Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD The Trial of the Chicago 7 2020 8.0
The Trial of the Chicago 7
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

Dramë Histori Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Trial of the Chicago 7
HD
IMDb: 8.0
129 min

Ajo që synohej të ishte një protestë paqësore në Konventën Kombëtare Demokratike 1968 u kthye në një përplasje të dhunshme me policinë dhe Gardën Kombëtare. Organizatorët e protestës – përfshirë…

Country: , ,
HD After We Collided 2020 5.4
After We Collided
After We Collided

After We Collided

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
After We Collided
HD
IMDb: 5.4
105 min

Bazuar në romanin e 2014-tës “After We Collided”,  ky film tregon për jetën e dy adoleshentëve të dashuruar.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Chloe & Theo 2015 5.8
Chloe & Theo
Chloe & Theo

Chloe & Theo

Dramë Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Chloe & Theo
HD
IMDb: 5.8
81 min

Nga akulli i veriut, vjen një lloj heroi i butë.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD The Bridge Curse 2020 5.3
The Bridge Curse
The Bridge Curse

The Bridge Curse

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Bridge Curse
HD
IMDb: 5.3
88 min

Disa studentë universiteti, planifikojnë të vejnë në provë shokët e tyre të klasës nëse janë guximtarë, ata shkojnë te një urë kampusi e cila thuhet se përndiqet nga një fantazmë…

Country:
HD The Half of It 2020 6.9
The Half of It
The Half of It

The Half of It

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Half of It
HD
IMDb: 6.9
104 min

Kur adoleshentja e zgjuar, por e varfër, Ellie bie dakord t’i shkruaje një letër dashurie një djali në formë shakaje, ajo nuk e mendonte se gjërat do merrnin krejtësisht ndryshe…

Country:
HD Unhinged 2020 6.1
Unhinged
Unhinged

Unhinged

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Unhinged
HD
IMDb: 6.1
90 min

Pas një konfrontimi me një burrë psikopat në një kryqëzim, një grua bëhet shënjestra e zemërimit të tij më të keq.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD The Machine 2013 6.1
The Machine
The Machine

The Machine

Aksion Dramë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Machine
HD
IMDb: 6.1
91 min

Dy programues kompjuteri bien në dashuri. Ata krijojnë një pjesë të vetëdijësimit të inteligjencës artificiale, që s’është parë kurrë ndonjëherë, dhe që është projektuar për të ndihmuar njerëzimin. Por gjërat…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Sci-fi
HD Love and Monsters 2020 7.1
Love and Monsters
Love and Monsters

Love and Monsters

Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Love and Monsters
HD
IMDb: 7.1
149 min

Në një botë të infektuar me përbindësha, Joeli mëson se e dashura e tij është vetëm 80 milje larg. Ai ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar vajzën e…

Country: ,
Genre: Aventurë, Komedi
HD Metallica: Through the Never 2013 7.2
Metallica: Through the Never
Metallica: Through the Never

Metallica: Through the Never

Muzikë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Metallica: Through the Never
HD
IMDb: 7.2
93 min

Një person i ri i cili kujdeset për pajisjet e bendit Metallica, dërgohet në një mision urgjent gjatë koncertit të Metallica-s. Por, ajo që duket si një detyrë e thjeshtë,…

Country:
Genre: Muzikë
HD Hubie Halloween 2020 5.2
Hubie Halloween
Hubie Halloween

Hubie Halloween

Fantazi Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hubie Halloween
HD
IMDb: 5.2
102 min

Hubi është një njeri qesharak në sytë e fëmijëve dhe të rriturve bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës, dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duarën e Hubit…

Country:
HD The Immigrant 2013 6.6
The Immigrant
The Immigrant

The Immigrant

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Immigrant
HD
IMDb: 6.6
120 min

Në rrugët e Manhattan-it, Eva bie pre e Brunos, një burrë simpatik, por të keq që e merr atë dhe e shfrytëzon në prostitucion.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Lost River 2014 5.7
Lost River
Lost River

Lost River

Dramë Fantazi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Lost River
HD
IMDb: 5.7
95 min

Një nënë e dy fëmijëve përfshihet në një gropë të errët, ndërsa djali i saj adoleshent zbulon një rrugë që e çon atë në një qytet të fshehtë nënujor.

Country:
HD Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution 2019 5.7
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution

Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution

Aksion Animuar Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution
HD
IMDb: 5.7
98 min

Pas një eksperiment shkencor krijon klonin e Mjutu, i cili ka qëllim të shkatërrojë botën. Ashi me shokët e tij vendosin ndalojnë planin djallëzor të Mjutusë…

Country:
HD Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse 2015 5.1
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse

Aksion Aventurë Fantazi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse
HD
IMDb: 5.1
98 min

Kur Garethi aspirohet nga kalorësia shkon në kërkim të një komete të rënë ku thuhet se përmban ar, ai më shumë tronditet kur e gjen dragoin. Pasi dragoi ia shpëton…

Country:
HD American Murder: The Family Next Door 2020 7.2
American Murder: The Family Next Door
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

Dokumentar Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
American Murder: The Family Next Door
HD
IMDb: 7.2
82 min

Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy vajzat e saj u zhdukën në mënyrë të pa shpjegueshme në Kolorado. Me dhimbje të madhe historia tronditëse e kësaj familje u…

Country:
Genre: Dokumentar, Krim
HD Vendetta 2013 5.8
Vendetta
Vendetta

Vendetta

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Vendetta
HD
IMDb: 5.8
106 min

Xhimi Vikers është një oficer special i cili vihet pas gjurmëve të një bande, që kishte djegur për së gjalli prindërit e tij. Ai po ndiqet nga policia gjithashtu edhe…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Books of Blood 2020 5.6
Books of Blood
Books of Blood

Books of Blood

Dramë Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Books of Blood
HD
IMDb: 5.6
N/A

Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre përrallave të ngatërruara në hapësirë dhe në kohë.

Country:
Genre: Dramë, Horror, Mister
HD As the Light Goes Out 2014 6.2
As the Light Goes Out
As the Light Goes Out

As the Light Goes Out

Aksion Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
As the Light Goes Out
HD
IMDb: 6.2
115 min

Ndërsa tre miq të vjetër punojnë së bashku si zjarrfikës në Hong Kong, një zjarr shpërthen në një bllok banimi në prag të Krishtlindjeve duke kërcënuar që i gjithë qyteti…

Country:
Genre: Aksion, Dramë

e re1

The Originals 2013
The Originals
Eps1
The Originals

The Originals

Dramë Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended

e re1

Naruto Shippuden 2007
Naruto Shippuden
Eps1
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden

Aksion Animuar Aventurë  2007 Shiko tani
Vlersimi:
Naruto Shippuden
TMDb: 8.7
25 min

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e…

Status: Ended

e re1

Barbarians 2020
Barbarians
Eps1
Barbarians

Barbarians

Aksion Aventurë Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Barbarians
TMDb: 5.8
45 min

Beteja e famshme e Pyllit Teutoburg, në të cilën luftëtarët Gjermanë ndaluan përhapjen e Perandorisë Romake.

Status: Returning Series

e re1

Emily in Paris 2020
Emily in Paris
Eps1
Emily in Paris

Emily in Paris

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Emily in Paris
TMDb: 8.1
30 min

Një vajzë e re Amerikane nga Midwest punësohet nga një firmë Franceze në Paris, për t’u dhënë atyre një perspektivë Amerikane në tregun e marketingut.

Status: Returning Series
Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

Animuar Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TMDb: 9.2
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series
House of Cards 2013
House of Cards
House of Cards

House of Cards

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi:
House of Cards
TMDb: 8.1
50 min

Një Kongresmen i mohuar, bashkë me gruan e tij bën të pamundurën për t’u hakmarrë ndaj njerëzve që e tradhtuan atë.

Status: Ended
Genre: Dramë
Avatar: The Last Airbender 2005
Avatar: The Last Airbender
Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender

Aksion Animuar Aventurë  2005 Shiko tani
Vlersimi:
Avatar: The Last Airbender
TMDb: 9.2
25 min

Mbas luftrave të përgjakshme, 100 vite kanë kaluar dhe që atëherë mjeshtri i katër elementeve Avatar nuk është parë më, në gjeneratën e re Katara dhe vellai i saj Soka…

Status: Ended
The Walking Dead 2010
The Walking Dead
The Walking Dead

The Walking Dead

Dramë Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi:
The Walking Dead
TMDb: 8.2
42,60,45 min

Sherifi i zonës Rick Grimes zgjohet nga koma dhe mëson se bota është shkatërruar, njerëzit janë kthyer në zombi vrasës të pamëshirshëm, ai duhet të drejtojë një grup të mbijetuarish…

Status: Returning Series
The Vampire Diaries 2009
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Fantazi Horror Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Vampire Diaries
TMDb: 8.1
43 min

Historia e dy vëllezërve vampirë të fiksuar me të njëjtën vajzë, e cila ka një ngjashmëri të mrekullueshme me vampiren e bukur e të pamëshirshme që ata e njihnin dhe…

Status: Ka përfunduar.
Breaking Bad 2008
Breaking Bad
Breaking Bad

Breaking Bad

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
TMDb: 9.5
45,47 min

Walter White, një mësues kimie nga New Mexico është diagnostikuar me kancer dhe mëson se ka vetëm 2 vite jetë. Papritur ai e gjen veten duke prodhuar sasi droge bashkë…

Status: Ended
Genre: Dramë
Vikings 2013
Vikings
Vikings

Vikings

Aksion Aventurë Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Vikings
TMDb: 8.5
44 min

Bota e Vikingëve një botë brutale dhe misterioze, Ragnar Lothbrok, një luftëtar dhe fermer i thjeshtë i cili dëshiron të eksplorojë vende të reja dhe të sulmojë brigjet e largëta…

Status: Returning Series
The Mandalorian 2019
The Mandalorian
The Mandalorian

The Mandalorian

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The Mandalorian
TMDb: 8.4
35,48 min

Udhëtimet e një gjuetari të vetmuar në kufijtë e jashtëm të galaktikës, larg Republikës së re.

Status: Returning Series
Wu Assassins 2019
Wu Assassins
Wu Assassins

Wu Assassins

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Wu Assassins
TMDb: 6.4
45 min

Një luftëtar i zgjedhur si Vrasësi i fundit i fuqive Wu (zjarri, druri, toka, metali dhe uji) duhet të gjejë dhe vrasë bartësit e fuqive.

Status: Returning Series
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Lucifer 2016
Lucifer
Lucifer

Lucifer

Fantazi Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi:
Lucifer
TMDb: 8.2
45 min

Djalli Lucifer, largohet nga ferri për të shkuar në planetin tokë, që të njihet më mire me njerzimin ai vendoset në qytenin e Los Angeles-it i njohur ndryshe si qyteti…

Status: Returning Series
Genre: Fantazi, Krim
Cursed 2020
Cursed
Cursed

Cursed

Aventurë Dramë Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Cursed
TMDb: 7.3
60 min

Historia e shpatës magjike, e cila u zotërua nga një magjistare e re, para mbretit Artur.

Status: Returning Series
The Protector 2018
The Protector
The Protector

The Protector

Aksion Aventurë Turk  2018 Shiko tani
Vlersimi:
The Protector
TMDb: 7
45 min

Me fuqitë e tij mistike kujtim nga varsja,  një i ri duhet të luftojë hijet e zeza për të zgjidhur një mister nga e kaluara e tij.  

Status: Returning Series
Crusoe 2008
Crusoe
Crusoe

Crusoe

Aventurë Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi:
Crusoe
TMDb: 6.9
42,45 min

Bazuar në romanin e shkruar në 1719, pasi një anije përmbytet Robinson Kruzo gjendet krejt i vetëm në një ishull të vetmuar, me kushte rrethanor ai do krijojë c’të mundet…

Status: Ka përfunduar.
Genre: Aventurë, Dramë
The I-Land 2019
The I-Land
The I-Land

The I-Land

Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The I-Land
TMDb: 5.9
42 min

Dhjetë njerëz zgjohen në një ishull të magjepsur, pa memorie dhe pa dijeni se si arritën aty, ata përpiqen të gjejnë rrugën për tu kthyer në shtëpi por kuptojnë që…

Status: Ended
Genre: Dramë, Fantazi