Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Green Rush 2020 6.4
Green Rush
Green Rush

Green Rush

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Green Rush
HD
IMDb: 6.4
N/A

Një fermer dhe e dashura e tij, luftojnë për jetët e tyre pasi disa kriminelë të ligë futen pa leje në tokën e tyre të cilën e kanë mbjellur me…

Country: 
Genre: Thriller
HD WingMan 2020 5.5
WingMan
WingMan

WingMan

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
WingMan
HD
IMDb: 5.5
74 min

Një histori tragjike e Miç Ulfit, një ekzekutiv filmi i poshtëruar dhe deluzional, i cili arratiset për në Kuba që të largohet nga kreditorët, një përpjekje e fundit kjo për…

Country: 
Genre: Komedi
HD Killers 2014 6.4
Killers
Killers

Killers

Aksion Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Killers
HD
IMDb: 6.4
137 min

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Frank 2014 7.0
Frank
Frank

Frank

Dramë Komedi Muzikë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Frank
HD
IMDb: 7.0
95 min

Xhoni, një djalosh që dëshiron të bëhet muzikant, zbulon se ka marrë përsipër më shumë nga ç’mund të përballojë kur bashkohet me një bandë të çuditshme muzike Pop, të drejtuar…

Country: 
HD The Time Traveler’s Wife 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife
The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler’s Wife

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country: 
HD Crac 1980 7.4
Crac
Crac

Crac

Animuar Short  1980 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Crac
HD
IMDb: 7.4
15 min

Një film i shkurtër ku illustrohet Montreali (Kanadaja) i cili tregon se sa e bukur ishte jeta përpara kur nuk kishte ndërtime, pallate etj…

Country: 
Genre: Animuar, Short
HD Yes, God, Yes 2019 5.9
Yes, God, Yes
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Yes, God, Yes
HD
IMDb: 5.9
78 min

(+18) Pas një bisede rastësore në rrjetet sociale, një adoleshente ka frikë mos shkel rregullat e shkollës katolike pasi ajo zbulon ndjesinë e masturbimit dhe epshin seksual.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Mood Indigo 2013 6.5
Mood Indigo
Mood Indigo

Mood Indigo

Dramë Fantazi Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Mood Indigo
HD
IMDb: 6.5
94 min

Beqari shpikës dhe i pasur Kolin përpiqet të gjejë një kurë për të dashurën e tij Kloin pasi ajo diagnostifikohet me një sëmundje të pazakontë të shkaktuar nga një lule…

Country: 
HD White Lie 2019 6.5
White Lie
White Lie

White Lie

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
White Lie
HD
IMDb: 6.5
96 min

Një vajzë e re shtiret si e sëmurë me kancer për të fituar pak vëmendje dhe përfitime monetare, ajo bën çmos për të ruajtur sekretin e ligë.

Country: 
Genre: Dramë
HD Boyka: Undisputed IV 2016 7.0
Boyka: Undisputed IV
Boyka: Undisputed IV

Boyka: Undisputed IV

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Boyka: Undisputed IV
HD
IMDb: 7.0
86 min

Bojka vazhdon të korrë sukses dhe qëllimi i tij është të arrije ndeshjet e majme, por një vdekje e papritur e kundërshtarit të tij i ndryshon komplet të ardhmen.

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Mortal 2020 5.7
Mortal
Mortal

Mortal

Aksion Aventurë Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Mortal
HD
IMDb: 5.7
104 min

Një djalosh Amerikan, papritur mëson se zotëron fuqi të mbinatyrshme, të cilat bazohen në mitologjinë Norvegjeze. Udhëtimi i tij në vendin e të parëve, do të kthehet në një aventurë…

Country: 
HD Raat Akeli Hai 2020 7.5
Raat Akeli Hai
Raat Akeli Hai

Raat Akeli Hai

Dramë Krim Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Raat Akeli Hai
HD
IMDb: 7.5
149 min

Filmi flet për një lagje të vogël ku një polic thirret për të hetuar mbi vdekjen e një politikani. Hetimi ndërlikohet nga sekretet e familjes së viktimës por edhe nga…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Gabriel’s Rapture 2020 6.6
Gabriel’s Rapture
Gabriel’s Rapture

Gabriel’s Rapture

Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Gabriel’s Rapture
HD
IMDb: 6.6
105 min

Në këtë pjesë, profesor Gabriel Emersonin është në një lidhje pasionante, me klandestinen/studenten e tij Xhulia Miçëll në Toronto, ku lumturia e tyre kërcënohet nga komploti i disa studentëve, rregullorja…

Country: 
Genre: Romancë
HD The White Helmets 2016 7.5
The White Helmets
The White Helmets

The White Helmets

Dokumentar Krim Luftë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The White Helmets
HD
IMDb: 7.5
41 min

Ndërsa sulmet ajrore vazhdojnë të godasin qytetet Siriane, një grup vullnetarësh rrezikojnë jetën e tyre për të shpëtuar viktimat që ndodhen poshtë rrënojave.

Country: 
HD Hitman: Agent Jun 2020 6.4
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun

Hitman: Agent Jun

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Hitman: Agent Jun
HD
IMDb: 6.4
110 min

Kjo është historia e një jetimi i cili shndërrohet në një vrasës për shtetin e tij, pasi korr lavdinë si i tillë ai vendos të largohet nga bota e shërbimit…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD Tangled Ever After 2012 7.6
Tangled Ever After
Tangled Ever After

Tangled Ever After

Animuar Familjar Komedi Short  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Tangled Ever After
HD
IMDb: 7.6
6 min

Rapunzeli dhe Eugeni janë në prag të martesës, por Pascali dhe Maximusi duhet të gjejnë unazat e martesës pasi u humbën në mes të ceremonisë.

Country: 
HD Legacy of Lies 2020 4.9
Legacy of Lies
Legacy of Lies

Legacy of Lies

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Legacy of Lies
HD
IMDb: 4.9
141 min

Një ish-agjent i M16-tës rikthehet në botën e spiunazhit dhe nis një mision të rrëzikshëm për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimi sekret.

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Deep Blue Sea 3 2020 4.6
Deep Blue Sea 3
Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3

Aksion Horror Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Deep Blue Sea 3
HD
IMDb: 4.6
99 min

Dr. Emma Kollins bashkë me ekipin e saj po kalojnë verën e tretë në ishullin “Pak I lumtur” duke studiuar efektin e ndryshimit të klimës tek peshkaqenët e bardhë që…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Sci-fi
TV Cursed 2020
Cursed
Cursed

Cursed

Aventurë Dramë Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Cursed
TV
TMDb: 7.3
60 min

Historia e shpatës magjike, e cila u zotërua nga një magjistare e re, para mbretit Artur.

Status: Returning Series
TV Avatar: The Last Airbender 2005
Avatar: The Last Airbender
Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender

Aksion Animuar Aventurë  2005 Shiko tani
Vlersimi:
Avatar: The Last Airbender
TV
TMDb: 8.4
25 min

Mbas luftrave të përgjakshme, 100 vite kanë kaluar dhe që atëherë mjeshtri i katër elementeve Avatar nuk është parë më, në gjeneratën e re Katara dhe vellai i saj Soka…

Status: Ended
TV Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

Animuar Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TV
TMDb: 8.7
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series
TV The Protector 2018
The Protector
The Protector

The Protector

Aksion Aventurë Turk  2018 Shiko tani
Vlersimi:
The Protector
TV
TMDb: 7
45 min

Me fuqitë e tij mistike kujtim nga varsja,  një i ri duhet të luftojë hijet e zeza për të zgjidhur një mister nga e kaluara e tij.  

Status: Returning Series
HD Breaking Bad 2008
Breaking Bad
Breaking Bad

Breaking Bad

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
HD
TMDb: 8.6
45,47 min

Walter White, një mësues kimie nga New Mexico është diagnostikuar me kancer dhe mëson se ka vetëm 2 vite jetë. Papritur ai e gjen veten duke prodhuar sasi droge bashkë…

Status: Ended
Genre: Dramë
TV Crusoe 2008
Crusoe
Crusoe

Crusoe

Aventurë Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi:
Crusoe
TV
TMDb: 6.8
42,45 min

Bazuar në romanin e shkruar në 1719, pasi një anije përmbytet Robinson Kruzo gjendet krejt i vetëm në një ishull të vetmuar, me kushte rrethanor ai do krijojë c’të mundet…

Status: Ka përfunduar.
Genre: Aventurë, Dramë
TV The Vampire Diaries 2009
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Fantazi Horror Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Vampire Diaries
TV
TMDb: 8.1
43 min

Historia e dy vëllezërve vampirë të fiksuar me të njëjtën vajzë, e cila ka një ngjashmëri të mrekullueshme me vampiren e bukur e të pamëshirshme që ata e njihnin dhe…

Status: Ka përfunduar.
TV The I-Land 2019
The I-Land
The I-Land

The I-Land

Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The I-Land
TV
TMDb: 5.9
42 min

Dhjetë njerëz zgjohen në një ishull të magjepsur, pa memorie dhe pa dijeni se si arritën aty, ata përpiqen të gjejnë rrugën për tu kthyer në shtëpi por kuptojnë që…

Status: Ended
Genre: Dramë, Fantazi
TV The Originals 2013
The Originals
The Originals

The Originals

Dramë Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TV
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended
TV Inner Worlds, Outer Worlds 2012
Inner Worlds, Outer Worlds
Inner Worlds, Outer Worlds

Inner Worlds, Outer Worlds

Dokumentar Histori  2012 Shiko tani
Vlersimi:
Inner Worlds, Outer Worlds
TV
IMDb: N/A
N/A

Ekziston një fushë vibruese që lidh të gjitha gjërat bashkë. E quajtur ne emra të ndryshem si Akasha, Logos, OM-i parësor, muzika e sferave, fizika teorike, energjia e errët dhe…

Country: 
TV True Detective 2014
True Detective
True Detective

True Detective

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi:
True Detective
TV
TMDb: 8.3
60 min

True Detective: Hetimet policore zbulojnë sekretet personale dhe profesionale të atyre që janë të përfshirë, brenda dhe jashtë ligjit.

Status: Returning Series
Genre: Dramë
TV La Casa de Papel 2017
La Casa de Papel
La Casa de Papel

La Casa de Papel

Dramë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi:
La Casa de Papel
TV
TMDb: 8.4
70,47 min

Një grup hajdutësh planifikojnë të kryejnë vjedhjen më të madhe në historinë e njerzimit, Royal Mint e njohur si banka më e madhe e Spanjës  është pikërisht synimi i tyre,…

Status: Returning Series
Genre: Dramë, Krim
TV Lucifer 2016
Lucifer
Lucifer

Lucifer

Fantazi Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi:
Lucifer
TV
TMDb: 8.2
45 min

Djalli Lucifer, largohet nga ferri për të shkuar në planetin tokë, që të njihet më mire me njerzimin ai vendoset në qytenin e Los Angeles-it i njohur ndryshe si qyteti…

Status: Returning Series
Genre: Fantazi, Krim
TV Dark 2017
Dark
Dark

Dark

Dramë Krim Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi:
Dark
TV
TMDb: 8.4
53 min

Një histori familjare me një të kaluar të keqe, të vendosur në një qytet gjerman, zhdukja e dy fëmijëve të vegjël ekspozon marrëdhëniet e mistershme midis katër familjeve.

Status: Vazhdon...
Genre: Dramë, Krim, Mister
TV Into the Badlands 2015
Into the Badlands
Into the Badlands

Into the Badlands

Aksion Aventurë  2015 Shiko tani
Vlersimi:
Into the Badlands
TV
TMDb: 7.5
43 min

Një luftëtar i fuqishëm dhe një djalosh i ri kërkojnë ndriçim në një territor të pamëshirshëm ku kontrollohet nga baronët e pamëshirshëm.

Status: Anulluar
Genre: Aksion, Aventurë
TV Elite 2018
Elite
Elite

Elite

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi:
Elite
TV
TMDb: 8.5
50,55 min

Tre fëmijë të klasës punëtore regjistrohen në shkollën më të mirë në Spanjë, aty fillon përplasja midis nxënësve të pasur dhe të varfër e cila sa vjen e bëhet më…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Mister
TV Prison Break 2005
Prison Break
Prison Break

Prison Break

Aksion Dramë Krim  2005 Shiko tani
Vlersimi:
Prison Break
TV
TMDb: 7.8
45 min

Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është burgosur dhe pret të ekzekutohet, shpresa e vetme është vëllai i tij, i cili arrin te futet në të…

Status: Ended
Genre: Aksion, Dramë, Krim
TV Frontier 2016
Frontier
Frontier

Frontier

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi:
Frontier
TV
TMDb: 6.3
45 min

Tregtia e gëzofëve në vitet e fundit të 1700 ishte një kohë lakmie, dhune dhe ambicieje. Kjo histori është një luftë e egër dhe e dhunshme që flet për pushtetin…

Status: Ka mbaruar.
Genre: Aksion, Dramë