Rezultatet e kërkimit: "+18"
HD 18 Presents 2020 6.7
18 Presents
18 Presents

18 Presents

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
18 Presents
HD
IMDb: 6.7
115 min

Frymëzuar nga historia e jashtëzakonshme e Elisa Xhirotos. Gruas, që bëri gjithçka, që ti linte vajzës 18 dhurata për ditëlindjet e saj, pasi zbuloi që nuk do mund të kalonte…

Country: 
Genre: Dramë
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018) 2018 3.8
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)

Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)

Horror Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)
IMDb: 3.8
85 min

Një grup miqsh mblidhen për festa në një shtëpizë të largët por shumë shpejt, planet shkojnë ters. Një nga miqtë humbet dhe del në pah e vërteta e marrjes së…

Country: 
Genre: Horror, Komedi
HD X: Night of Vengeance (2011) +18 2011 5.5
X: Night of Vengeance (2011) +18
X: Night of Vengeance (2011) +18

X: Night of Vengeance (2011) +18

Aksion Romancë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
X: Night of Vengeance (2011) +18
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një vajzë e lodhur… një lavire… një natë nga ferri.

Country: 
HD Vernost a.k.a Fidelity 2019 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
Vernost a.k.a Fidelity

Vernost a.k.a Fidelity

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
HD
IMDb: 6.1
82 min

Një qift i martuar has në disa probleme pasi mes tyre nuk ka seks, faji qëndron tek burri dhe ajo mendon se ai shkon me dikë tjetër, më pas gruaja…

Country: 
Genre: Dramë
HD Yes, God, Yes 2019 5.9
Yes, God, Yes
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Yes, God, Yes
HD
IMDb: 5.9
78 min

(+18) Pas një bisede rastësore në rrjetet sociale, një adoleshente ka frikë mos shkel rregullat e shkollës katolike pasi ajo zbulon ndjesinë e masturbimit dhe epshin seksual.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Gentleman 2020 8.2
Gentleman
Gentleman

Gentleman

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Gentleman
HD
IMDb: 8.2
144 min

Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të tepruar dhe e bën atë të flejë minimalisht…

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Now & Later 2009 5.1
Now & Later
Now & Later

Now & Later

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Now & Later
HD
IMDb: 5.1
99 min

[+18]Një bankier i poshtëruar përjeton një marrëdhënie të zjarrtë me një emigrante të jashtëligjshme e cila e bën ta shohë botën në një mënyrë krejt ndryshe.

Country: 
Genre: Dramë
HD An Officer and a Spy 2019 7.2
An Officer and a Spy
An Officer and a Spy

An Officer and a Spy

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
An Officer and a Spy
HD
IMDb: 7.2
132 min

Një film i vlerësuar dhe nominuar me shumë çmime ndërkombëtare Oficeri dhe Spiuni : Më 1894, Kapiteni Francez Alfred Dreyfus dënohet padrejtësisht për tradhti dhe dënohet me burg të përjetshëm në…

Country: 
HD Deadly Pickup 2016 3.3
Deadly Pickup
Deadly Pickup

Deadly Pickup

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Deadly Pickup
HD
IMDb: 3.3
81 min

[+18]Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke…

Country: 
Genre: Thriller
HD Cheeky 2000 5.5
Cheeky
Cheeky

Cheeky

Dramë Komedi Romancë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Cheeky
HD
IMDb: 5.5
91 min

[+18] FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE DHE NUDITET! Ndërsa kërkonte një apartament në Londër për të dashurin e saj venecian, Karla merr me qera një apartament me pamje nga…

Country: 
HD Return of the Hero 2018 6.5
Return of the Hero
Return of the Hero

Return of the Hero

Histori Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Return of the Hero
HD
IMDb: 6.5
90 min

Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër…

Country: 
Genre: Histori, Komedi
HD High Heel Homicide 2017 3.5
High Heel Homicide
High Heel Homicide

High Heel Homicide

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
High Heel Homicide
HD
IMDb: 3.5
81 min

Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme:…

Country: 
Genre: Thriller
HD Samurai Marathon 2019 6.3
Samurai Marathon
Samurai Marathon

Samurai Marathon

Aksion Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Samurai Marathon
HD
IMDb: 6.3
103 min

Në 1844, një zotëri feudal, dërgon burrat e tij në një maratonë torturuese, për të zbuluar nëse janë mjaftueshëm të fortë për t’u përballur me ardhjen e Amerikanëve. Duke keqkuptuar…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD Conviction 2010 7.2
Conviction
Conviction

Conviction

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Conviction
HD
IMDb: 7.2
107 min

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe…

Country: 
Genre: Dramë
HD Divine Love 2019 6.3
Divine Love
Divine Love

Divine Love

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Country: 
Genre: Dramë, Sci-fi
HD Kiss and Kill 2017 2.6
Kiss and Kill
Kiss and Kill

Kiss and Kill

Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 2.6
Kiss and Kill
HD
IMDb: 2.6
81 min

KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Një grua e martuar me një burrë të suksesshëm i cili e lë atë pas…

Country: 
Genre: Mister, Thriller
HD Cloud Atlas 2012 7.4
Cloud Atlas
Cloud Atlas

Cloud Atlas

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Country: 
Genre: Dramë, Sci-fi
HD Wij 2018 5.7
Wij
Wij

Wij

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Wij
HD
IMDb: 5.7
100 min

(+18) Me dëshirën për të kaluar një verë të jashtëzakonshme, një grup të rinjsh fillon të bëjë lojëra të çuditshme, duke kaluar kufirin midis të mirës dhe të keqes dhe…

Country: 
Genre: Dramë