• Server 1
  • Server 2

Born to Dance

Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t;iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne finale.

Kohëzgjatja: 96 min

Kualiteti: HD

Realizimi:

IMDb: 5.5

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *