Search results for "Argentina"
HD Terrified 2017 6.5
Terrified
Terrified

Terrified

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Terrified
HD
IMDb: 6.5
87 min

Kur në një lagje të Buenos Airesit ndodhin disa ngjarje paranormale, një doktoreshë e fushës, një kolegu i saj dhe një ish-oficer policie vendosin të nisin hetimet dhe të zbulojnë…

Country: 
Genre: Horror
HD Perdida 2018 5.6
Perdida
Perdida

Perdida

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Perdida
HD
IMDb: 5.6
103 min

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Heroic Losers 2019 7.4
Heroic Losers
Heroic Losers

Heroic Losers

Aventurë Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Heroic Losers
HD
IMDb: 7.4
116 min

Dështakët Heroikë : Në kohën e “Corralitosit” të famshëm Argjentinas, komshinjtë e një qyteti të vogël bëjnë një plan për të marrë mbrapsht paratë e humbura, pasi mësojnë se i…

Country: 
HD El Angel 2018 7.0
El Angel
El Angel

El Angel

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
El Angel
HD
IMDb: 7.0
118 min

Fytyra engjëllore e Karlosit, një adoleshenti 17-vjeçar fsheh një fytyrë të errët grabitjesh, gënjeshtrash dhe vrasjesh.

Country: 
Genre: Dramë, Krim
HD Intuition 2020 5.3
Intuition
Intuition

Intuition

Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Intuition
HD
IMDb: 5.3
116 min

Pipa fillon karrierën e saj si një agjente policie përkrah mentorit të saj, detektivit të diskutueshëm Francisco Juánez. Së bashku ata duhet të zgjidhin vrasjen e dhunshme të një vajze…

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD The Motorcycle Diaries 2004 7.8
The Motorcycle Diaries
The Motorcycle Diaries

The Motorcycle Diaries

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Motorcycle Diaries
HD
IMDb: 7.8
126 min

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.

Country: 
Genre: Dramë
HD 4×4 2019 5.7
4×4
4×4

4×4

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
4×4
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një hajdut futet në një makinë të specializuar me një sistem të posaçëm sigurie që e mban të bllokuar brenda, me qëllim që askush të mos mund ta dëgjojë duke…

Country: 
Genre: Thriller
HD A Night of Horror: Nightmare Radio 2019 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio
A Night of Horror: Nightmare Radio

A Night of Horror: Nightmare Radio

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio
HD
IMDb: 5.1
100 min

Rod, një prezantues radioje, mban një emision shumë të ndjekur radiofonik, ku tregohen histori të frikshme. Kur ai merr një telefonatë nga një vajzë e vogël e tmerruar, historitë fillojnë…

Country: 
Genre: Horror
HD Wild Tales 2014 8.1
Wild Tales
Wild Tales

Wild Tales

Dramë Komedi Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Wild Tales
HD
IMDb: 8.1
122 min

Gjashtë tregime të shkurtra që eksplorojnë ekstremitetet e sjelljes njerëzore që përfshijnë njerëzit në ankth.

Country: 
HD Monos 2019 7.0
Monos
Monos

Monos

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD Embrace of the Serpent 2015 7.9
Embrace of the Serpent
Embrace of the Serpent

Embrace of the Serpent

Aventurë Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Embrace of the Serpent
HD
IMDb: 7.9
125 min

Historia e marrëdhënies midis Karamkates, një shërues Amazonian dhe i mbijetuari i fundit i njerëzve të tij, dhe dy shkencëtarëve që punojnë bashkë përgjatë dyzet viteve për të kërkuar një…

Genre: Aventurë, Dramë
HD Underdogs 2013 6.5
Underdogs
Underdogs

Underdogs

Animuar Aventurë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Underdogs
HD
IMDb: 6.5
85 min

Një çunak i quajtur Amadeo, nis një aventurë të papritur me lojtarët e lojës së tij të preferuar Fusball.

Country: 
HD The Son 2019 5.4
The Son
The Son

The Son

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Son
HD
IMDb: 5.4
92 min

Një piktor 50 vjeçar vendos të rindërtojë jetën e tij pas një periudhe të vështirë. Vështirësitë fillojë kur gruaja e tij përjeton probleme mendore gjatë shtatëzanisë të cilat do të…

Country: 
Genre: Thriller
HD The Accused 2018 6.0
The Accused
The Accused

The Accused

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Accused
HD
IMDb: 6.0
108 min

Dolores Dreier, bën një jetë studentore të bukur derisa shoqja e saj e ngushtë vritet në mënyrë misterioze dhe i gjithë dyshimi bie mbi të.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Dry Martina 2018 5.9
Dry Martina
Dry Martina

Dry Martina

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Dry Martina
HD
IMDb: 5.9
95 min

Martina, një këngëtare e famshme në Argjentinë gjatë viteve ’90, u bë krejtësisht e ftohtë dhe e zhgënjyer me dashuri. Shfaqja e papritur e të ashtuquajturës motër, së bashku me…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD A Twelve-Year Night 2018 7.6
A Twelve-Year Night
A Twelve-Year Night

A Twelve-Year Night

Dramë Histori Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
A Twelve-Year Night
HD
IMDb: 7.6
122 min

1973. Uruguai udhëhiqet nga një diktaturë ushtarake. Një natë vjeshte, tre të burgosur të Tupamaros merren nga qelitë e tyre të burgut në një operacion të fshehtë ushtarak. Urdhri është…

Genre: Dramë, Histori, Krim
HD The Ardor 2014 5.1
The Ardor
The Ardor

The Ardor

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Ardor
HD
IMDb: 5.1
101 min

Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarësh…

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD The Uncovering 2018 5.0
The Uncovering
The Uncovering

The Uncovering

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Uncovering
HD
IMDb: 5.0
105 min

Shfaqja e papritur e Shqiptares së trafikuar në Spanjë, Verës, bën që dy kushërinjtë Xhordi & Diego të hetojnë mbi vdekjet plot mister të baballarëve të tyre…

Country: 
Genre: Dramë, Thriller