Search results for "Belgium"
HD Mood Indigo 2013 6.5
Mood Indigo
Mood Indigo

Mood Indigo

Dramë Fantazi Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Mood Indigo
HD
IMDb: 6.5
94 min

Beqari shpikës dhe i pasur Kolin përpiqet të gjejë një kurë për të dashurën e tij Kloin pasi ajo diagnostifikohet me një sëmundje të pazakontë të shkaktuar nga një lule…

Country: 
HD An Impossible Love 2018 7.1
An Impossible Love
An Impossible Love

An Impossible Love

Dramë Histori Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
An Impossible Love
HD
IMDb: 7.1
135 min

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një fëmijë, Rashela përballet me pasojat…

Country: 
HD Yummy 2019 6.1
Yummy
Yummy

Yummy

Aksion Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Yummy
HD
IMDb: 6.1
88 min

Një çift i ri shkon në një spital për të bërë një operacion plastik. Vajza do një zvogëlim gjoksi, mamaja e saj vjen të bëj një tërheqje fytyre. Duke u…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Scribe 2016 6.2
Scribe
Scribe

Scribe

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Scribe
HD
IMDb: 6.2
91 min

Duvali punësohet në një organizatë misterioze, për të hedhur në letër biseda të përgjuara telefonike. Ai e pranon pa dyshime punën, por shumë shpejt kupton që është futur në një…

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Wasp Network 2019 5.8
Wasp Network
Wasp Network

Wasp Network

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Wasp Network
HD
IMDb: 5.8
127 min

Historia e 5 të burgosurve politik Kubanez që u burgosën nga Shtetet e Bashkuara që nga vitet 90 me akuzën për spiunazh dhe vrasje.

Country: 
HD Return of the Hero 2018 6.5
Return of the Hero
Return of the Hero

Return of the Hero

Histori Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Return of the Hero
HD
IMDb: 6.5
90 min

Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër…

Country: 
Genre: Histori, Komedi
HD Torpedo: U-235 2019 6.0
Torpedo: U-235
Torpedo: U-235

Torpedo: U-235

Aksion Aventurë Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Torpedo: U-235
HD
IMDb: 6.0
102 min

Në kulm të Luftës së Dytë Botërore, komandant Stani dhe një grup luftëtarësh të rezistencës nisin një mision vetëvrasës. Ata duhet të dërgojnë në Amerikë një nëndetëse naziste të mbushur…

Country: 
HD A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise 2012 5.7
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise

A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise

Animuar Aventurë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise
HD
IMDb: 5.7
92 min

Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të…

Country: 
HD Love at Second Sight 2019 7.0
Love at Second Sight
Love at Second Sight

Love at Second Sight

Dramë Fantazi Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Love at Second Sight
HD
IMDb: 7.0
117 min

DASHURI ME SHIKIM TE DYTE: Një djalë mundohet ta bëjë gruan e tij të bjerë sërish në dashuri me të, pasi zgjohet në një realitet tjetër ku ajo nuk e…

Country: 
HD The Past 2013 7.8
The Past
The Past

The Past

Dramë Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Past
HD
IMDb: 7.8
130 min

Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t’u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një marrëdhënie të re, një…

Country: 
Genre: Dramë, Mister
HD Gangsta 2018 6.8
Gangsta
Gangsta

Gangsta

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Gangsta
HD
IMDb: 6.8
125 min

Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do…

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD A Good Woman Is Hard to Find 2019 6.2
A Good Woman Is Hard to Find
A Good Woman Is Hard to Find

A Good Woman Is Hard to Find

Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
A Good Woman Is Hard to Find
HD
IMDb: 6.2
97 min

Një mama e re dhe e ve prej pak kohësh do të bëjë të pamundurën për të mbrojtur fëmijët e saj ndërsa kërkon të vërtetën rreth vrasjes së burrit.

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD Atlantics 2019 6.8
Atlantics
Atlantics

Atlantics

Dramë Fantazi Mister Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Atlantics
HD
IMDb: 6.8
106 min

Në një periferi të njohur të Dakarit, punëtorët e ndërtimit në një kullë futuriste, pa paguar me muaj, vendosin të largohen jashtë vendit nga oqeani, për një të ardhme më…

Country: 
HD A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures 2010 6.1
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

Animuar Familjar  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures
HD
IMDb: 6.1
88 min

Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.

Country: 
Genre: Animuar, Familjar
HD Earth and Blood 2020 4.9
Earth and Blood
Earth and Blood

Earth and Blood

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Earth and Blood
HD
IMDb: 4.9
80 min

Said zotëron një fabrikë prerëse në pyll dhe vendos që ta shesë. Ai zbulon që një nga punonjësit e tij u detyrua nga i vëllai që të fshehë kokainën e…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Someone, Somewhere 2019 6.6
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere

Someone, Somewhere

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Someone, Somewhere
HD
IMDb: 6.6
110 min

Rémy, një parisien i ri me një punë të pakualifikuar. Mélanie, një pariziane e re që punon në kërkime shkencore. Dy njerëz të rënduar psikologjikisht që jetojnë afër por nuk…

Country: 
HD Little Spirou 2017 4.6
Little Spirou
Little Spirou

Little Spirou

Familjar Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Little Spirou
HD
IMDb: 4.6
86 min

Spiruja i vogël, është një nxënës që nuk dëshiron të ndjekë profesionin që ka paracaktuar familja për të. Së bashku me shokët e tij trazovaçë dhe komikë, ai vendos të…

Country: 
Genre: Familjar, Komedi
HD Sea Fever 2019 5.7
Sea Fever
Sea Fever

Sea Fever

Horror Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Sea Fever
HD
IMDb: 5.7
95 min

Një ekuipazh i një anije Irlandeze marrin në bord një shkenctare flok-kuqe që sipas tyre sillte fat të keq në peshkim. Ata do të hasin vështirësi kur infektohen nga një…

Country: