Search results for "Bulgaria"
HD We Die Young 2019 5.3
We Die Young
We Die Young

We Die Young

ActionCrimeDramaThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
We Die Young
HD
IMDb: 5.3
92 min

Një veteran lufte përpiqet të ndihmojë një djalë dhe vëllain e tij më të vogël t’u shpëtojnë kthetrave të krimit dhe të drogës.

Country: 
HD Sniper: Legacy 2014 5.4
Sniper: Legacy
Sniper: Legacy

Sniper: Legacy

ActionThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Sniper: Legacy
HD
IMDb: 5.4
95 min

Një mashtrues vrasës është duke i likuiduar një nga një te gjithë liderët e ushrise. Brandoni kupton se babai i tij është caku tjetër për tu vrare. Pas vdekjes se…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD 300 2006 7.6
300
300

300

ActionAdventureWar 2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
300
HD
IMDb: 7.6
117 min

Bazuar në librin e Frenk Miler, filmi frymëzohet nga beteja e lavdishme e Termopilëve ku 300 spartanë dhe 700 aleatë u përballën me mbretin pers Kserksi, duke dhënë një betejë…

Country: 
Genre: Action, Adventure, War
HD The Wild Pear Tree 2018 8.1
The Wild Pear Tree
The Wild Pear Tree

The Wild Pear Tree

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Wild Pear Tree
HD
IMDb: 8.1
188 min

Një shkrimtar ambicioz kthehet në fshatin e tij të lindjes, ku e përndjekin borxhet e babait të tij.

Genre: Drama
HD Loving Pablo 2017 6.3
Loving Pablo
Loving Pablo

Loving Pablo

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Loving Pablo
HD
IMDb: 6.3
123 min

Një gazetare tregon një marrëdhënie romantike që krijon me mbretin famëkeq të drogës, Pablo Eskobar.

Country: 
Genre: Drama
HD 211 2018 4.4
211
211

211

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
211
HD
IMDb: 4.4
86 min

Oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Messengers 2: The Scarecrow 2009 4.7
Messengers 2: The Scarecrow
Messengers 2: The Scarecrow

Messengers 2: The Scarecrow

Horror 2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Messengers 2: The Scarecrow
HD
IMDb: 4.7
94 min

Një fermer në krizë financiare nga mungesa e ujitjes për të korrat dhe me bankën e kredisë që rrezikon t’i marrë pasurinë, vendos të shpëtojë jetesën dhe familjen e tij…

Country: 
Genre: Horror
HD London Has Fallen 2016 5.9
London Has Fallen
London Has Fallen

London Has Fallen

ActionThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
London Has Fallen
HD
IMDb: 5.9
99 min

Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Trespass 2011 5.3
Trespass
Trespass

Trespass

CrimeDramaMysteryThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Trespass
HD
IMDb: 5.3
91 min

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një…

Country: 
HD Day of the Dead: Bloodline 2017 3.4
Day of the Dead: Bloodline
Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline

ActionHorror 2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Day of the Dead: Bloodline
HD
IMDb: 3.4
90 min

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.

Country: 
Genre: Action, Horror
HD Acts of Vengeance 2017 5.7
Acts of Vengeance
Acts of Vengeance

Acts of Vengeance

ActionDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Acts of Vengeance
HD
IMDb: 5.7
87 min

Një avokat fjalë-shumë shndërrohet në një tjetër njeri kur betohet të mbajë gojën mbyllur, por duke e shkelur atë pasi zbulon kush i ka vrarë gruan dhe vajzën, duke nisur…

Country: 
HD The Hitman’s Bodyguard 2017 6.9
The Hitman’s Bodyguard
The Hitman’s Bodyguard

The Hitman’s Bodyguard

ActionComedyCrime 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Hitman’s Bodyguard
HD
IMDb: 6.9
118 min

Truproja më i mirë në botë tani ka një klient të ri, qitësin më të mirë në botë, i cili duhet të dëshmojë në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë. Ata punojnë…

Genre: Action, Comedy, Crime
HD The Legend of Hercules 2014 4.2
The Legend of Hercules
The Legend of Hercules

The Legend of Hercules

ActionAdventure 2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
The Legend of Hercules
HD
IMDb: 4.2
99 min

Në Greqinë e lashtë, një mbretëreshë i dorëzohet epshit të Zeusit për të lindur një djalë që do të rrëzojë sundimin tiranik të mbretit dhe do të risjellë paqen në…

Country: 
Genre: Action, Adventure
HD The Expendables 2 2012 6.6
The Expendables 2
The Expendables 2

The Expendables 2

ActionAdventureThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Expendables 2
HD
IMDb: 6.6
103 min

‘Mercenarët’, bashkohen për një mision në dukje të lehtë për të rikuperuar diçka nga një avion i rrëzuar. Por kur njëri prej tyre vritet gjatë misionit dhe ata zbulojnë një…

Country: 
HD Boyka: Undisputed IV 2016 7.0
Boyka: Undisputed IV
Boyka: Undisputed IV

Boyka: Undisputed IV

ActionCrimeThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Boyka: Undisputed IV
HD
IMDb: 7.0
86 min

Në serinë e katërt, Bojka ka si qëllim të arrijë në ligat më të mëdha të dyluftimit, por një vdekje aksidentale e kundërshtarit të tij vë në dyshim të ardhmen…

Country: 
The Last Legion 2007 5.4
The Last Legion
The Last Legion

The Last Legion

ActionAdventureFantasyWar 2007 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Last Legion
IMDb: 5.4
101 min

Teksa Perandoria Romake shkatërrohet, Romulus Augustusi i ri largohet nga qyteti dhe drejtohet për në Britani për të gjetur mbështetësit e tij të fundit.

Country: 
HD Mechanic: Resurrection 2016 5.7
Mechanic: Resurrection
Mechanic: Resurrection

Mechanic: Resurrection

ActionCrimeThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Mechanic: Resurrection
HD
IMDb: 5.7
98 min

Artur Bishop mendonte se mund ta linte pas të kaluarën e tij si vrasës, por një nga armiqtë e tij më të vjetër, Krein, nuk e lejoi. Duke i rrëmbyer…

Country: 
Agora 2009 7.2
Agora
Agora

Agora

AdventureDramaHistory 2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Agora
IMDb: 7.2
127 min

Një dramë historike e vendosur në Egjiptin Romak, për filozofen Hypatia të Aleksandrisë dhe lidhjen e saj me skllavin e saj Davus, i cili është i ndarë mes dashurisë për…

Country: