Search results for "Canada"
HD The Padre 2018 5.8
The Padre
The Padre

The Padre

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Padre
HD
IMDb: 5.8
98 min

Një ushtarak në pension dhe një polic i punësuar ndjekin një mashtrues të maskuar si prift në Kolumbi. Vështirësitë shtohen kur një adoleshente 16-vjeçare bashkohet me “priftin” dhe bëmat e…

Country: 
Genre: Drama
HD Forced To Fight 2011 4.3
Forced To Fight
Forced To Fight

Forced To Fight

ActionThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Forced To Fight
HD
IMDb: 4.3
101 min

I shantazhuar përsëri në arenë nga një bos i pamëshirshëm i krimit, një ish-legjendë e luftimeve nëntokësore duhet të mbijetojë disa ndeshjeve të egra, ku nëse humbë vetëm një luftë…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Summer of 84 2018 6.7
Summer of 84
Summer of 84

Summer of 84

DramaHorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Summer of 84
HD
IMDb: 6.7
105 min

Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të…

Country: 
HD The Assassin’s Code 2018 5.0
The Assassin’s Code
The Assassin’s Code

The Assassin’s Code

ActionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Assassin’s Code
HD
IMDb: 5.0
95 min

Një detektiv fillestar, i biri i një policit të vdekur me turp, punon për të zgjidhur rastin e tij të parë të madh nën syrin vigjilent të një vrasësi të…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Lost Solace 2016 4.1
Lost Solace
Lost Solace

Lost Solace

Science FictionThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Lost Solace
HD
IMDb: 4.1
106 min

Pas marrjes së një forme të re ekstazie, një psikopat përjeton një ndryshim mendor që e bën atë të ndiejë dhe të vejë në diskutim moralin e tij për herë…

Country: 
HD The Row 2018 3.3
The Row
The Row

The Row

HorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
The Row
HD
IMDb: 3.3
85 min

Raili, vajza e një detektivi shkon në Fi Lambada për të ndjekur gjurmët e nënës së saj. Por aty zbulon disa sekrete të errëta…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Our House 2018 5.3
Our House
Our House

Our House

DramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Our House
HD
IMDb: 5.3
90 min

Një gjeni i ri krijon aksidentalisht një pajisje që përforcon aktivitetin paranormal brenda shtëpisë së familjes së tij. Si pasojë ai rikthen përsëri shpirtrat e familjarëve por bashkë me ta…

Country: 
HD Tully 2018 7.0
Tully
Tully

Tully

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Tully
HD
IMDb: 7.0
95 min

Një nënë e tre fëmijëve merr një dado nate për ta ndihmuar me të porsalindurën e saj.

Country: 
Genre: Drama
HD The Possession 2012 5.9
The Possession
The Possession

The Possession

HorrorThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Possession
HD
IMDb: 5.9
92 min

Dean Morgan luan rolin e një babai të divorcuar së fundmi, vajza e së cilit zhvillon një marrëdhënie misterioze me një kuti-antikë prej druri që e blen në një pazar….

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Siberia 2018 4.3
Siberia
Siberia

Siberia

CrimeRomanceThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Siberia
HD
IMDb: 4.3
104 min

Kur ortaku i një tregtari amerikan diamantësh zhduket, ai niset për në Siberi që ta gjejë, por ndryshe nga plani i tij, fillon një lidhje dashurie.

Country: 
HD Backcountry 2014 6.0
Backcountry
Backcountry

Backcountry

Horror 2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Backcountry
HD
IMDb: 6.0
92 min

Një çift nga qyteti urban shkon për kamping në një pyll kur pa pritur gjejnë veten të humbur në një territor ku mbizotëron një ari grabitqarë.

Country: 
Genre: Horror
HD Riddick 2013 6.4
Riddick
Riddick

Riddick

ActionScience FictionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Riddick
HD
IMDb: 6.4
119 min

I lënë për vdekje në një planet të djegur nga dielli, Riddick e gjen veten për t’u përballur kundër një race të huaj grabitqare. Me aktivizimin e një sinjali emergjent,…

Country: 
HD Seventh Son 2014 5.5
Seventh Son
Seventh Son

Seventh Son

AdventureFantasy 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Seventh Son
HD
IMDb: 5.5
102 min

Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e…

Country: 
HD On the Ropes 2018 3.7
On the Ropes
On the Ropes

On the Ropes

Action 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
On the Ropes
HD
IMDb: 3.7
87 min

Pas vdekjes së papritur të babait të tyre, dy vëllezër kuptojnë se kërcënimi më i madh i perandorisë së tyre kriminale mund të jenë njëri-tjetri. Lufta për pushtet rrezikon të…

Country: 
Genre: Action
HD Pyewacket 2017 5.8
Pyewacket
Pyewacket

Pyewacket

DramaHorrorThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Pyewacket
HD
IMDb: 5.8
90 min

Një vajzë adoleshente e zemëruar zgjon diçka në pyll kur me naivitet kryen një ritual të fshehtë për të thirrur një magjistare me qëllim që të vrasë nënën e saj.

Country: 
HD Paper Year 2018 5.1
Paper Year
Paper Year

Paper Year

DramaRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Paper Year
HD
IMDb: 5.1
89 min

Një çift i sapomartuar përballet me një sërë sfidash gjatë vitit të parë të martesës së tyre.

Country: 
Genre: Drama, Romance
Sucker Punch 2011 6.0
Sucker Punch
Sucker Punch

Sucker Punch

ActionFantasyThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Sucker Punch
IMDb: 6.0
110 min

Një vajze e re është burgosur nga njerku i saj abuzive. Duke trajtuar një realitet alternativ si një strategji ajo krijon një plan qe do e ndihmoje t’ia mbathe.

Country: 
HD The Woman in Black 2012 6.4
The Woman in Black
The Woman in Black

The Woman in Black

DramaHorrorThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Woman in Black
HD
IMDb: 6.4
95 min

Një avokat i ri udhëton ne një fshat të largët ku zbulon fantazmën hakmarrëse të një gruaje të neveritshme e cila po terrorizon vendasit.

Country: 
HD Room 2015 8.1
Room
Room

Room

DramaThriller 2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Room
HD
IMDb: 8.1
118 min

Pasi vogëlushi 5-vjeçar Xhak dhe e ëma e tij arratisen nga dhoma e mbyllur që Xhak kishte njohur gjatë gjithë jetës së tij, vogëlushi bën një zbulim të madh: atë…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Distorted 2018 4.9
Distorted
Distorted

Distorted

ActionMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Distorted
HD
IMDb: 4.9
86 min

Një çift i martuar dyshon se “apartamentet e zgjuara” në rezidencën e tyre të teknologjisë së lartë janë duke u përdorur nga pronari i tyre për qëllime të liga.

Country: 
HD Gotti 2018 4.8
Gotti
Gotti

Gotti

CrimeDramaHistoryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Gotti
HD
IMDb: 4.8
112 min

Kjo është historia e shefit më madh të krimit të organizuar në Nju Jork, Xhon Goti dhe djalit të tij, si pasardhës i denjë.

Country: 
HD Cardinals 2017 5.5
Cardinals
Cardinals

Cardinals

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Cardinals
HD
IMDb: 5.5
84 min

Një grua kthehet në shtëpi nga burgu pasi ka vuajtur një dënim për vrasjen e fqinjit të saj në një aksident automobilistik në gjendje të dehur. Ajo dëshiron të vazhdojë…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
Frat Pack 2018 3.8
Frat Pack
Frat Pack

Frat Pack

Comedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Frat Pack
IMDb: 3.8
95 min

Një djalosh i sapodiplomuar britanik gjendet i detyruar të shkojë në një festë të çmendur studentore me dy vëllezërit e tij tëardhshëm, duke qenë se mamaja e tij do martohet…

Country: 
Genre: Comedy
HD Devil’s Gate 2017 5.1
Devil’s Gate
Devil’s Gate

Devil’s Gate

HorrorScience FictionThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Devil’s Gate
HD
IMDb: 5.1
94 min

Agjentja e FBI-së Fransis shkon në qytetin e vogël të Devil’s Gate për të hetuar zhdukjen e Marias dhe djalit të saj. Bashkë me agjentin Kolt hetojnë bashkëshortin e saj,…

Country: