Search results for "Chile"
HD The Red Thread 2016 5.4
The Red Thread
The Red Thread

The Red Thread

DramaRomance 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Red Thread
HD
IMDb: 5.4
100 min

Fijet e kuqe të fatit janë të padukshme dhe lidhin dy njerëz të destinuar për t’u takuar me njeri-tjetrin. Një tregtar vere takohet me një stjuardesë gjatë një udhëtimi me…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD A Fantastic Woman 2017 7.2
A Fantastic Woman
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Fantastic Woman
HD
IMDb: 7.2
104 min

Marina, një grua e cila punon kamariere gjatë ditës dhe këngëtare klubesh gjatë natës, shkatërrohet plotësisht pas vdekjes së të dashurit të saj më të madh në moshë.

Country: 
Genre: Drama
HD In Bed 2005 6.2
In Bed
In Bed

In Bed

DramaRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
In Bed
HD
IMDb: 6.2
85 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen dy të huaj? Danila dhe Bruno njihen në një festë…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Jackie 2016 6.7
Jackie
Jackie

Jackie

Drama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Jackie
HD
IMDb: 6.7
100 min

Menjëherë pas vrasjes së presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parë Jacqueline Kennedy lufton me hidhërimin dhe traumën e humbjes për të rigjetur besimin, për të ngushëlluar fëmijët e saj…

Country: 
Genre: Drama
HD The 33 2015 6.9
The 33
The 33

The 33

DramaHistory 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The 33
HD
IMDb: 6.9
127 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë…

Country: 
Genre: Drama, History
HD The Green Inferno 2013 5.3
The Green Inferno
The Green Inferno

The Green Inferno

ActionAdventureHorrorThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Green Inferno
HD
IMDb: 5.3
100 min

Një grup të rinj aktivistë shkojnë në Amazonë, në Peru, për të mbrojtur të drejtat e fiseve indigjene atje duke protestuar. Por në fakt gjërat duket se janë ndryshe.

Country: 
HD Knock Knock 2015 4.9
Knock Knock
Knock Knock

Knock Knock

DramaThriller 2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Knock Knock
HD
IMDb: 4.9
99 min

Evan Ueber, një bashkëshort i lumtur dhe baba i dy fëmijëve bie pre e dy adoleshenteve dhe lojës së tyre të çmendur. Ai duhet të kalojë një sërë peripecish për…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Redeemer 2014 5.3
Redeemer
Redeemer

Redeemer

ActionCrime 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Redeemer
HD
IMDb: 5.3
88 min

Një ish anëtar i kartelit të drogës kthehet në hakmarrës për të paguar për mëkatet e tij dhe të gjejë shpëtim.

Country: 
Genre: Action, Crime
HD The Stranger 2014 4.9
The Stranger
The Stranger

The Stranger

HorrorMysteryThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Stranger
HD
IMDb: 4.9
93 min

Një burrë misterioz shkon në një qytet të vogël të Kanadasë për të zhdukur një sëmundje të rrezikshme ngjitëse nëpërmjet gjakut. Misioni i tij e zhyt komunitetin në një lum…

Country: