Search results for "China"
HD Cold Pursuit 2019 6.2
Cold Pursuit
Cold Pursuit

Cold Pursuit

ActionCrimeThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Cold Pursuit
HD
IMDb: 6.2
119 min

Një shofer pastrueseje dëbore i pikëlluar, kërkon të hakmerret ndaj trafikantëve të drogës, të cilët i vranë djalin. Bazuar në filmin norvegjez të 2014-ës “Sipas radhës së zhdukjes”.

Country: 
HD An Elephant Sitting Still 2018 7.8
An Elephant Sitting Still
An Elephant Sitting Still

An Elephant Sitting Still

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
An Elephant Sitting Still
HD
IMDb: 7.8
230 min

Katër persona në një qytet të Kinës jetojnë ditët e vështira të jetës ndërkohë që jeta i përplas me njëri tjetrin.

Country: 
Genre: Drama
HD On the Basis of Sex 2018 7.0
On the Basis of Sex
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

DramaHistory 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
On the Basis of Sex
HD
IMDb: 7.0
120 min

Historia e vërtet e Ruth Bejdër Ginsburg, mundimet e saj për të drejta të barabarta dhe rastet e hershme të një karriere historike që çojnë në emërimin dhe konfirmimin e…

Country: 
Genre: Drama, History
HD The Unity of Heroes 2018 5.2
The Unity of Heroes
The Unity of Heroes

The Unity of Heroes

Action 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Unity of Heroes
HD
IMDb: 5.2
104 min

Historia e mjeshtrit Uong Fei-hong, një mjeshtër i zgjuar dhe i qetë, i cili përballet me shqetësimet e dyfishta të provokimit nga një klub tjetër dhe pushtimi kulturor nga të…

Country: 
Genre: Action
HD Glass 2019 6.7
Glass
Glass

Glass

DramaScience FictionThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Glass
HD
IMDb: 6.7
129 min

Një ndërthyrje e “Unbreakable” dhe “Split”… Roja e sigurisë, Dejvid Dan, përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjetur Kevin Uendell Kramb, të sëmurin psikik që ka 24 personalitete.

Country: 
HD Abduction 2019 5.0
Abduction
Abduction

Abduction

ActionHorrorScience FictionThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Abduction
HD
IMDb: 5.0
98 min

Kuini del nga shatërvani i një parku në Vietnam duke mos mbajtur mend se kush është apo se nga vjen. Ndërkohë që vërdalliset nëpër qytet, duke kujtuar copëza nga e…

Country: 
HD A Dog’s Way Home 2019 6.7
A Dog’s Way Home
A Dog’s Way Home

A Dog’s Way Home

AdventureDramaFamily 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Dog’s Way Home
HD
IMDb: 6.7
96 min

Një qenushe udhëton për milje të tëra në kërkim të pronarit të saj.

Country: 
HD Shadow 2018 7.0
Shadow
Shadow

Shadow

ActionDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Shadow
HD
IMDb: 7.0
116 min

Vendosur gjatë epokës së mbretërisë së tretë të Kinës (vitet 220-280). Historia e një mbreti të madh dhe i popullit të tij, i cili do të përjashtohet nga atdheu i…

Country: 
Genre: Action, Drama
HD Triple Threat 2019 5.5
Triple Threat
Triple Threat

Triple Threat

ActionThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Triple Threat
HD
IMDb: 5.5
96 min

Një vajzë miliarderi e cila ka qëllim të rrëzojë një organizatë kriminale, shënjestrohet nga një grup vrasësish. Ajo njihet me dy persona të cilët kërkojnë të hakmerren ndaj grupit të…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Long Day’s Journey Into Night 2018 7.2
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night

Long Day’s Journey Into Night

DramaMysteryRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Long Day’s Journey Into Night
HD
IMDb: 7.2
138 min

Një histori nga e shkuara nuk është mbyllur asnjëherë. Një burrë kthehet sërish në Guinzhu dhe zbulon gjurmët e një femre misterioze. Ai nis të kujtojë verën që kanë kaluar…

Country: 
HD Bumblebee 2018 6.8
Bumblebee
Bumblebee

Bumblebee

ActionAdventureScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Bumblebee
HD
IMDb: 6.8
114 min

Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të…

Country: 
HD The Last Witch Hunter 2015 6.0
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

ActionAdventureFantasyScience Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Last Witch Hunter
HD
IMDb: 6.0
106 min

Koulder është gjahtari i shtrigave që ka jetuar për 800 vite për shkak të mallkimit që i bëri mbretëresha e shtrigave. Tani ajo është kthyer përsëri dhe është detyra e…

Country: 
HD Master Z: Ip Man Legacy 2018 6.5
Master Z: Ip Man Legacy
Master Z: Ip Man Legacy

Master Z: Ip Man Legacy

Action 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Master Z: Ip Man Legacy
HD
IMDb: 6.5
107 min

Ndërsa mundohet të fshihet pas humbjes me Ip Manin, Çeung Tin Çi futet në telashe në përleshje e sipër me një të huaj të fuqishëm.

Country: 
Genre: Action
HD Green Book 2018 8.2
Green Book
Green Book

Green Book

ComedyDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Green Book
HD
IMDb: 8.2
130 min

Një italiano-amerikan i klasës punëtore, bëhet shoferi i një pianisti klasik afrikano-amerikan në një turne koncertesh, gjatë viteve 1960 në SHBA-në jugore.

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Project Gutenberg 2018 6.9
Project Gutenberg
Project Gutenberg

Project Gutenberg

ActionCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Project Gutenberg
HD
IMDb: 6.9
130 min

Policia e Hong Kongut është vënë në kërkim të një bande falsifikimesh, e drejtuar nga një mëndje djallëzore me nofkën ” Piktori”. Me qëllimin për të zbuluar identitetin e tij…

Country: 
Genre: Action, Crime
HD Cook Up a Storm 2017 6.4
Cook Up a Storm
Cook Up a Storm

Cook Up a Storm

ComedyDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Cook Up a Storm
HD
IMDb: 6.4
97 min

Dy kuzhinierë të talentuar, njëri i shkolluar në Francë, ndërsa tjetri shef kuzhine i një restoranti të thjeshtë, konkurrojnë në Garën Ndërkombëtare të Gatimit në Kinë. Edhe pse modernja përballet…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD The Huntsman: Winter’s War 2016 6.1
The Huntsman: Winter’s War
The Huntsman: Winter’s War

The Huntsman: Winter’s War

ActionAdventureDrama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Huntsman: Winter’s War
HD
IMDb: 6.1
114 min

Teksa dy motra të liga përgatiten të pushtojnë një qytet, dy rojtarë, Gjyetari Erik, i cili kishte ndihmuar Borëbardhën në mposhtjen e Ravenës dhe e dashura e tij e ndaluar,…

Country: 
HD Replicas 2018 5.5
Replicas
Replicas

Replicas

Science FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Replicas
HD
IMDb: 5.5
107 min

Kur familja e tij vdes në një aksident, Uilliami, një shkencëtar i zoti, kërkon me çdo kusht të përdorë aftësitë e tij për të kthyer sërish gruan dhe fëmijët e…

Country: