Search results for "Colombia"
HD Monos 2019 7.0
Monos
Monos

Monos

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD Embrace of the Serpent 2015 7.9
Embrace of the Serpent
Embrace of the Serpent

Embrace of the Serpent

Aventurë Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Embrace of the Serpent
HD
IMDb: 7.9
125 min

Historia e marrëdhënies midis Karamkates, një shërues Amazonian dhe i mbijetuari i fundit i njerëzve të tij, dhe dy shkencëtarëve që punojnë bashkë përgjatë dyzet viteve për të kërkuar një…

Genre: Aventurë, Dramë
HD Running with the Devil 2019 5.4
Running with the Devil
Running with the Devil

Running with the Devil

Dramë Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Running with the Devil
HD
IMDb: 5.4
100 min

Presidenti i një firme ndërkombëtare dërgon dy njerëzit e tij më të besuar për të zbuluar pse dërgesat e kokainës po sulmohen dhe si po zvogëlohen gjatë transportit.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Long Shot 2019 6.8
Long Shot
Long Shot

Long Shot

Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Long Shot
HD
IMDb: 6.8
125 min

Gazetari Fred Flarski bashkohet me dashurinë e tij të fëmijërisë, Sharlot Field, tani një nga gratë më me ndikim në botë. Ndërsa ajo përgatitet të kandidojë për presidencën, Sharlota e…

Country: , ,
Genre: Komedi, Romancë
HD Birds of Passage 2018 7.5
Birds of Passage
Birds of Passage

Birds of Passage

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Birds of Passage
HD
IMDb: 7.5
125 min

Gjatë lulëzimit të marijuanës, një dekadë e dhunshme e cila nisi origjinën e trafikimit të drogës në Kolumbi, Rapajet dhe familja e tij indigjene përfshihet në një luftë për të…

Genre: Dramë
HD Mile 22 2018 6.1
Mile 22
Mile 22

Mile 22

Aksion Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mile 22
HD
IMDb: 6.1
94 min

Një oficer spiunazhi i elitës amerikane bashkë me një skuadër taktike komando provon të nxjerrë jashtë vendin në fshehtësi një oficer policie me informacion tepër të rëndësishëm.

Country: , ,
Genre: Aksion, Thriller
HD American Made 2017 7.2
American Made
American Made

American Made

Aksion Komedi Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
American Made
HD
IMDb: 7.2
115 min

Historia e Vertete e Beri Seal, një pilot amerikan i cili u bë transportues i drogës për CIA-n në vitet 1980 në një operacion klandestin që do të ekspozohej si…

Country: , ,
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Jungle 2017 6.7
Jungle
Jungle

Jungle

Aventurë Dramë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Jungle
HD
IMDb: 6.7
115 min

Një grup shokësh drejtohen nga një guidë për në xhunglën e Bolivisë, në kërkim të një fshati indian. Ata shpejt kuptojnë se xhungla është një vend armiqësor dhe plot rreziqe….

Country: , ,
HD Orbiter 9 2017 5.9
Orbiter 9
Orbiter 9

Orbiter 9

Dramë Romancë Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Orbiter 9
HD
IMDb: 5.9
95 min

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.

Country: ,
HD The 33 2015 6.9
The 33
The 33

The 33

Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The 33
HD
IMDb: 6.9
127 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Histori
HD The Hidden Face 2011 7.4
The Hidden Face
The Hidden Face

The Hidden Face

Mister Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Hidden Face
HD
IMDb: 7.4
97 min

Një dirigjent i orkestrës spanjolle dëshiron të kuptojë zhdukjen e mistershme të dashurës së tij.

Country: ,
Genre: Mister, Thriller