Search results for "Denmark"
HD The Lego Movie 2: The Second Part 2019 6.6
The Lego Movie 2: The Second Part
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

ActionAdventureAnimation 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Lego Movie 2: The Second Part
HD
IMDb: 6.6
107 min

Kanë kaluar pesë vjet qëkur ç’do gjë ishte për mrekulli dhe qytetarët po përballen me një kërcënim të ri, pushtuesit Duplo nga hapësira, që shkatërrojnë ç’do gjë më shpejt seç…

Country: 
HD Holiday 2018 5.7
Holiday
Holiday

Holiday

CrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Holiday
HD
IMDb: 5.7
93 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij në…

Country: 
Genre: Crime, Drama
HD Ginger & Rosa 2012 6.3
Ginger & Rosa
Ginger & Rosa

Ginger & Rosa

Drama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Ginger & Rosa
HD
IMDb: 6.3
90 min

Një vështrim në jetën e dy vajzave adoleshente, mike të pandashme Xhinxher dhe Rosa, që u rritën në vitet 1960 në Londër në kohën e krizës së raketave kubane.

Country: 
Genre: Drama
HD What Will People Say 2017 7.4
What Will People Say
What Will People Say

What Will People Say

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
What Will People Say
HD
IMDb: 7.4
106 min

16-vjeçarja Nisha bën një jetë të dyfishtë. Me familjen e saj ajo është vajza e përsosur pakistaneze, por me shoqërinë është thjeshtë një adoleshente normale norvegjeze. Kur babai e kap…

Country: 
Genre: Drama
HD In a Better World 2010 7.6
In a Better World
In a Better World

In a Better World

Drama 2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
In a Better World
HD
IMDb: 7.6
118 min

Jeta e dy familjeve, daneze dhe suedeze ndërthuret me njëra-tjetrën me gjithë peripecitë e së përditshmes. Kristian, një djalosh që ka humbur të ëmën nga kanceri dhe Elias, një djalë…

Country: 
Genre: Drama
HD In Order of Disappearance 2014 7.2
In Order of Disappearance
In Order of Disappearance

In Order of Disappearance

ActionComedyCrimeThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
In Order of Disappearance
HD
IMDb: 7.2
116 min

Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një luftë ndërmjet gangsterit vegjetarian “Konti”…

Country: 
HD The Forgiveness of Blood 2011 6.8
The Forgiveness of Blood
The Forgiveness of Blood

The Forgiveness of Blood

Drama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Forgiveness of Blood
HD
IMDb: 6.8
109 min

Një familje shiptare përçahet nga një vrasje, duke u futur në gjak, dhe si pasojë djali i madh Niku ështe objektivi kryesor i gjaksit. Ai detyron motrën e madhe Rudinën…

Country: 
Genre: Drama
HD The Guilty 2018 7.5
The Guilty
The Guilty

The Guilty

CrimeDramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Guilty
HD
IMDb: 7.5
85 min

Një oficer policie lufton me kohën, kur i përgjigjet një thirrjeje urgjente nga një grua e rrëmbyer.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD The House That Jack Built 2018 6.8
The House That Jack Built
The House That Jack Built

The House That Jack Built

CrimeDramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The House That Jack Built
HD
IMDb: 6.8
152 min

Historia flet për Xhekun, një vrasës serial shumë inteligjent, gjatë një periudhe dymbëdhjetëvjeçare dhe përshkruan vrasjet që me të vërtetë zhvillojnë më shumë të çmendurin brenda tij.

HD The Hunt 2012 8.3
The Hunt
The Hunt

The Hunt

Drama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
The Hunt
HD
IMDb: 8.3
115 min

Jeta e një mësuesi kopshti shkatërrohet kur njëra nga vajzat e vogla të kopshtit, Klara 5-vjeçare, që e admiron atë, për hakmarrje ndaj “indiferencës” së tij, u thotë të tjerëve…

Country: 
Genre: Drama
HD Luis and the Aliens 2018 6.0
Luis and the Aliens
Luis and the Aliens

Luis and the Aliens

AdventureAnimationComedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Luis and the Aliens
HD
IMDb: 6.0
86 min

Luisi 12-vjeçar nis një aventurë të këndshme për të ndihmuar tre jashtëtokësorë të vegjël të kthehen në anijen e tyre të madhe. Nga ana tjetër, ai duhet t’i shpëtojë një…

HD Arn: The Knight Templar 2007 6.6
Arn: The Knight Templar
Arn: The Knight Templar

Arn: The Knight Templar

ActionAdventureDramaRomance 2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Arn: The Knight Templar
HD
IMDb: 6.6
139 min

Arn, është një djale i një fisi të rangut të lartë Suedez ai dërgohet në një manastir për tu edukuar për token e tyre të shenjtë si një kalorës për…

Country: 
HD Backstabbing for Beginners 2018 6.2
Backstabbing for Beginners
Backstabbing for Beginners

Backstabbing for Beginners

DramaHistoryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Backstabbing for Beginners
HD
IMDb: 6.2
108 min

Një koordinator i ri i programit në Kombet e Bashkuara pengohet nga një konspiracion që përfshin rezervat e naftës në Irak.

Country: 
HD The Last King 2016 6.1
The Last King
The Last King

The Last King

ActionAdventureDramaHistory 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Last King
HD
IMDb: 6.1
99 min

Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga…

Country: 
HD Jar City a.k.a Myrin 2006 6.9
Jar City a.k.a Myrin
Jar City a.k.a Myrin

Jar City a.k.a Myrin

CrimeDramaThriller 2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Jar City a.k.a Myrin
HD
IMDb: 6.9
93 min

Një vrasje që zbulon sekrete korruptive në një qytet të vogël, prej kohësh të varrosura, për një detektiv të policisë dhe skuadrën e tij.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD I Kill Giants 2017 6.2
I Kill Giants
I Kill Giants

I Kill Giants

DramaFantasy 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
I Kill Giants
HD
IMDb: 6.2
106 min

Barbara Thorson lufton që të përballojë jetën e saj duke u arratisur në një jetë plot fantazi me magji dhe përbindësha.

Country: 
Genre: Drama, Fantasy
HD Perfect Sense 2011 7.1
Perfect Sense
Perfect Sense

Perfect Sense

DramaRomanceScience Fiction 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Perfect Sense
HD
IMDb: 7.1
92 min

Një shef kuzhine dhe një shkencëtare bien në dashuri kur një epidemi i heq njerëzve perceptimin e shqisave….

Country: 
HD Easy Money 2010 6.7
Easy Money
Easy Money

Easy Money

CrimeDramaThriller 2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Easy Money
HD
IMDb: 6.7
124 min

Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller