Search results for "France"
HD Dark Tide 2012 4.3
Dark Tide
Dark Tide

Dark Tide

AdventureDramaThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Dark Tide
HD
IMDb: 4.3
94 min

Një zhytëse profesioniste rikthehet në ujë pas një viti nga ngjarja pothuajse fatale me një peshkaqen të madh të bardhë. Makthi nga deti i thellë fillon të shfaqet, më mishngrënës…

Country: 
HD Beauty and the Dogs 2017 7.0
Beauty and the Dogs
Beauty and the Dogs

Beauty and the Dogs

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Beauty and the Dogs
HD
IMDb: 7.0
100 min

Gjatë një feste studentore, Mariami, një vajzë e re tuniziane, takon Josefin misterioz dhe largohet me të. Do të nisë një natë e gjatë, gjatë së cilës ajo do të…

Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Invisible 2017 6.1
Invisible
Invisible

Invisible

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Invisible
HD
IMDb: 6.1
87 min

Ely ëstë 17 vjeçe. Pas shkollës, ajo punon disa orë në një dyqan kafshësh. Kur mëson se është shtatzënë, bota i kthehet përmbys, por ajo mundohet të vazhdojë jetën sikur…

Country: 
Genre: Drama
HD Taxi 5 2018 4.7
Taxi 5
Taxi 5

Taxi 5

ActionComedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Taxi 5
HD
IMDb: 4.7
102 min

Një oficer policie, i cili është transferuar në policinë e Marsejës ngarkohet me detyrën e kapjes së grupit të hajdutëve italianë, të cilët ngasin Ferrarin e fuqishëm me mbesën e…

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Senna 2010 8.5
Senna
Senna

Senna

Documentary 2010 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Senna
HD
IMDb: 8.5
106 min

Një film-dokumentar rreth garuesit brazilian të Formula Uno, Airton Sena, tre herë fitues i kampionatit botëror F1, përpara vdekjes së tij në moshën 34 vjeçare.

Country: 
Genre: Documentary
HD Our Day Will Come 2010 6.2
Our Day Will Come
Our Day Will Come

Our Day Will Come

ComedyDrama 2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Our Day Will Come
HD
IMDb: 6.2
90 min

Lenc kthehet në Paris për të gjetur dashurinë e tij të vërtetë, Madelinën. Ndërsa kërkimi i tij për të vazhdon, ai e gjen veten duke u zhytur në botën e…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD A Prayer Before Dawn 2017 6.9
A Prayer Before Dawn
A Prayer Before Dawn

A Prayer Before Dawn

ActionCrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
A Prayer Before Dawn
HD
IMDb: 6.9
116 min

Historia e vërtetë e një boksieri anglez që burgoset në një nga burgjet më famëkeqe të Tajlandës, ndërsa lufton në turneun Muay Thai për të fituar lirinë e tij.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD The Assault 2010 6.1
The Assault
The Assault

The Assault

ActionThriller 2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Assault
HD
IMDb: 6.1
91 min

Bazuar në një histori të vërtetë, kur një ekip i SWAT-it ngarkohet me detyrën për të ndërhyrë në një avion jacked të Air Francë për të shpëtuar pasagjerët, pas rrëmbimt…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD The Sicilian Clan 1969 7.4
The Sicilian Clan
The Sicilian Clan

The Sicilian Clan

Crime 1969 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Sicilian Clan
HD
IMDb: 7.4
122 min

Një film i vitit 1969 me aktorët e njohur Alain Delon, Jean Gabin dhe Lino Ventura. Një hajdut, i cili arratiset nga burgu, punon me një Sicilian për të bërë…

Country: 
Genre: Crime
HD Let the Sunshine In 2017 6.0
Let the Sunshine In
Let the Sunshine In

Let the Sunshine In

ComedyDramaRomance 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Let the Sunshine In
HD
IMDb: 6.0
94 min

Isabela, një artiste pariziene dhe mama e divorcuar po kërkon për një dashuri të vërtetë.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD 36th Precinct 2004 7.1
36th Precinct
36th Precinct

36th Precinct

CrimeDramaThriller 2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
36th Precinct
HD
IMDb: 7.1
111 min

Në botën e fshehtë kriminale pariziane, policia kërkon të kapë një bandë kriminale e cila po kryen një sërë vjedhjesh të dhunshme. Leo Vrinksi dhe Denis Kleini janë dy policë…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD The Ciambra 2017 6.9
The Ciambra
The Ciambra

The Ciambra

CrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Ciambra
HD
IMDb: 6.9
118 min

Një djalosh cigan në Itali, i rritur në një ambjent aspak fëmijëror vihet në udhëkryq në zgjedhjen mes jetës si i rritur kriminel apo fëmijë i pafajshëm.

Country: 
Genre: Crime, Drama
HD In Bed with Victoria 2016 6.2
In Bed with Victoria
In Bed with Victoria

In Bed with Victoria

ComedyDramaRomance 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
In Bed with Victoria
HD
IMDb: 6.2
97 min

Victoria është një avokate 30-vjeçare, e cila kërkon stabilitet dhe dashurinë e vërtetë në jetën e saj duke luftuar me të kaluarën. Më në fund, ajo e kupton se dashuria…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD The Machinist 2004 7.7
The Machinist
The Machinist

The Machinist

DramaThriller 2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Machinist
HD
IMDb: 7.7
101 min

Machinist është tregimi i Trevor Reznik, një operator torno që po vdes nga pagjumësia. Në një dyqan makine, rreziqet profesionale janë mjaft të këqija në rrethana normale, por për Trevor…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD 7 Days in Entebbe 2018 5.8
7 Days in Entebbe
7 Days in Entebbe

7 Days in Entebbe

CrimeDramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
7 Days in Entebbe
HD
IMDb: 5.8
107 min

Në korrik të vitit 1976, katër terroristë rrëmbejnë një avion që udhëton nga Tel-Avivi për Paris dhe e detyrojnë ekuipazhin e fluturimit të shkojnë në Entebe të Ugandës. Atje, udhëtarët…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Caged 2010 5.3
Caged
Caged

Caged

HorrorThriller 2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Caged
HD
IMDb: 5.3
84 min

Një grup i punëtorëve të ndihmës mjekësore në Kosovë është rrëmbyer nga një bandë sllave e trafikut të organeve. E kur infermierja Karola dhe dy kolegët e rrëmbyer zbulojnë se…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Épouse-moi mon pote a.k.a Marry Me, Dude 2017 6.1
Épouse-moi mon pote a.k.a Marry Me, Dude
Épouse-moi mon pote a.k.a Marry Me, Dude

Épouse-moi mon pote a.k.a Marry Me, Dude

Comedy 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Épouse-moi mon pote a.k.a Marry Me, Dude
HD
IMDb: 6.1
92 min

Jasini, një student nga Maroku, humbet bursën që kishte fituar për në Francë dhe pasi refuzohet për t’u ndihmuar nga femrat që njeh, ai i kërkon shokut të ngushtë Fredit…

Country: 
Genre: Comedy
HD Carbone 2017 6.6
Carbone
Carbone

Carbone

CrimeThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Carbone
HD
IMDb: 6.6
104 min

Nga rreziku i humbjes së biznesit të tij, Anthoni Roca, një njeri i zakonshëm, zhvillon një mashtrim që do të bëhet grabitja e shekullit. I tejkaluar nga krimi, atij do…

Country: 
Genre: Crime, Thriller