Search results for "Germany"
HD The Silence 2019 5.3
The Silence
The Silence

The Silence

DramaFantasyHorrorThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Silence
HD
IMDb: 5.3
90 min

Kur bota po sulmohet nga disa krijesa të tmerrshme që sulmojnë vetëm duke dëgjuar pasi nuk mund të shohin, 16- vjeçarja Elli që ka humbur dëgjimin që kur ishte vetëm…

Country: 
HD Traffic 2000 7.6
Traffic
Traffic

Traffic

CrimeDramaThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Traffic
HD
IMDb: 7.6
147 min

Një gjykatës konservativ është caktuar nga Presidenti për të drejtuar luftën në rritje kundër drogës në Amerikë, vetëm për të zbuluar se vajza e tij adoleshente ka krijuar varësi ndaj…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Jupiter’s Moon 2017 6.1
Jupiter’s Moon
Jupiter’s Moon

Jupiter’s Moon

Science Fiction 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Jupiter’s Moon
HD
IMDb: 6.1
129 min

Ariani, një refugjat sirian që përpiqet të shkojë në Hungari nga Serbia bashkë me të atin, kapet nga policia kufitare dhe e gjen veten në një rrjet cinizmi dhe korrupsioni….

Country: 
HD Chalet Girl 2011 6.3
Chalet Girl
Chalet Girl

Chalet Girl

ComedyRomance 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Chalet Girl
HD
IMDb: 6.3
97 min

Ish sportistja e skejtbordit, Kim dëshiron të bëjë më shumë para pas vdekjes tragjike të nënës së saj. Në këtë mënyrë i bashkohet një kompanie elitare që dërgon vajza shërbimi…

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD A Thought of Ecstasy 2017 4.1
A Thought of Ecstasy
A Thought of Ecstasy

A Thought of Ecstasy

MysteryRomanceThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
A Thought of Ecstasy
HD
IMDb: 4.1
90 min

KUJDES! FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA NUDITETI DHE EROTIZMI! Një burrë në kërkim të dashurisë së humbur. Një grua e humbur në dëshirën për…

Country: 
HD Iceman 2017 6.3
Iceman
Iceman

Iceman

AdventureDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Iceman
HD
IMDb: 6.3
96 min

Në Alpet e Ötzit, para më shume se 5300 vitesh, një klan i periudhës së Neolitit vendoset pranë një përroi. Kelabi si lider i grupit, ka përgjegjësinë të ruajë të…

Country: 
Genre: Adventure, Drama
HD Toy Gun 2018 5.2
Toy Gun
Toy Gun

Toy Gun

ActionComedyCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Toy Gun
HD
IMDb: 5.2
90 min

Ruxhero është një djalosh i qetë, i cili impulsivisht vjedh një bankë për t’i provuar ish-gruas së tij se është i guximshëm. Një hetim policor i përshkon të gjithë, përveç…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD What Will People Say 2017 7.4
What Will People Say
What Will People Say

What Will People Say

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
What Will People Say
HD
IMDb: 7.4
106 min

16-vjeçarja Nisha bën një jetë të dyfishtë. Me familjen e saj ajo është vajza e përsosur pakistaneze, por me shoqërinë është thjeshtë një adoleshente normale norvegjeze. Kur babai e kap…

Country: 
Genre: Drama
HD Berlin, I Love You 2019 4.6
Berlin, I Love You
Berlin, I Love You

Berlin, I Love You

Drama 2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Berlin, I Love You
HD
IMDb: 4.6
120 min

Filmi më i fundit i serisë “Qytetet e Dashurisë”. Ky film përbëhet nga dhjetë tregime romantike që ndodhin në kryeqytetin gjerman.

Country: 
Genre: Drama
HD 303 2018 7.5
303
303

303

ComedyDramaRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
303
HD
IMDb: 7.5
145 min

Dy studentë universiteti, Xhuli dhe Jani, nisen së bashku nga Berlini në drejtim të jugut në një rulotë të vjetër, por për arsye të ndryshme.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD The Lives of Others 2006 8.4
The Lives of Others
The Lives of Others

The Lives of Others

DramaThriller 2006 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
The Lives of Others
HD
IMDb: 8.4
137 min

Në vitin 1984, në Berlinin Lindor, një agjent i policisë së fshehtë, vë në mbikëqyrje një shkrimtar dhe të dashurën e tij. Me kalimin e ditëve, ai gjen veten duke…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Holy Motors 2012 7.1
Holy Motors
Holy Motors

Holy Motors

DramaFantasy 2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Holy Motors
HD
IMDb: 7.1
115 min

Ndërsa shoferja e tij besnike e shëtit nëpër Paris me limuzinë, një njeri misterioz ndryshon rrobat dhe pamjen e tij, për të luajtur role të çuditshme, të shkruara përgjysmë… Udhëtimi…

Country: 
Genre: Drama, Fantasy
HD StreetDance 2 2012 5.7
StreetDance 2
StreetDance 2

StreetDance 2

DramaMusicRomance 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
StreetDance 2
HD
IMDb: 5.7
85 min

Pasi u poshtërua nga Grupi i kërcimit “Te pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash përpiqet të mbledhë kërcimtaret me të mire nga e gjithë bota për një tjetër beteje kërcimi!

Country: 
Genre: Drama, Music, Romance
HD Polar 2019 6.3
Polar
Polar

Polar

ActionCrimeDrama 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Polar
HD
IMDb: 6.3
118 min

Vrasësi më i mirë në botë, Danken Vizla, tek shkon drejt daljes në pension cilësohet si dëm për kompaninë ku ai punonte nga punëdhënësi i tij i vjetër. Kundër dëshirës…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD The Girl in the Spider’s Web 2018 6.1
The Girl in the Spider’s Web
The Girl in the Spider’s Web

The Girl in the Spider’s Web

ActionCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Girl in the Spider’s Web
HD
IMDb: 6.1
115 min

Hakerja e kompjuterëve, Lisbet Salander dhe gazetari Mikael Blomkvist, e gjejnë veten të kapur në një rrjet të spiunëve, kriminelëve kibernetikë dhe zyrtarëve të korruptuar të qeverisë.

Country: 
HD The Heiresses 2018 6.7
The Heiresses
The Heiresses

The Heiresses

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Heiresses
HD
IMDb: 6.7
98 min

Chela dhe Chiquita, kanë qenë së bashku mbi 30 vite. Pas përkeqësimit të gjendjes së tyre financiare, Chela detyrohet të përballet me një realitet të ri. Një realitet i cili…

Genre: Drama
HD The Captain 2017 7.4
The Captain
The Captain

The Captain

DramaHistoryWar 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Captain
HD
IMDb: 7.4
118 min

Në momentet e fundit të Luftës së Dytë Botërore, një ushtar i ri gjerman që lufton për mbijetesë, gjen një uniformë të kapitenit nazist. Duke u paraqitur si një oficer,…

Country: 
Genre: Drama, History, War
The Informers 2008 5.0
The Informers
The Informers

The Informers

Drama 2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Informers
IMDb: 5.0
98 min

Një javë në Los Anxhelos në 1983. Pjesëmarrje drejtorësh filmash, yje roku, një vampirë dhe karaktere të tjera në aventura të lidhura me seksin, drogën dhe dhunën.

Country: 
Genre: Drama