Search results for "Hungary"
HD Archive 2020 6.3
Archive
Archive

Archive

Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Archive
HD
IMDb: 6.3
109 min

Viti 2038. George Almore është duke punuar në një IA të vërtetë të ekuivalentit njerëzor. Prototipi i tij i fundit është pothuajse gati. Kjo fazë e ndjeshme është gjithashtu më…

Country: 
Genre: Sci-fi
HD 8MM 2 2005 4.5
8MM 2
8MM 2

8MM 2

Dramë Mister Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
8MM 2
HD
IMDb: 4.5
106 min

Një diplomat Amerikan dhe e fejuara e tij hynë në botën e errët të seksit dhe pornografisë në Budapest, për të zbuluar se kush i shantazhon me një video porno…

Country: 
HD Radioactive 2019 6.0
Radioactive
Radioactive

Radioactive

Dramë Histori Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Radioactive
HD
IMDb: 6.0
109 min

Një histori e pasioneve shkencore dhe romantike të Mari dhe Pier Kyrisë dhe jehona e zbulimeve të tyre përgjatë gjithë shekullit të njëzetë.

Country: 
HD The Song of Names 2019 6.3
The Song of Names
The Song of Names

The Song of Names

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Song of Names
HD
IMDb: 6.3
113 min

Në prag të Luftës së Dytë Botërore, një djalosh polak me talent të veçantë për violinën, i besohet një familjeje angleze, tek e cila ai gjen mikun më të ngushtë,…

Country: 
Genre: Dramë
HD Terminator: Dark Fate 2019 6.3
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Terminator: Dark Fate
HD
IMDb: 6.3
128 min

Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

Country: 
HD Eragon 2006 5.1
Eragon
Eragon

Eragon

Aksion Aventurë Familjar Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Eragon
HD
IMDb: 5.1
104 min

Një djalosh fermer gjen një vezë dragoi të cilën e merr me vete pa e ditur që aty do të fillonte rrugëtimi i tij drejt një lufte kundër mbretit të…

Country: 
HD The King 2019 7.2
The King
The King

The King

Dramë Histori Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The King
HD
IMDb: 7.2
140 min

Hali, princi largpamës dhe trashëgimtari i fronit anglez, kurorëzohet Mbreti Henri V pasi vdes babai i tij tiran. Tani mbreti i ri duhet të menaxhojë politikat e pallateve, luftën që…

Country: 
HD The Rookies 2019 4.0
The Rookies
The Rookies

The Rookies

Aksion Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Rookies
HD
IMDb: 4.0
113 min

Adhuruesi i sporteve ekstreme, Zhao Feng, përfshihet aksidentalisht në një marrëveshje ndërkombëtare të jashtëligjshme. Për këtë arsye, i duhet të ndjekë agjenten speciale Brus deri në Budapest. Gjërat ndërlikohen kur…

Country: 
HD Hellboy II: The Golden Army 2008 7.0
Hellboy II: The Golden Army
Hellboy II: The Golden Army

Hellboy II: The Golden Army

Fantazi Horror  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Hellboy II: The Golden Army
HD
IMDb: 7.0
120 min

Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).

Country: 
Genre: Fantazi, Horror
HD Jupiter’s Moon 2017 6.1
Jupiter’s Moon
Jupiter’s Moon

Jupiter’s Moon

Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Jupiter’s Moon
HD
IMDb: 6.1
129 min

Ariani, një refugjat sirian që përpiqet të shkojë në Hungari nga Serbia bashkë me të atin, kapet nga policia kufitare dhe e gjen veten në një rrjet cinizmi dhe korrupsioni….

Country: 
Genre: Sci-fi
HD Robin Hood 2018 5.3
Robin Hood
Robin Hood

Robin Hood

Aksion Aventurë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Robin Hood
HD
IMDb: 5.3
116 min

Historia se si lindi hajduti i famshëm, Robin Hood, për të luftuar lakminë e kishës dhe të politikanëve dhe dëshirën e tyre për pushtet. Nuk është vetëm një histori mbi…

Country: 
HD Colette 2018 6.7
Colette
Colette

Colette

Dramë Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Colette
HD
IMDb: 6.7
111 min

Pasi martohet në Paris, jeta e Koletës nga fshati, ndryshon rrënjësisht. Ajo njihet me shoqërinë e lartë dhe pranon të shkruajë një roman që botohet nën autorësinë e bashkëshortit të…

Country: 
Genre: Dramë, Histori
HD The Spy Who Dumped Me 2018 6.0
The Spy Who Dumped Me
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

Aksion Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Spy Who Dumped Me
HD
IMDb: 6.0
117 min

Audri dhe Morgana janë shoqe të ngushta, të cilat përfshihen pa dashje në një konspiracion ndërkombëtar, kur njëra prej tyre zbulon që i dashuri i saj që e ka lënë…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD White God 2014 6.9
White God
White God

White God

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White God
HD
IMDb: 6.9
121 min

13 vjeçarja Lili lufton për të mbrojtur qenin e saj Hagenin. Ajo shkatërrohet kur babai e lë qenin në rrugë. Duke besuar se dashuria mund çdo vështirësi, Lili vihet në…

Country: 
Genre: Dramë
HD The Last King 2016 6.1
The Last King
The Last King

The Last King

Aksion Aventurë Dramë Histori  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Last King
HD
IMDb: 6.1
99 min

Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga…

Country: 
HD Terminal 2018 5.4
Terminal
Terminal

Terminal

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Terminal
HD
IMDb: 5.4
95 min

Historia e dy vrasësve që po kryejnë një detyrë, një mësues që po ndeshet me një sëmundje fatale, një pastrues misterioz dhe një kamariere kureshtare.

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD The Whiskey Bandit 2017 7.5
The Whiskey Bandit
The Whiskey Bandit

The Whiskey Bandit

Aksion Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Whiskey Bandit
HD
IMDb: 7.5
126 min

Bazuar në ngjarje të vërteta! Grabitësi Uiskit ishte një nga grabitësit e bankave më të famshëm në Hungari. Ai pinte uiski përpara çdo grabitjeje. Kjo është historia e tij.

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD Control 2003 7.7
Control
Control

Control

Komedi Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Control
HD
IMDb: 7.7
105 min

Një tregim për një të ri të çuditshëm, Bulçu; inspektorët në ekipin e tij, të gjithë pa përjashtim karaktere të këndshëm; një ekip rivalësh të inspektimit të biletave dhe gara…

Country: 
Genre: Komedi, Krim, Thriller