Search results for "Iceland"
HD Z for Zachariah 2015 6.0
Z for Zachariah
Z for Zachariah

Z for Zachariah

Science Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Z for Zachariah
HD
IMDb: 6.0
98 min

Pas një shkatërrimi që shfarosi pjesën më të madhe të njerëzimit, dy burra, një minator dhe një shkenctar, e gjejnë veten në një trekëndësh dashurie bashkë me një femër të…

Country: 
HD Adrift 2018 6.6
Adrift
Adrift

Adrift

AdventureRomanceThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Adrift
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e…

Country: 
HD Child Eater 2016 4.3
Child Eater
Child Eater

Child Eater

Horror 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Child Eater
HD
IMDb: 4.3
82 min

Një natë e thjeshtë e për Helenën, merr një kthesë të tmerrshme kur kupton se gogoli është me të vërtetë në dollapin e Lukasit.

Country: 
Genre: Horror
HD Jar City a.k.a Myrin 2006 6.9
Jar City a.k.a Myrin
Jar City a.k.a Myrin

Jar City a.k.a Myrin

CrimeDramaThriller 2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Jar City a.k.a Myrin
HD
IMDb: 6.9
93 min

Një vrasje që zbulon sekrete korruptive në një qytet të vogël, prej kohësh të varrosura, për një detektiv të policisë dhe skuadrën e tij.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD I Remember You 2017 6.1
I Remember You
I Remember You

I Remember You

DramaHorrorMysteryThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
I Remember You
HD
IMDb: 6.1
105 min

Kjo është historia e një burri dhe një gruaje që fillojnë të rikonstruktojnë një shtëpi të vjetër. Por, ata nuk e dinë akoma se ky qytet ka një histori të…

Country: 
HD Kung Fu Yoga 2017 5.2
Kung Fu Yoga
Kung Fu Yoga

Kung Fu Yoga

ActionAdventureComedyMystery 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Kung Fu Yoga
HD
IMDb: 5.2
107 min

Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në…

HD Bokeh 2017 5.0
Bokeh
Bokeh

Bokeh

Science FictionThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Bokeh
HD
IMDb: 5.0
92 min

Gjatë pushimeve në Islandë, një çifti i ri amerikanësh zgjohen një mëngjes dhe me sa duket gjithë njerëzit e tjerë janë zhdukur nga faqja e dheut. Ata luftojnë të mbijetojnë…

Country: 
HD Black’s Game 2012 6.8
Black’s Game
Black’s Game

Black’s Game

CrimeDramaThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black’s Game
HD
IMDb: 6.8
104 min

Pasi u njoh me një mik fëmijrie Stebi u bashkua me botën e drogës për të paguar borxhin e tij.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller