Search results for "India"
HD Beyond the Clouds 2017 6.9
Beyond the Clouds
Beyond the Clouds

Beyond the Clouds

DramaFamily 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Beyond the Clouds
HD
IMDb: 6.9
120 min

Duke u arratisur nga policia, Amir gjen ndihmë tek motra e tij Tara, e cila në përpjeke për ta ndihmuar përfundon në burg. Jeta e tyre ka qenë e mbushur…

Country: 
Genre: Drama, Family
HD Brij Mohan Amar Rahe! 2017 6.9
Brij Mohan Amar Rahe!
Brij Mohan Amar Rahe!

Brij Mohan Amar Rahe!

ComedyDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Brij Mohan Amar Rahe!
HD
IMDb: 6.9
105 min

U hoq si i vdekur dhe mori një identitet tjetër për t’i shpëtuar realitetit të jetës së tij të pakëndshme. Deri në njëfarë pike, Brixh Mohan ia doli mjaft mirë,…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Enthiran 2010 7.1
Enthiran
Enthiran

Enthiran

ActionScience Fiction 2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Enthiran
HD
IMDb: 7.1
174 min

Një android-human i ndërtuar nga një shkencëtar bie në dashuri me gruan e krijuesit të tij.

Country: 
HD Real Steel 2011 7.1
Real Steel
Real Steel

Real Steel

ActionDramaScience Fiction 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Real Steel
HD
IMDb: 7.1
127 min

Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun….

Country: 
HD Kaala 2018 6.7
Kaala
Kaala

Kaala

ActionDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Kaala
HD
IMDb: 6.7
162 min

Kala, lideri i Daravit, mbron zonën e komunitetit Tamil në Mumbai nga padrejtësitë e politikanëve të pushtetshëm të vendit…

Country: 
Genre: Action, Drama
HD Delhi Belly 2011 7.5
Delhi Belly
Delhi Belly

Delhi Belly

ActionComedy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Delhi Belly
HD
IMDb: 7.5
103 min

Tre shoke dhome të ngushte bëhen pa dashje pre e mundshme e një gangsteri të pamëshirshme.

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Parmanu: The Story of Pokhran 2018 7.7
Parmanu: The Story of Pokhran
Parmanu: The Story of Pokhran

Parmanu: The Story of Pokhran

ActionDramaHistory 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Parmanu: The Story of Pokhran
HD
IMDb: 7.7
129 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Pas rënies së Bashkimit Sovjetik, India ka mbetur pa aleatë të fuqishëm dhe, për të krijuar vendin e saj si një superfuqi, ajo vendos…

Country: 
Genre: Action, Drama, History
HD Duck Duck Goose 2018 5.7
Duck Duck Goose
Duck Duck Goose

Duck Duck Goose

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Duck Duck Goose
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: 
HD Raazi 2018 7.8
Raazi
Raazi

Raazi

ActionDramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Raazi
HD
IMDb: 7.8
138 min

Një vajzë nga Kashmiri pranon të martohet me një oficer të ushtrisë së Pakistanit për të marrë informata në lidhje me strategjitë ushtarake gjatë luftës Pakistano-Indiane në vitin 1971.

Country: 
HD Kick 2014 5.3
Kick
Kick

Kick

ActionComedy 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Kick
HD
IMDb: 5.3
146 min

Një djalë i cili është i dashura len veten pas adrenalinës nga e cila fillon një jete krejtësisht te re për te ndihmuar një vajze e cila vuan nga kanceri….

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Aashiqui 2 2013 7.0
Aashiqui 2
Aashiqui 2

Aashiqui 2

DramaRomance 2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Aashiqui 2
HD
IMDb: 7.0
132 min

Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Rangasthalam 2018 8.4
Rangasthalam
Rangasthalam

Rangasthalam

ActionDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Rangasthalam
HD
IMDb: 8.4
170 min

Një inxhinier me mangësi në dëgjim, së bashku me vëllanë e tij të madh, bashkojnë forcat kundër regjimit të paligjshëm 30-vjeçar të presidentit të fshatit të tyre.

Country: 
Genre: Action, Drama
HD Kurbaan 2009 5.7
Kurbaan
Kurbaan

Kurbaan

ActionCrimeDramaRomanceThriller 2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Kurbaan
HD
IMDb: 5.7
161 min

Një grua zbulon se fqinjët e saj janë terrorista dhe se i shoqi nuk është ai që thotë…

Country: 
HD Ready Player One 2018 7.5
Ready Player One
Ready Player One

Ready Player One

AdventureScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Ready Player One
HD
IMDb: 7.5
140 min

Kur krijuesi i një bote virtuale të quajtur Oaz vdes, ai sfidon të gjithë përdoruesit e Oazit për të gjetur vezën e tij të Pashkës. Ai që arrin të fitojë…

Country: 
HD Tucker and Dale vs. Evil 2010 7.5
Tucker and Dale vs. Evil
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

ComedyHorror 2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Tucker and Dale vs. Evil
HD
IMDb: 7.5
89 min

Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.

Country: 
Genre: Comedy, Horror
HD Hichki 2018 7.5
Hichki
Hichki

Hichki

ComedyDramaHindi 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Hichki
HD
IMDb: 7.5
116 min

Një film i kinematografisë së re indiane, prodhim i denjë për Hollivud. Pas shumë intervistave dhe refuzimeve, një grua që vuan nga sindroma e turetit, punësohet si mësuese në një…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Hindi
HD Sherlock Gnomes 2018 5.2
Sherlock Gnomes
Sherlock Gnomes

Sherlock Gnomes

AnimationFamilyFantasy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Sherlock Gnomes
HD
IMDb: 5.2
86 min

Xhuxhët e kopshteve në Londër po zhduken njëri pas tjetrit. Së fundi, këtë fat e kanë të afërmit e Njomeo dhe Xhuljetës. Ata nuk kanë zgjidhje tjetër, veçse t’i kërkojnë…

Country: 
HD Bhoomi 2017 5.3
Bhoomi
Bhoomi

Bhoomi

ActionDramaHindi 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Bhoomi
HD
IMDb: 5.3
136 min

Një baba i vetëm përballet me padrejtësitë kur vajza e tij dhunohet dhe fajtorët shpallen të pafajshëm.

Country: 
Genre: Action, Drama, Hindi
HD Mukkabaaz a.k.a The Brawler 2017 8.1
Mukkabaaz a.k.a The Brawler
Mukkabaaz a.k.a The Brawler

Mukkabaaz a.k.a The Brawler

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Mukkabaaz a.k.a The Brawler
HD
IMDb: 8.1
154 min

Filmi tregon historinë e një djali të varfër që kishte ëndërr boksin. Dashuria e tij për Sunainën, i hapi probleme me xhaxhanë e saj që e kundërshtonte lidhjen e tyre…

Country: 
Genre: Drama
HD Pari 2018 6.6
Pari
Pari

Pari

FantasyHorrorMystery 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pari
HD
IMDb: 6.6
136 min

Pari është një film horror i mbinatyrshëm në të cilin një burrë përpiqet të ndihmojë një grua të quajtur Ruksana, një viktimë abuzimi, të cilën ai e gjeti të lidhur…

Country: 
HD Sarrainodu 2016 6.4
Sarrainodu
Sarrainodu

Sarrainodu

ActionDrama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Sarrainodu
HD
IMDb: 6.4
159 min

Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai…

Country: 
Genre: Action, Drama
HD Fukrey Returns 2017 6.5
Fukrey Returns
Fukrey Returns

Fukrey Returns

ComedyDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Fukrey Returns
HD
IMDb: 6.5
141 min

Ata janë në udhëkryq midis të shkuarës dhe të ardhmes. Boli është kthyer dhe është gati për një tjetër aventurë. Mirëpo edhe një qytet si Dehli nuk ka mjaftueshëm hapësirë…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Secret Superstar 2017 7.9
Secret Superstar
Secret Superstar

Secret Superstar

DramaMusic 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Secret Superstar
HD
IMDb: 7.9
150 min

Insia është një vajzë 14-vjeçare nga Vadodara e cila ëndërron që një ditë të bëhet këngëtare. Por, me një baba tepër strikt, e ka pothuajse të pamundur të ndjekë ëndrrën…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018 7.1
Sonu Ke Titu Ki Sweety
Sonu Ke Titu Ki Sweety

Sonu Ke Titu Ki Sweety

ComedyRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Sonu Ke Titu Ki Sweety
HD
IMDb: 7.1
138 min

Titu do martohet me një vajzë të për kryer me emrin Suiti Sonu, shoku i ngushtë i Titut dyshonte karakteri i Suitit dhe përpiqet të prishë martesën, ndërkohë që Suiti…

Country: 
Genre: Comedy, Romance