Search results for "Italy"
HD For a Few Dollars More 1965 8.3
For a Few Dollars More
For a Few Dollars More

For a Few Dollars More

Western 1965 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
For a Few Dollars More
HD
IMDb: 8.3
132 min

Dy gjuetarë shpërblimesh me të njëjtin qëllim bashkëpunojnë për të kapur një kriminel të rrezikshëm.

Country: 
Genre: Western
HD Cliffhanger 1993 6.4
Cliffhanger
Cliffhanger

Cliffhanger

ActionAdventureThriller 1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Cliffhanger
HD
IMDb: 6.4
113 min

Një vjedhje e dështuar në ajër përfundon në grupe të ndyshme që kërkojnë valixhe me para në majë të maleve Roki.

Country: 
HD The Music Box 2018 4.2
The Music Box
The Music Box

The Music Box

Thriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
The Music Box
HD
IMDb: 4.2
83 min

Pasi humbi prindërit në një aksident, e vogla Sofi tashmë nën kujdestarinë e tezes së saj, përballet me një objekt të pushtuar nga një shpirt.

Country: 
Genre: Thriller
HD Iceman 2017 6.3
Iceman
Iceman

Iceman

AdventureDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Iceman
HD
IMDb: 6.3
96 min

Në Alpet e Ötzit, para më shume se 5300 vitesh, një klan i periudhës së Neolitit vendoset pranë një përroi. Kelabi si lider i grupit, ka përgjegjësinë të ruajë të…

Country: 
Genre: Adventure, Drama
HD Becoming Zlatan 2015 6.6
Becoming Zlatan
Becoming Zlatan

Becoming Zlatan

Documentary 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Becoming Zlatan
HD
IMDb: 6.6
100 min

Dokumentari i fillimit dhe kulmit të karrierës së lojtarit të famshëm të futbollit Zlatan Ibrahimoviç.

Country: 
Genre: Documentary
HD Javier Zanetti capitano da Buenos Aires 2015 8.1
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires

Javier Zanetti capitano da Buenos Aires

Documentary 2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires
HD
IMDb: 8.1
80 min

Portreti modest i jetës së një njeriu normal, i aftë për sipërmarrje të jashtëzakonshme. Historia private, e jo vetëm, e futbollistit argjentinas, legjendës së Interit.

Country: 
Genre: Documentary
HD The Forgiveness of Blood 2011 6.8
The Forgiveness of Blood
The Forgiveness of Blood

The Forgiveness of Blood

Drama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Forgiveness of Blood
HD
IMDb: 6.8
109 min

Një familje shiptare përçahet nga një vrasje, duke u futur në gjak, dhe si pasojë djali i madh Niku ështe objektivi kryesor i gjaksit. Ai detyron motrën e madhe Rudinën…

Country: 
Genre: Drama
HD Dogman 2018 7.2
Dogman
Dogman

Dogman

CrimeDramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Dogman
HD
IMDb: 7.2
103 min

Marçelo, një rritës i vogël dhe i sjellshëm qensh, e gjen veten të përfshirë në një marrëdhënie të rrezikshme varësie me Simonen, një ish-boksier i dhunshëm i cili terrorizon të…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Suspiria 2018 6.8
Suspiria
Suspiria

Suspiria

FantasyHorror 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Suspiria
HD
IMDb: 6.8
152 min

Një akademi e njohur kërcimi përfshin në vorbulla errësire balerina të reja dhe të talentuara, si dhe një psikoterapist të pikëlluar. Disa do t’i dorëzohen këtij makthi. Të tjerë më…

Country: 
Genre: Fantasy, Horror
HD StreetDance 2 2012 5.7
StreetDance 2
StreetDance 2

StreetDance 2

DramaMusicRomance 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
StreetDance 2
HD
IMDb: 5.7
85 min

Pasi u poshtërua nga Grupi i kërcimit “Te pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash përpiqet të mbledhë kërcimtaret me të mire nga e gjithë bota për një tjetër beteje kërcimi!

Country: 
Genre: Drama, Music, Romance
HD The Heiresses 2018 6.7
The Heiresses
The Heiresses

The Heiresses

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Heiresses
HD
IMDb: 6.7
98 min

Chela dhe Chiquita, kanë qenë së bashku mbi 30 vite. Pas përkeqësimit të gjendjes së tyre financiare, Chela detyrohet të përballet me një realitet të ri. Një realitet i cili…

Genre: Drama
HD Sono tornato 2018 6.2
Sono tornato
Sono tornato

Sono tornato

ComedyDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sono tornato
HD
IMDb: 6.2
100 min

Musolinit shfaqet përsëri në Romë pas 72 vitesh duke gjetur vendin plot me probleme si racizmi dhe urrejtja për politikanët. Duke e ngatërruar si aktor ai bashkohet me një regjisor…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD 5 Star Christmas 2018 4.4
5 Star Christmas
5 Star Christmas

5 Star Christmas

Comedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
5 Star Christmas
HD
IMDb: 4.4
92 min

Kur kryeministri italian dhe dashnorja e tij nga partia opozitare gjejnë një të vdekur në suitën e hotelit, gjatë udhëtimit në Hungari, ata përfshihen në një seri situatash komike. Satirë…

Country: 
Genre: Comedy
HD Everybody Knows 2018 6.9
Everybody Knows
Everybody Knows

Everybody Knows

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Everybody Knows
HD
IMDb: 6.9
133 min

Laura, një spanjolle që jeton në Buenos Aires, kthehet në qytetin e saj të lindjes në Madrid me dy fëmijët e saj për martesën e së motrës. Por, rrëmbimi i…

Country: 
Genre: Drama
HD The End? 2017 5.4
The End?
The End?

The End?

Horror 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The End?
HD
IMDb: 5.4
100 min

Klaudio Verona është një biznesmen i ri cinik. Një ditë ai ngec në ashensorin e zyrës duke shkuar në një mbledhje të rëndësishme me një klient. Jashtë kutisë metalike po…

Country: 
Genre: Horror
HD The Happy Prince 2018 6.2
The Happy Prince
The Happy Prince

The Happy Prince

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Happy Prince
HD
IMDb: 6.2
105 min

Historia e patreguar e Oskar Uajlldit dhe e ditëve të fundit të jetës së tij. Një njeri që e vëzhgon dështimin e tij me ironi dhe i trajton me humor…

Country: 
Genre: Drama
HD On My Skin 2018 7.3
On My Skin
On My Skin

On My Skin

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
On My Skin
HD
IMDb: 7.3
100 min

Historia e vërtetë e rasteve gjyqësore të viteve të fundit. Stefano Cucchi u arrestua për një krim të vogël dhe u vdiq pas arrestimit të tij. Brenda një jave, një…

Country: 
Genre: Drama
HD Life Is Beautiful 1997 8.6
Life Is Beautiful
Life Is Beautiful

Life Is Beautiful

ComedyDrama 1997 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
Life Is Beautiful
HD
IMDb: 8.6
116 min

“Një çifut ka romancë të mrekullueshme falë humorit të tij, por duhet të jetë në të “njëjtin humor” për ta mbrojtur djalin e tij, në një kamp përqendrimi nazist”. (KA…

Country: 
Genre: Comedy, Drama