Search results for "Japan"
HD Mulan II 2004 5.7
Mulan II
Mulan II

Mulan II

Animuar Dublime Familjar  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Happy Together 1997 7.8
Happy Together
Happy Together

Happy Together

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

Genre: Dramë, Romancë
HD The Truth 2019 6.4
The Truth
The Truth

The Truth

Drama Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Truth
HD
IMDb: 6.4
106 min

Një ribashkim i fortë ndodh mes një aktoreje dhe vajzës së saj shkrimtare,  pasi aktorja publikon librin e saj autobiografik.

Country: 
Genre: Drama, Familjar
HD Killers 2014 6.4
Killers
Killers

Killers

Aksion Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Killers
HD
IMDb: 6.4
137 min

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Dragon Quest: Your Story 2019 6.6
Dragon Quest: Your Story
Dragon Quest: Your Story

Dragon Quest: Your Story

Animuar Aventurë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Dragon Quest: Your Story
HD
IMDb: 6.6
103 min

Luka, një hero, duhet të ndjekë hapat e babait të tij për të gjetur shpatën Zenitiane dhe për t’i dhënë fund sundimit të peshkopit të lig, Ladja.

Country: 
HD Her Blue Sky 2019 6.7
Her Blue Sky
Her Blue Sky

Her Blue Sky

Animuar Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Her Blue Sky
HD
IMDb: 6.7
106 min

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite më vonë, ish i…

Country: 
Genre: Animuar, Romancë
HD Enter the Void 2009 7.3
Enter the Void
Enter the Void

Enter the Void

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Enter the Void
HD
IMDb: 7.3
161 min

Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes…

Country: 
Genre: Dramë, Fantazi
HD Asako I & II 2018 6.9
Asako I & II
Asako I & II

Asako I & II

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Asako I & II
HD
IMDb: 6.9
119 min

Asako takohet dhe bie në mënyrë të çmendur në dashuri me Bakunë, i cili një ditë largohet menjëherë nga jeta e saj. Dy vjet më vonë, në Tokio, Asako njihet…

Country: 
Genre: Dramë
HD ICHI 2008 6.6
ICHI
ICHI

ICHI

Aksion Aventurë Dramë Histori  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
ICHI
HD
IMDb: 6.6
120 min

Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat…

Country: 
HD Mr. Long 2017 7.1
Mr. Long
Mr. Long

Mr. Long

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Mr. Long
HD
IMDb: 7.1
129 min

Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup,…

Country: 
Genre: Dramë
HD 13 Assassins 2010 7.6
13 Assassins
13 Assassins

13 Assassins

Aksion Aventurë Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
13 Assassins
HD
IMDb: 7.6
141 min

Një grup vrasësish mblidhen në një mision vetëvrasës për të vrarë një zot të lig.

Country: 
HD Samurai Marathon 2019 6.3
Samurai Marathon
Samurai Marathon

Samurai Marathon

Aksion Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Samurai Marathon
HD
IMDb: 6.3
103 min

Në 1844, një zotëri feudal, dërgon burrat e tij në një maratonë torturuese, për të zbuluar nëse janë mjaftueshëm të fortë për t’u përballur me ardhjen e Amerikanëve. Duke keqkuptuar…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD Dolittle 2020 5.6
Dolittle
Dolittle

Dolittle

Aventurë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Dolittle
HD
IMDb: 5.6
101 min

Një doktor që mund të flasë me kafshët fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me nxënësin e tij dhe një ekuipazh plot me kafshë të cuditshme.

Country: 
HD Altered Carbon: Resleeved 2020 6.5
Altered Carbon: Resleeved
Altered Carbon: Resleeved

Altered Carbon: Resleeved

Aksion Animuar Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Altered Carbon: Resleeved
HD
IMDb: 6.5
74 min

Në planetin Latimer, Takeshi Kovacs duhet të mbrojë një krijues tatuazhesh, ndërsa heton vdekjen e një shefi jakuze.

Country: 
Genre: Aksion, Animuar, Krim
HDHGD First Love 2019 6.8
First Love
First Love

First Love

Aksion Dramë Krim Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
First Love
HDHGD
IMDb: 6.8
108 min

Një natë në Tokio, një boksier i ri dhe një prostitutë ngatërrohen në një komplot droge, që përfshin krim të organizuar, policë të korruptuar dhe vrasje.

Country: 
HD 37 Seconds 2019 7.3
37 Seconds
37 Seconds

37 Seconds

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
37 Seconds
HD
IMDb: 7.3
115 min

Juma është një grua Japoneze, e cila vuan nga paraliza cerebrale. E ndarë mes detyrave të saj familjare dhe ëndrrës së saj të bëhet një artiste e librave komikë (manga),…

Country: 
Genre: Dramë
HD Princess Mononoke 1997 8.4
Princess Mononoke
Princess Mononoke

Princess Mononoke

Animuar Aventurë Fantazi  1997 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Princess Mononoke
HD
IMDb: 8.4
134 min

Në një udhëtim për të gjetur kurën për një mallkim të një Tatarigami, Ashitaka e gjen veten në mes të një lufte midis perëndive të pyjeve dhe Tatara, një koloni…

Country: 
HD Arctic Dogs 2019 4.6
Arctic Dogs
Arctic Dogs

Arctic Dogs

Animuar Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Arctic Dogs
HD
IMDb: 4.6
92 min

Suifti, një dhelpër arktike, zbulon një plan të lig nga një keqbërës i cili ka për synim të shkrijë akujt arktikë. Me ndihmën e miqve të tij, ai do u…

Country: