Search results for "Mexico"
HD Dad Wanted 2020 5.7
Dad Wanted
Dad Wanted

Dad Wanted

Dramë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Dad Wanted
HD
IMDb: 5.7
102 min

Nëna e Blankës e ndaloi atë të ngiste biçikletën e saj BMX, pasi babai i saj vdiq në një aksident. Kur ajo lexon për një konkurs BMX që do mbahet…

Country:
HD Sonora 2018 6.2
Sonora
Sonora

Sonora

Dramë Thriller Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sonora
HD
IMDb: 6.2
94 min

1931, një vit i nacionalizmave ku Kinezët dëbohen nga Sonora, SH.B.A. deporton meksikanët dhe mbyll kufijtë e saj. Dymbëdhjetë njerëz të dëshpëruar kalojnë shkretëtirën e Sonoras me një Chrysler të…

Country:
HD The Witches 2020 5.3
The Witches
The Witches

The Witches

Aventurë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Witches
HD
IMDb: 5.3
146 min

Nga fundi i vitit 1967, një djalosh i ri jetim shkon të jetojë me gjyshen e tij në qytetin rural të Alabamas, Demopolis. Atje ai takon disa shtriga joshëse, por…

Country: ,
HD Cranston Academy: Monster Zone 2020 5.8
Cranston Academy: Monster Zone
Cranston Academy: Monster Zone

Cranston Academy: Monster Zone

Aventurë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cranston Academy: Monster Zone
HD
IMDb: 5.8
81 min

Një djalosh inteligjent 15 vjecar, transferohet papritur në një shkollë të re ku hap një portal me përbindësha nga një dimension tjetër…

Country: , ,
Genre: Aventurë
HD Still Here 2020 5.5
Still Here
Still Here

Still Here

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Still Here
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një gazetar nga Nju Jorku, i cili merr përsipër historinë e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën e tij duke bërë të pamundurën që ta gjejë…

Country: , ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Mexican Gangster 2014 6.3
Mexican Gangster
Mexican Gangster

Mexican Gangster

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mexican Gangster
HD
IMDb: 6.3
101 min

Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD I’m No Longer Here 2019 7.6
I’m No Longer Here
I’m No Longer Here

I’m No Longer Here

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
I’m No Longer Here
HD
IMDb: 7.6
105 min

Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Tigers Are Not Afraid 2017 7.0
Tigers Are Not Afraid
Tigers Are Not Afraid

Tigers Are Not Afraid

Fantazi Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Tigers Are Not Afraid
HD
IMDb: 7.0
83 min

Përralla e errët e pesë fëmijëve që përpiqen të mbijetojnë nga dhuna e tmerrshme e bandave dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.

Country:
HD Love in the Time of Cholera 2007 6.4
Love in the Time of Cholera
Love in the Time of Cholera

Love in the Time of Cholera

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Love in the Time of Cholera
HD
IMDb: 6.4
139 min

Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Bad Boys for Life 2020 6.7
Bad Boys for Life
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Bad Boys for Life
HD
IMDb: 6.7
124 min

Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar meksikan, vëllai i të cilit është vrarë, u…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Revenge 1990 6.3
Revenge
Revenge

Revenge

Romancë Thriller  1990 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Revenge
HD
IMDb: 6.3
124 min

Xhej Kokran (Kevin Kostner), një pilot i sapodalë në pension i Marinës së SHBA-së, udhëton në Meksikë për të kaluar kohën me mikun e tij Tibi Mendez (Entoni Kuin), një…

Country: ,
HD Sin Nombre 2009 7.6
Sin Nombre
Sin Nombre

Sin Nombre

Aksion Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Sin Nombre
HD
IMDb: 7.6
96 min

Adoleshentja nga Hondurasi Sajra ribashkohet me të atin për të tentuar realizimin e ëndrrës për të shkuar në SHBA. Shkuarja në Meksikë është hapi i parë i këtij udhëtimi, pasi…

Country: ,
HD The Legend of Zorro 2005 6.0
The Legend of Zorro
The Legend of Zorro

The Legend of Zorro

Aksion Aventurë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Legend of Zorro
HD
IMDb: 6.0
129 min

Aventurat e dashurisë së Don Alejandro de la Vega, Zorros, dhe gruas së tij Elena, të cilët kanë një shtet në mes…

Country: ,
Genre: Aksion, Aventurë
HD The Mask of Zorro 1998 6.7
The Mask of Zorro
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

Aksion Aventurë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Mask of Zorro
HD
IMDb: 6.7
136 min

Në kërkim të hakmarrjes për vdekjen e vëllait të tij, një hajdut i ri stërvitet nga Zorro i famshëm, i cili gjithashtu kërkon hakmarrjen e tij.

Country: , ,
Genre: Aksion, Aventurë
HD Racing Extinction 2015 8.3
Racing Extinction
Racing Extinction

Racing Extinction

Aventurë Documentary  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Racing Extinction
HD
IMDb: 8.3
90 min

HD Dora and the Lost City of Gold 2019 6.0
Dora and the Lost City of Gold
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

Aventurë Familjar Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Dora and the Lost City of Gold
HD
IMDb: 6.0
102 min

Pas vitesh të tërë duke eksploruar xhunglën me prindërit e saj, Dora shpërngulet në qytet për të filluar një nga aventurat më të vështira që ka parë ndonjëherë, t’i mbijetojë…

Country: , ,
HD Amateur Night 2016 5.1
Amateur Night
Amateur Night

Amateur Night

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Amateur Night
HD
IMDb: 5.1
92 min

Gaj Karter është një arkitekt i talentuar. Ka një grua të bukur dhe pret një fëmijë. Problemi i vetëm? S’i ka gjërat në vijë, gjë që e bën të dyshojë…

Country: ,
Genre: Komedi
HD Spare Parts 2015 7.3
Spare Parts
Spare Parts

Spare Parts

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Spare Parts
HD
IMDb: 7.3
114 min

Katër studentë latinë gjimnazi krijojnë një grup robotike. Pa eksperiencë, me 800 dollarë, pjesë të përdorura makinash dhe një ëndërr, kjo skuadër e dërrmuar konkurron ndaj shkollës më të mirë…

Country: ,
Genre: Dramë