Search results for "N/A"
HD Steel Rain 2: Summit 2020 6.7
Steel Rain 2: Summit
Steel Rain 2: Summit

Steel Rain 2: Summit

Aksion Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Steel Rain 2: Summit
HD
IMDb: 6.7
132 min

Një pamje e udhëheqësve të Koresë së Jugut & Koresë së Veriut dhe SHBA-së, ku ata synojnë të diskutojnë për çështjen bërthamore të Koresë së Veriut dhe të gjejnë një…

Country: 
HD A Perfect Plan 2020 4.1
A Perfect Plan
A Perfect Plan

A Perfect Plan

Aksion Krim Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
A Perfect Plan
HD
IMDb: 4.1
78 min

Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.

Country: 
HD Theresa & Allison 2019 6.2
Theresa & Allison
Theresa & Allison

Theresa & Allison

Fantazi Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Theresa & Allison
HD
IMDb: 6.2
120 min

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç’njerëzore. Gjatë gjithë kohës tundohet nga e bukura dhe e pavdekshmja…

Country: 
Genre: Fantazi, Horror
HDHJ Kindred Spirits 2019 4.9
Kindred Spirits
Kindred Spirits

Kindred Spirits

Dramë Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Kindred Spirits
HDHJ
IMDb: 4.9
90 min

Motra e një gruaje të suksesshme dhe beqare, rishfaqet papritur për të jetuar me të dhe vajzën e saj adoleshente…

Country: 
Genre: Dramë, Horror
HD Birdsong (2012) Part 2 2012 8.1
Birdsong (2012) Part 2
Birdsong (2012) Part 2

Birdsong (2012) Part 2

2012 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Birdsong (2012) Part 2
HD
IMDb: 8.1
82 min

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena absolute romantike! Përbëhet nga një…

Country: 
Genre: Uncategorized
HD Birdsong (2012) Part 1 2012 7.7
Birdsong (2012) Part 1
Birdsong (2012) Part 1

Birdsong (2012) Part 1

2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Birdsong (2012) Part 1
HD
IMDb: 7.7
85 min

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena absolute romantike! Përbëhet nga një…

Country: 
Genre: Uncategorized
HD Tut Part 3 (2015) 2015 8.3
Tut Part 3 (2015)
Tut Part 3 (2015)

Tut Part 3 (2015)

Biografi Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Tut Part 3 (2015)
HD
IMDb: 8.3
88 min

Faraoni Tut marshon kundër Mittanit dhe synon të shkatërrojë armiqtë e tij të fundit brenda pallatit në mënyrë që të sigurojë vendin e tij në histori.

Country: 
HD Tut Part 2 (2015) 2015 7.7
Tut Part 2 (2015)
Tut Part 2 (2015)

Tut Part 2 (2015)

Biografi Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Tut Part 2 (2015)
HD
IMDb: 7.7
86 min

Teba rrezikohet nga një sëmundje e rrezikshme. Teksa mbreti Tut përpiqet ta zgjidhë, armiqtë e tij përgatiten për luftë.

Country: 
HD Tut Part 1 (2015) 2015 7.7
Tut Part 1 (2015)
Tut Part 1 (2015)

Tut Part 1 (2015)

Biografi Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Tut Part 1 (2015)
HD
IMDb: 7.7
89 min

Biografi. Seritë flasin për Tutankhamen, faraonin më të ri që ka mbretëruar ndonjëherë mbi Egjipt.

Country: 
HD Ripped 2017 4.7
Ripped
Ripped

Ripped

Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Ripped
HD
IMDb: 4.7
97 min

Dy shokë të apasionuar pas tymosjes së mariuanës zgjohen 30 vite pas në kohë pasi tymosin një produkt të rritur nga CIA.

Country: 
Genre: Komedi
HD Neverland Part 2 2011 7.0
Neverland Part 2
Neverland Part 2

Neverland Part 2

Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Neverland Part 2
HD
IMDb: 7.0
85 min

Piratët kthehen në anije dhe Lule Këmbora çon Piterin në një koloni të shprtrave të pemëve.

Country: 
HD Neverland Part 1 2011 7.0
Neverland Part 1
Neverland Part 1

Neverland Part 1

Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Neverland Part 1
HD
IMDb: 7.0
86 min

Jetimi Piter dhe miqtë e tij e nxjerrin jetesën si hajdutë xhepash dhe Xhimi Gremçi, mësuesi i skermës, është tutori i tyre. Duke u munduar të kapte një sferë magjike,…

Country: 
HD Carlos Pjesa 3 (2010) 2010 7.5
Carlos Pjesa 3 (2010)
Carlos Pjesa 3 (2010)

Carlos Pjesa 3 (2010)

Biografi Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Carlos Pjesa 3 (2010)
HD
IMDb: 7.5
118 min

Karlos negocion me Kadafin. Me sulmin me eksplozivë në trenin ku udhëtonte Kryetari i Bashkisë së Parisit, Karlos kërkon lirimin e kolegëve të tij të arrestuar në Paris. Sulmet vijojnë,…

Country: 
Genre: Biografi, Dramë, Krim
HD Carlos Pjesa 2 (2010) 2010 7.9
Carlos Pjesa 2 (2010)
Carlos Pjesa 2 (2010)

Carlos Pjesa 2 (2010)

Dramë Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Carlos Pjesa 2 (2010)
HD
IMDb: 7.9
107 min

Kreu i Organizatës, Uadi Hadad, nis një operacion me në krye Karlos, duke marrë peng pjesëmarrësit në konferencën e OPEK. Karlos detyrohet të pranojë ofertën monetare kundrejt lirimit të pengjeve….

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Carlos pjesa 1 2010 7.8
Carlos pjesa 1
Carlos pjesa 1

Carlos pjesa 1

Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Carlos pjesa 1
HD
IMDb: 7.8
101 min

Carlos (2010) Rreth Pjesës së Parë: Pas disa akteve terroriste dhe pasi vret “Andre”, famëkeqi Karlos thirret nga Uadi Hadad, i cili në emër të Sadam Husenit, i cakton një detyrë…

Country: 
Genre: Dramë, Krim
HD Hard Kill 2020 3.2
Hard Kill
Hard Kill

Hard Kill

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Hard Kill
HD
IMDb: 3.2
138 min

Projekti i një inxhinieri teknologjik është aq e vlefshme sa punësohen mercenarë për ta mbrojtur por gjërat shkojnë keq kur një grup terroristësh marrin peng vajzën e tij.

Country: 
Genre: Aksion, Thriller