Search results for "New Zealand"
HD Housebound 2014 6.8
Housebound
Housebound

Housebound

Horror Komedi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Housebound
HD
IMDb: 6.8
107 min

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo…

Country: 
Genre: Horror, Komedi, Mister
HD A Night of Horror: Nightmare Radio 2019 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio
A Night of Horror: Nightmare Radio

A Night of Horror: Nightmare Radio

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio
HD
IMDb: 5.1
100 min

Rod, një prezantues radioje, mban një emision shumë të ndjekur radiofonik, ku tregohen histori të frikshme. Kur ai merr një telefonatë nga një vajzë e vogël e tmerruar, historitë fillojnë…

Country: 
Genre: Horror
HD Guns Akimbo 2019 6.3
Guns Akimbo
Guns Akimbo

Guns Akimbo

Aksion Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Guns Akimbo
HD
IMDb: 6.3
98 min

Një djalë mbështetet te aftësite e tij të reja për të shpëtuar ish të dashurën e tij të cilën e kanë rrëmbyer. (Guns Akimbo 2019 me titra shqip)

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD Black Christmas 2019 3.2
Black Christmas
Black Christmas

Black Christmas

Horror Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Black Christmas
HD
IMDb: 3.2
92 min

Një grup vajzash studente po përndiqen nga një i panjohur gjatë pushimeve të fundvitit. Kjo vazhdon derisa grupi i motrave të përbetuara zbulon se vrasësi është pjese e një komploti…

Country: 
Genre: Horror, Mister
HD Come to Daddy 2019 6.0
Come to Daddy
Come to Daddy

Come to Daddy

Horror Komedi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Come to Daddy
HD
IMDb: 6.0
96 min

Një djalë në të tridhjetat udhëton gjatë për t’u lidhur me babanë e tij të larguar.

Country: 
HD The Adventures of Tintin 2011 7.3
The Adventures of Tintin
The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

Aksion Animuar Aventurë Dublime  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Adventures of Tintin
HD
IMDb: 7.3
107 min

Tintini dhe Kapiteni Hadok nisën për të gjetur një thesar të lashtë, por nuk do jetë aq e lehtë për ta pasi  dhe Rakami i kuq bashkë me ekuipazhin e…

Country: 
HD Jojo Rabbit 2019 7.9
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

Dramë Komedi Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Jojo Rabbit
HD
IMDb: 7.9
108 min

Një satirë e Luftës së Dytë Botërore rreth një djaloshi Gjerman që zbulon se mamaja e tij po fsheh një vajzë Cifute.

Genre: Dramë, Komedi, Luftë
HD Take Home Pay 2019 4.8
Take Home Pay
Take Home Pay

Take Home Pay

Aksion Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Take Home Pay
HD
IMDb: 4.8
105 min

Dy vëllezër shkojnë për herë të parë në Zelandën e Re si punëtorë sezonalë, por situata merr një kthesë kur Popo vjedh paratë e Alamas dhe largohet.

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD 30 Days of Night 2007 6.6
30 Days of Night
30 Days of Night

30 Days of Night

Horror Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
30 Days of Night
HD
IMDb: 6.6
113 min

Në Barrou të Alaskës, dielli nuk del për 30 ditë të tëra në stinën e dimrit. Kur qyteti ul qepenat, shumica e njerëzve që vendosën të qëndrojnë, vriten në mënyrë…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Kiwi Christmas 2017 4.7
Kiwi Christmas
Kiwi Christmas

Kiwi Christmas

Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Kiwi Christmas
HD
IMDb: 4.7
89 min

I lodhur me shpenzimet e shumta që i duhet të bëjë për Krishtlindje, Santa shkon në Zelandën e Re për pushime. Kur dy fëmijë e kuptojnë se cili është ai,…

Country: 
Genre: Familjar
HD Mortal Engines 2018 6.1
Mortal Engines
Mortal Engines

Mortal Engines

Aventurë Fantazi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mortal Engines
HD
IMDb: 6.1
128 min

Në një botë post-apokaliptike ku qytetet shkatërrojnë dhe konsumojnë njëri-tjetrin për të mbijetuar, Tomi dhe guximtarja Hester takohen në Londër dhe përpiqen të ndalojnë një komplot vdekjeprurës.

Country: 
HD The Breaker Upperers 2018 5.9
The Breaker Upperers
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Breaker Upperers
HD
IMDb: 5.9
90 min

Dy gra të lënduara nga dashuria, krijojnë një agjenci për të ndarë çifte, si një mënyrë për të mos harruar të kaluarën dhe për të vazhduar me jetën e tyre.

Country: 
Genre: Komedi
HD Born Racer 2018 5.5
Born Racer
Born Racer

Born Racer

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Born Racer
HD
IMDb: 5.5
88 min

Këtu tregohet historia e dëshirës për të fituar në sportin më dinamik në botë.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD The Warrior’s Way 2010 6.3
The Warrior’s Way
The Warrior’s Way

The Warrior’s Way

Aksion Aventurë Fantazi Thriller Western  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Warrior’s Way
HD
IMDb: 6.3
100 min

Një luftëtar aziatik detyrohet të fshihet në një fshat të vogël pasi refuzon të kryej një mision.

HD The Lovely Bones 2009 6.7
The Lovely Bones
The Lovely Bones

The Lovely Bones

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Lovely Bones
HD
IMDb: 6.7
135 min

I bazuar në romanin best-seller të Alice Sebold dhe i drejtuar nga regjizori fitues i çmimit Oscar, Kockat e Dashura ka në qendër një vajzë të re që është vrarë…

Country: 
Genre: Dramë, Fantazi
HD Project Eden: Vol. I 2017 3.2
Project Eden: Vol. I
Project Eden: Vol. I

Project Eden: Vol. I

Mister Sci-fi Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Project Eden: Vol. I
HD
IMDb: 3.2
95 min

Një grua e re, e ndihmuar nga një ish-ushtare bëhet një e kërkuar nga qeveria pasi zbulon se sëmundja e djalit te saj luan nj rol të rëndësishëm në një…

Country: 
HD The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 7.4
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Aksion Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
HD
IMDb: 7.4
144 min

Vetëm sekonda pas ngjarjeve tek “Rrënimi”, Bilbo dhe grupi vazhdojnë të ngjiten në një mal thesari që ishte ruajtur prej shumë kohësh. Por me Gandalfin e Thinjur, i cili po…

Country: 
HD The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Aksion Aventurë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug
HD
IMDb: 7.8
161 min

Pasi kaluan me sukses përtej – dhe poshtë – Maleve të Mjegullta, Thorini dhe Shoqëria e tij duhet të kërkojnë ndihmën e një të huaji të fuqishëm para se të…

Country: