Search results for "Portugal"
HD Fatima 2020 6.4
Fatima
Fatima

Fatima

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Fatima
HD
IMDb: 6.4
113 min

Tre barinj të rinj në provincën Fatima, Portugali, raportojnë vizione të Virgjëreshës Shën Marisë, duke frymëzuar besimtarë dhe zyrtarë të zemëruar të Kishës dhe qeverisë, të cilët përpiqen t’i detyrojnë…

Country: 
Genre: Dramë, Familjar
HD Cosmopolis 2012 5.1
Cosmopolis
Cosmopolis

Cosmopolis

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Cosmopolis
HD
IMDb: 5.1
109 min

Duke lëvizur nëpër Manhatan në një limuzinë për të vajtur të presë flokët, dita e një 28 vjeçari multimiliarder zhvillohet në një odise me një shumëllojshmëri karakteresh që fillojnë t’i…

Country: 
Genre: Dramë
HD Fado 2016 5.8
Fado
Fado

Fado

Dramë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Fado
HD
IMDb: 5.8
101 min

Fabiani një doktor i ri udhëton në Lisbonë për të rifituar të dashurën e tij Doron. Ndërkohë që afrohen përsëri me njëri tjetrin, frika e tyre i ndjek nga pas….

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Color Out of Space 2019 6.2
Color Out of Space
Color Out of Space

Color Out of Space

Horror Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Color Out of Space
HD
IMDb: 6.2
111 min

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.

Country: 
Genre: Horror, Sci-fi
HD Inner Ghosts 2018 3.8
Inner Ghosts
Inner Ghosts

Inner Ghosts

Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Inner Ghosts
HD
IMDb: 3.8
90 min

Një shkencëtare dhe njëkohësisht medium, bashkë me ndihmësen e saj, përpiqen të kryejnë një seri testesh mbi fantazmat, por këto të fundit, vetëm në dukje janë miqësore…

Country: 
Genre: Horror
HD Hellboy 2019 5.2
Hellboy
Hellboy

Hellboy

Aksion Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hellboy
HD
IMDb: 5.2
120 min

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

Country: 
HD Carga 2018 5.3
Carga
Carga

Carga

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Carga
HD
IMDb: 5.3
113 min

Viktoria, një vajzë e re ruse lë vendin e saj në kërkim të një jete më të mirë, por përfundon një viktimë e trafikut njerëzor.

Country: 
Genre: Dramë
HD The Captain 2017 7.4
The Captain
The Captain

The Captain

Dramë Histori Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Captain
HD
IMDb: 7.4
118 min

Në momentet e fundit të Luftës së Dytë Botërore, një ushtar i ri gjerman që lufton për mbijetesë, gjen një uniformë të kapitenit nazist. Duke u paraqitur si një oficer,…

Country: 
HD Porto 2016 6.1
Porto
Porto

Porto

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Porto
HD
IMDb: 6.1
76 min

Xhejk dhe Mati janë dy të huaj në Porto që kanë përjetuar një lidhje delikate. Momentet e përjetuara nga ata mbeten një mister, teksa ata rijetojnë natën e tyre më…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë