Search results for "Qatar"
HD Beauty and the Dogs 2017 7.0
Beauty and the Dogs
Beauty and the Dogs

Beauty and the Dogs

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Beauty and the Dogs
HD
IMDb: 7.0
100 min

Gjatë një feste studentore, Mariami, një vajzë e re tuniziane, takon Josefin misterioz dhe largohet me të. Do të nisë një natë e gjatë, gjatë së cilës ajo do të…

Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Birdshot 2016 6.6
Birdshot
Birdshot

Birdshot

DramaMysteryThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Birdshot
HD
IMDb: 6.6
116 min

Për t’i mësuar mbijetesën, një baba i mëson të bijës se si të përdorë armën dhe të gjuajë kafshë. Pa dashje, ajo vret Shqiponjën simbol të vendit. Me këtë veprim…

Country: 
HD I, Tonya 2017 7.5
I, Tonya
I, Tonya

I, Tonya

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
I, Tonya
HD
IMDb: 7.5
119 min

Patinatoria ambicioze Tonia Harding, arrin të bëhet shumë e famshme në Kampionatin Amerikan të Patinimit. Fama dhe talenti e dërgojnë atë der në Lojërat Olimpike. Por gjithçka shkatërrohet, kur ish…

Country: 
Genre: Drama
HD Divines 2016 7.4
Divines
Divines

Divines

Drama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Divines
HD
IMDb: 7.4
105 min

Një adoleshente me një familje të shkatërruar, e rritur në rrugët e një lagjeje në Paris, takohet me një kërcimtar që ia ndryshon jetën 360 gradë.

Country: 
Genre: Drama
HD Under the Shadow 2016 6.9
Under the Shadow
Under the Shadow

Under the Shadow

DramaHorrorThrillerWar 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Under the Shadow
HD
IMDb: 6.9
84 min

Një mama dhe e bija mezi përballojnë tmerret e Tehranit të pas luftës të viteve 1980 pasi një qënie e keqe i futet në shtëpi.

Country: 
HD Mustang 2015 7.6
Mustang
Mustang

Mustang

Drama 2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Mustang
HD
IMDb: 7.6
97 min

Kur 5 vajza jetime shikohen teksa luajnë me pafajshmëri me djem në plazh, kujdestarët e tyre konservativë të skandalizuar i mbyllin në shtëpi teksa martesat e tyre me detyrim organizohen.

Country: 
Genre: Drama
HD Theeb‎‎ 2014 7.2
Theeb‎‎
Theeb‎‎

Theeb‎‎

AdventureDramaThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Theeb‎‎
HD
IMDb: 7.2
100 min

Në një provincë osmane në Hixhaz gjatë Luftës së parë Botërore, një djalë i vogël beduin përjeton një rritje të parakohshme teksa ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm nëpër shkretëtirë me…

HD Day of the Falcon (2011) 2011 6.7
Day of the Falcon (2011)
Day of the Falcon (2011)

Day of the Falcon (2011)

AdventureDrama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Day of the Falcon (2011)
HD
IMDb: 6.7
130 min

Vitet 1930 në shtetet e Arabisë, koha e kulmit të lindjes së puseve të naftës përshkruhet një princ i ri Arab i cili detyrohet të zgjedhë besnikërinë ndaj babait të…

Country: 
Genre: Adventure, Drama