Search results for "Romania"
HD Still Here 2020 5.5
Still Here
Still Here

Still Here

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Still Here
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një gazetar nga Nju Jorku, i cili merr përsipër historinë e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën e tij duke bërë të pamundurën që ta gjejë…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD High Strung Free Dance 2018 6.7
High Strung Free Dance
High Strung Free Dance

High Strung Free Dance

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: 
Genre: Muzikë, Romancë
HD The Whistlers 2019 6.4
The Whistlers
The Whistlers

The Whistlers

Dramë Komedi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Whistlers
HD
IMDb: 6.4
97 min

Kristi është një polic rumun, i cili i shërben si spiun, mafias. Për të bërë këtë rol, i duhet të shkojë në ishullin Gomera, që të mësojë gjuhën e fishkëllimave….

Country: 
HD Miami Bici 2020 6.4
Miami Bici
Miami Bici

Miami Bici

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Miami Bici
HD
IMDb: 6.4
98 min

Dy shokë nga Rumania shkojnë në Majemi për të punuar pa e ditur se rastësisht janë ngatërruar në biznesin e trafikut të drogës.

Country: 
Genre: Komedi
HD Cold Mountain 2003 7.2
Cold Mountain
Cold Mountain

Cold Mountain

Aventurë Dramë Histori Romancë  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Cold Mountain
HD
IMDb: 7.2
154 min

Për t’u ribashkuar me dashurinë e jetës gjatë Luftës Civile Amerikane, Inman, një ushtar i plagosur niset në një udhëtim të vështirë për të arritur Malin e Ftohtë…

Country: 
HD Queen Marie of Romania 2019 7.8
Queen Marie of Romania
Queen Marie of Romania

Queen Marie of Romania

Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Queen Marie of Romania
HD
IMDb: 7.8
110 min

Çdo shpresë e Rumanisë së shkatërruar nga Lufta e Parë Botërore dhe të zhytur në polemika politike, ka mbetur në duart e mbretëreshës së saj. Misioni i mbesës së mbretëreshës…

Country: 
Genre: Dramë, Histori
HD High Strung 2016 6.4
High Strung
High Strung

High Strung

Dramë Muzikë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
High Strung
HD
IMDb: 6.4
96 min

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe një grup kërcimtarësh…

Country: 
HD Kursk 2018 6.6
Kursk
Kursk

Kursk

Aksion Dramë Histori Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Kursk
HD
IMDb: 6.6
117 min

Bazuar në katastrofën e vitit 2000, kur në nëndetësen “Kursk” K-141 vdiqën 118 marinarë rusë. Nëndetësja u mbyt gjatë një stërvitjeje detare ruse në Detin Barent, pas shpërthimeve brenda saj….

HD The Sisters Brothers 2018 7.0
The Sisters Brothers
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Sisters Brothers
HD
IMDb: 7.0
122 min

Ngjarjet zhvillohen në Oregon, në vitin 1850, ku dyshja e vrasësve, vëllezërit Sisters, vihen në kërkim të një kimisti, i cili kishte shpikur formulën për të gjetur arin e fshehur…

Country: 
Genre: Komedi, Western
HD The Hills Have Eyes 2006 6.4
The Hills Have Eyes
The Hills Have Eyes

The Hills Have Eyes

Horror Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Hills Have Eyes
HD
IMDb: 6.4
107 min

Një familje periferike amerikane është duke u terrorizuar nga një grup njerëzish psikopatë që jetojnë në shkretëtirë, shumë larg nga qytetërimi…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD An American Haunting 2005 5.1
An American Haunting
An American Haunting

An American Haunting

Horror Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
An American Haunting
HD
IMDb: 5.1
83 min

Bazuar në ngjarjen e vërtetë të një rasti të vetëm në historinë amerikane, ku një shpirt shkaktoi vdekjen e një njeriu.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Ana, My Love 2017 6.8
Ana, My Love
Ana, My Love

Ana, My Love

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ana, My Love
HD
IMDb: 6.8
125 min

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! Toma dhe Ana, janë dy studentë në universitetin e literaturës, të cilët bien në dashuri…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD The Crucifixion 2017 5.1
The Crucifixion
The Crucifixion

The Crucifixion

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Crucifixion
HD
IMDb: 5.1
90 min

Kur Nikol njihet me Atë Antonin, fillojnë të ndodhin ngjarje të pashpjegueshme. Të dy fillojnë të besojnë se prifti e ka humbur luftën kundër demonit…

Country: 
HD The Worthy 2016 5.2
The Worthy
The Worthy

The Worthy

Aksion Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Worthy
HD
IMDb: 5.2
99 min

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse si macja me miun dhe…

HD The History of Love 2016 6.3
The History of Love
The History of Love

The History of Love

Dramë Luftë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The History of Love
HD
IMDb: 6.3
134 min

Historia e një libri të humbur prej kohësh i cili rishfaqet në mënyrë të mistershme dhe lidh një burrë të moshuar në kërkim të djalit të tij me një vajzë…

Country: 
HD Tom Sawyer 2011 6.2
Tom Sawyer
Tom Sawyer

Tom Sawyer

Aventurë Familjar  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Tom Sawyer
HD
IMDb: 6.2
109 min

Përshtatja e fundit të versionit klasik Mark Tuein, për jetën naive dhe romantike të Tom Sojerit, të drejtuar nga një grup fëmijësh.

Country: 
HD Toni Erdmann 2016 7.4
Toni Erdmann
Toni Erdmann

Toni Erdmann

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Toni Erdmann
HD
IMDb: 7.4
162 min

Një grua e rregullt e cila nuk mendon shumë për të bërë qejf në jetë (Sandra Hüller) duhet të kalojë kohë me babanë e saj të çuditshëm (Peter Simonischek) kur…

Genre: Dramë, Komedi
HD Mirrors 2008 6.2
Mirrors
Mirrors

Mirrors

Dramë Horror Mister Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Mirrors
HD
IMDb: 6.2
110 min

Një ish polic dhe familja e tij bëhen objektiv i një force të keqe e cila përdor pasqyrat si portë për të hyrë në shtëpinë e tyre.

Country: