Search results for "South Africa"
HD The Fall 2006 7.9
The Fall
The Fall

The Fall

Aventurë Dramë Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Fall
HD
IMDb: 7.9
117 min

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të thyer, një histori fantastike…

Country: 
HD Kings of Mulberry Street 2019 5.2
Kings of Mulberry Street
Kings of Mulberry Street

Kings of Mulberry Street

Aventurë Familjar Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Kings of Mulberry Street
HD
IMDb: 5.2
90 min

Një djalosh rrëmujaxhi dhe një tjetër i urtë dhe i sapoardhur, bëhen bashkë me dëshirën për të futur në kurth gangsterin e lagjes, i cili ua nxin jetën të gjitha…

Country: 
HD Gretel & Hansel 2020 5.3
Gretel & Hansel
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

Fantazi Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Gretel & Hansel
HD
IMDb: 5.3
87 min

Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe…

Country: 
HD Escape From Pretoria 2020 6.8
Escape From Pretoria
Escape From Pretoria

Escape From Pretoria

Dramë Histori Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Escape From Pretoria
HD
IMDb: 6.8
106 min

Bazuar në një histori të vërtetë, dy të burgosur politikë arrijnë të arratisen nga burgu Pretoria në Afrikën Jugore. Ata ishin dënuar për bëmat e tyre kundër lëvizjes diferencuese të…

Country: 
HD Action Point 2018 5.1
Action Point
Action Point

Action Point

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Action Point
HD
IMDb: 5.1
85 min

D.C. është pronari i krisur i “Action Point”, një park zbavitës me çmime të ulëta, ku lojërat janë projektuar me siguri minimale, për argëtim maksimal. Për të ruajtur parkun e…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Heidi 2015 7.4
Heidi
Heidi

Heidi

Aventurë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Heidi
HD
IMDb: 7.4
111 min

Hajdi është një jetime tetë vjeçe nga Zvicra, të cilën tetoja ia jep gjyshit të saj të ashpër, që banonte në mal. Tetoja e merr sërish vajzën, fshehurazi, për të…

HD Tiger House 2015 5.2
Tiger House
Tiger House

Tiger House

Aksion Dramë Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Tiger House
HD
IMDb: 5.2
80 min

Kelly hynë fshehurazi në shtëpinë e të dashurit, por sonte ajo nuk është e vetmja vizitore e paftuar. Situata del jashtë kontrollit dhe shtëpia periferike kthehet në një skenë të…

Country: 
HD The Giver 2014 6.5
The Giver
The Giver

The Giver

Dramë Romancë Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Giver
HD
IMDb: 6.5
97 min

Xhonas zgjidhet nga komuniteti i tij në dukje perfekt, pa luftë, dhimbje, vuajtje, ndryshime apo zgjedhje, që të mësojë rreth dhimbjes dhe kënaqësive të botës “së vërtetë” nga një i…

Country: 
HD Young Ones 2014 5.9
Young Ones
Young Ones

Young Ones

Aksion Dramë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Young Ones
HD
IMDb: 5.9
100 min

Filmi ka të bëjë me një të ardhmen kur uji do të jetë vështirë për të gjetur. Një djalë adoleshent vendos të mbrojë familjen e tij që të mbijetojnë.

Country: 
HD The Breed 2006 5.1
The Breed
The Breed

The Breed

Horror Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Breed
HD
IMDb: 5.1
91 min

Një grup prej pesë vetave nga kolegji udhëtojnë në drejtim të një ishulli për fundjavë për parti, po me çfarë problem dhe sfida do të ndeshen….

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD The Lion King 2019 6.9
The Lion King
The Lion King

The Lion King

Animuar Aventurë Familjar Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Lion King
HD
IMDb: 6.9
118 min

Pas vrasjes së babait të tij, një princ i ri luan largohet nga mbretëria e tij vetëm për të mësuar kuptimin e vërtetë të përgjegjësisë dhe trimërisë.

Country: 
HD The Dead Don’t Die 2019 5.5
The Dead Don’t Die
The Dead Don’t Die

The Dead Don’t Die

Fantazi Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Dead Don’t Die
HD
IMDb: 5.5
104 min

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.

Country: 
HD Mia and the White Lion 2018 6.5
Mia and the White Lion
Mia and the White Lion

Mia and the White Lion

Aventurë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Mia and the White Lion
HD
IMDb: 6.5
98 min

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.

HD Stander 2003 7.2
Stander
Stander

Stander

Aksion Dramë Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Stander
HD
IMDb: 7.2
111 min

Jeta dhe karriera e Andre Stendër, i cili u shndërrua nga një oficer policie në Afrikën e Jugut, në një hajdut bankash.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Siege of Jadotville 2016 7.2
The Siege of Jadotville
The Siege of Jadotville

The Siege of Jadotville

Dramë Luftë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Siege of Jadotville
HD
IMDb: 7.2
108 min

Filmi tregon historinë e vërtetë të komandantit irlandez Pat Kuinlan i cili drejton togën e tij kundër mercenarëve francezë në Kongo në fillimet e viteve ’60.

Country: 
HD Inescapable 2012 5.2
Inescapable
Inescapable

Inescapable

Romancë Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Inescapable
HD
IMDb: 5.2
93 min

Një ish-oficer sirian përfshihet në një ndjekje vdekjeprurëse kur kthehet në Siri për të gjetur vajzën e tij të zhdukur.

Country: 
HD Escape Room 2019 6.3
Escape Room
Escape Room

Escape Room

Aksion Horror Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Escape Room
HD
IMDb: 6.3
99 min

Gjashtë të panjohur e gjejnë veten në një labirint dhomash misterioze dhe vdekjeprurëse. Për të mbijetuar duhet të përdorin aftësitë e tyre, që të jenë fitues edhe të çmimit prej…

Country: 
HD Leprechaun Returns 2018 5.0
Leprechaun Returns
Leprechaun Returns

Leprechaun Returns

Fantazi Horror Komedi TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Leprechaun Returns
HD
IMDb: 5.0
92 min

Djalli Xhuxh kthehet sërish për të vrarë pasi një grup studentësh e zgjojnë në përpjekje për të ndërtuar një shtëpi studentore vajzash…

Country: