Search results for "South Korea"
HD Hitman: Agent Jun 2020 6.4
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun

Hitman: Agent Jun

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Hitman: Agent Jun
HD
IMDb: 6.4
110 min

Kjo është historia e një jetimi i cili shndërrohet në një vrasës për shtetin e tij, pasi korr lavdinë si i tillë ai vendos të largohet nga bota e shërbimit…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD The Larva Island Movie 2020 N/A
The Larva Island Movie
The Larva Island Movie

The Larva Island Movie

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
The Larva Island Movie
HD
IMDb: N/A
89 min

Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që njeh…

Country: 
Genre: Animuar, Familjar
HD No Mercy 2010 7.4
No Mercy
No Mercy

No Mercy

Aksion Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
No Mercy
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Man Standing Next 2020 7.0
The Man Standing Next
The Man Standing Next

The Man Standing Next

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Man Standing Next
HD
IMDb: 7.0
114 min

Në vitet 1970 Korea është nën kontrollin absolut të presidentit Park, i cili kontrollon KCIA-n, organizatën me avantazhin e çdo dege qeverisjeje.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD Satan’s Slaves 2017 6.6
Satan’s Slaves
Satan’s Slaves

Satan’s Slaves

Dramë Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Satan’s Slaves
HD
IMDb: 6.6
107 min

Pasi vdiq nga një sëmundje e çuditshme e cila zgjati 3 vite, një mama kthehet në shtëpi të marrë fëmijët e saj.

Genre: Dramë, Horror, Mister
HD Quick 2011 5.8
Quick
Quick

Quick

Aksion Komedi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Quick
HD
IMDb: 5.8
115 min

Një motorist i famshëm duhet të dorëzojë disa bomba me të dashurën e tij para se helmeta e saj të shpërthejë.

Country: 
HD The Divine Move 2: The Wrathful 2019 6.2
The Divine Move 2: The Wrathful
The Divine Move 2: The Wrathful

The Divine Move 2: The Wrathful

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Divine Move 2: The Wrathful
HD
IMDb: 6.2
106 min

Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon…

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD The Net 2016 7.3
The Net
The Net

The Net

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Net
HD
IMDb: 7.3
114 min

Një peshkatari Koreano Verior i prishet aksidentalisht motori i varkës dhe ai përfundon në Korenë e Jugut. Gjatë hetimeve në Jug, ai kërkon me ngut të dërgohet në shtëpi.

Country: 
Genre: Dramë
HD Ashfall 2019 6.3
Ashfall
Ashfall

Ashfall

Aksion Aventurë Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Ashfall
HD
IMDb: 6.3
130 min

Një vullkan që qëndronte i heshtur, shpërthen papritur duke shkaktuar dëme të mëdha në Korenë e Jugut dhe në Korenë e Veriut. Një profesor universiteti, harton një plan të çmendur…

Country: 
HD Kundo: Age of the Rampant 2014 6.8
Kundo: Age of the Rampant
Kundo: Age of the Rampant

Kundo: Age of the Rampant

Aksion  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Kundo: Age of the Rampant
HD
IMDb: 6.8
137 min

Historia e disa kryengritësve kinezë të lodhur nga padrejtësitë dhe jetesa midis vuajtjeve dhe mjerimit, ndërsa nga ana tjetër fisnikët që mbushin barkun me ushqim dhe xhepat me flori në…

Country: 
Genre: Aksion
HD Time to Hunt 2020 6.2
Time to Hunt
Time to Hunt

Time to Hunt

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Time to Hunt
HD
IMDb: 6.2
134 min

Për shkak të krizës financiare që po kalon vendi, një grup të rinjsh, nga një lagje e varfër e Koresë detyrohen të kryejnë një krim për të mbijetuar.

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Unstoppable 2018 6.5
Unstoppable
Unstoppable

Unstoppable

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Unstoppable
HD
IMDb: 6.5
116 min

Dong-Chul dhe Ji-Soo janë një çift i martuar e të lumtur. Një ditë, Dong-Chul kthehet dhe e gjen shtëpinë në kaos dhe gruaja e tij është zhdukur.

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD Endings, Beginnings 2019 5.8
Endings, Beginnings
Endings, Beginnings

Endings, Beginnings

Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Endings, Beginnings
HD
IMDb: 5.8
110 min

Një grua rreth të 30-ve përballet me dashuri dhe ndarje gjatë një periudhe një vjeçare. Gjatë kësaj kohe, ajo do të zbulojë sekretet e jetës së saj nëpërmjet ngjarjeve dhe…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD The Beast 2019 6.0
The Beast
The Beast

The Beast

Aksion Krim Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Beast
HD
IMDb: 6.0
131 min

Dy detektivë konfliktohen për të zgjidhur çështjen e një vrasjeje që po trondit Korenë.

Country: 
HD The Battle: Roar to Victory 2019 5.7
The Battle: Roar to Victory
The Battle: Roar to Victory

The Battle: Roar to Victory

Aksion Dramë Histori Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Battle: Roar to Victory
HD
IMDb: 5.7
135 min

Gjatë një periudhe 4 ditore, zhvillohet një betejë e ashpër midis milicisë koreane dhe forcave japoneze imperialiste në Mançuri të Kinës. Milicia përfshin një mjeshtër shpatë dhe një qitës të…

Country: 
HD Red Shoes and the Seven Dwarfs 2019 6.3
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Red Shoes and the Seven Dwarfs

Red Shoes and the Seven Dwarfs

Animuar Familjar Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Red Shoes and the Seven Dwarfs
HD
IMDb: 6.3
92 min

Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, Borëbardha e famshme, e shndërruar…

Country: 
HD Door Lock 2018 6.3
Door Lock
Door Lock

Door Lock

Krim Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Door Lock
HD
IMDb: 6.3
102 min

Një thriller me personazhin kryesor një vajzë që jeton vetëm. Një vrasje që ndodh në shtëpinë e saj shton misterin se gjithmonë dikush është duke e ndjekur.

Country: 
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD Portrait of a Beauty 2008 6.6
Portrait of a Beauty
Portrait of a Beauty

Portrait of a Beauty

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Portrait of a Beauty
HD
IMDb: 6.6
108 min

Lindur në një familje piktorësh të oborrit mbretëror, një vajzë detyrohet të mbartë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi ai vetëvritet. Gjërat ndërlikohen kur…

Country: 
Genre: Dramë