Search results for "Spain"
HD The Ardor 2014 5.1
The Ardor
The Ardor

The Ardor

DramaWestern 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Ardor
HD
IMDb: 5.1
101 min

Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarësh…

Country: 
Genre: Drama, Western
HD The Uncovering 2018 5.0
The Uncovering
The Uncovering

The Uncovering

DramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Uncovering
HD
IMDb: 5.0
105 min

Shfaqja e papritur e Shqiptares së trafikuar në Spanjë, Verës, bën që dy kushërinjtë Xhordi & Diego të hetojnë mbi vdekjet plot mister të baballarëve të tyre…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD For a Few Dollars More 1965 8.3
For a Few Dollars More
For a Few Dollars More

For a Few Dollars More

Western 1965 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
For a Few Dollars More
HD
IMDb: 8.3
132 min

Dy gjuetarë shpërblimesh me të njëjtin qëllim bashkëpunojnë për të kapur një kriminel të rrezikshëm.

Country: 
Genre: Western
HD Crime Wave 2018 5.1
Crime Wave
Crime Wave

Crime Wave

ComedyCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Crime Wave
HD
IMDb: 5.1
98 min

Çdo gjë nis me vrasjen e ish bashkëshortit të saj. Lejre detyrohet të marrë përsipër fajin, për të shpëtuar djalin e saj. Pas gjithë mundimeve për të shpëtuar nga drejtësia,…

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD La tribu 2018 5.8
La tribu
La tribu

La tribu

Comedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
La tribu
HD
IMDb: 5.8
90 min

Një pastruese që i pëlqen të kërcejë, përpiqet të ndihmojë djalin e saj që ka dhënë për adoptim shumë kohë më parë, i cili ka humbur gjithçka, përfshirë edhe kujtimet…

Country: 
Genre: Comedy
HD The Photographer of Mauthausen 2018 6.7
The Photographer of Mauthausen
The Photographer of Mauthausen

The Photographer of Mauthausen

DramaHistoryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Photographer of Mauthausen
HD
IMDb: 6.7
110 min

Ngjarjet e vërteta në jetën e Francisko Bosit, një fotograf i shtypit spanjoll, i cili në fillim të Luftës së Dytë Botërore u dërgua në kampin famëkeq të përqendrimit Mauthauzen….

Country: 
HD Torrente 5 2014 5.4
Torrente 5
Torrente 5

Torrente 5

ActionComedy 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Torrente 5
HD
IMDb: 5.4
105 min

Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t’i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë…

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Torrente 2: Mission in Marbella 2001 6.4
Torrente 2: Mission in Marbella
Torrente 2: Mission in Marbella

Torrente 2: Mission in Marbella

ComedyCrime 2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Torrente 2: Mission in Marbella
HD
IMDb: 6.4
99 min

Torrente është zhvendosur në Marbella, ku pasi humbi gjithë paratë që kishte i’u kthye investigimit privat. Një nga çështjet e tij përfshihet në mes të planit të vetë xhaxhait të…

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD Torrente 4: Lethal crisis 2011 5.4
Torrente 4: Lethal crisis
Torrente 4: Lethal crisis

Torrente 4: Lethal crisis

ActionComedyCrime 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Torrente 4: Lethal crisis
HD
IMDb: 5.4
93 min

Oficer Torrente, një ish polic egoist dhe i patakt Spanjoll, e gjen veten në burg. A mund ti shpëtoj ai ironisë së fatit e cila e vendos në një pozicion…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD Torrente, the Dumb Arm of the Law 1998 6.9
Torrente, the Dumb Arm of the Law
Torrente, the Dumb Arm of the Law

Torrente, the Dumb Arm of the Law

ComedyCrime 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Torrente, the Dumb Arm of the Law
HD
IMDb: 6.9
97 min

Një ish-polic bashkohet me ca djem të rinj idealistë e naivë. Së bashku, ata krijojnë një “skuadër” që duhet të kapë ca trafikantë droge, të cilët transportojnë heroinë nëpërmjet një…

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD Trading Paint 2019 4.5
Trading Paint
Trading Paint

Trading Paint

Action 2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Trading Paint
HD
IMDb: 4.5
87 min

Shoferi veteran i garave, Sam Munroe dhe i biri, edhe ky shofer nga një qytet i vogël, kapërcejnë konflikte familjare dhe profesionale, duke balancuar konkurrencën, egon, pakënaqësinë mosmarrëveshjet e garës,…

Country: 
Genre: Action
HD Torrente 3: The Protector 2005 5.6
Torrente 3: The Protector
Torrente 3: The Protector

Torrente 3: The Protector

ComedyCrime 2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Torrente 3: The Protector
HD
IMDb: 5.6
91 min

Detektivi i tmerrshëm spanjoll bëhet truproje në aventurën e tij të tretë.

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD Maradona by Kusturica 2008 6.7
Maradona by Kusturica
Maradona by Kusturica

Maradona by Kusturica

Documentary 2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Maradona by Kusturica
HD
IMDb: 6.7
90 min

Një dokumentar mbi yllin e futbollit argjentinas, Diego Maradona, që konsiderohet nga shumë njerëz si lojtari modern më i mirë në botë.

Country: 
Genre: Documentary
HD Take the Ball, Pass the Ball 2018 8.1
Take the Ball, Pass the Ball
Take the Ball, Pass the Ball

Take the Ball, Pass the Ball

Documentary 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Take the Ball, Pass the Ball
HD
IMDb: 8.1
109 min

Një dokumentar rreth ekipit më të madh të futbollit. Për katër vite shpërthyese, Barça e Pep Guardiolës prodhoi futbollin më të mirë në histori, duke fituar tifozë nga e gjithë…

Country: 
Genre: Documentary
HD Gun City 2018 6.3
Gun City
Gun City

Gun City

CrimeDramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Gun City
HD
IMDb: 6.3
126 min

Në Spanjë, viti 1921, rrugët e Barcelonës ballafaqohen me policë dhe anarkistë, ndërsa bizneset e paligjshme lulëzojnë. Në këtë atmosferë agjenti Anibal është dërguar me një mision në Barcelonë: Të…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD The Realm 2018 7.2
The Realm
The Realm

The Realm

DramaMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Realm
HD
IMDb: 7.2
132 min

Zëvendës sekretari rajonal, Manuel Lopez Vidal, bën një jetë luksi bashkë me familjen e tij falë mbarëvajtjes partiake në Spanjë. Mirëpo, kur një skandal korrupsioni plas në media, don Manueli…

Country: 
HD Papillon 2017 7.2
Papillon
Papillon

Papillon

CrimeDramaHistory 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Papillon
HD
IMDb: 7.2
133 min

I dënuar në mënyrë të gabuar për vrasje, Henri Charriere formon një marrëdhënie të fortë me shokun e burgut dhe falsifikuesin e dënuar Luis Dega, në një përpjekje për të…

Country: 
Genre: Crime, Drama, History
HD The Pact 2018 5.3
The Pact
The Pact

The Pact

DramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Pact
HD
IMDb: 5.3
106 min

Kur Monika kupton që e bija do të vdesë, merr masa ekstreme për të shpëtuar vajzën e saj, duke bërë një pakt me çmim më të lartë se mund ta…

Country: