Search results for "Sweden"
HD Holiday 2018 5.7
Holiday
Holiday

Holiday

CrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Holiday
HD
IMDb: 5.7
93 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij në…

Country: 
Genre: Crime, Drama
HD Let the Right One In 2008 7.9
Let the Right One In
Let the Right One In

Let the Right One In

DramaHorror 2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Let the Right One In
HD
IMDb: 7.9
114 min

Në vitin 1982 në rrethinën e Blackeberg, Stokholm, 12-vjeçari Oskar është një i huaj i vetmuar, i cili ngacmohet në shkollë nga shokët e klasës. Në shtëpi, Oskari ëndërron për…

Country: 
Genre: Drama, Horror
HD Becoming Zlatan 2015 6.6
Becoming Zlatan
Becoming Zlatan

Becoming Zlatan

Documentary 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Becoming Zlatan
HD
IMDb: 6.6
100 min

Dokumentari i fillimit dhe kulmit të karrierës së lojtarit të famshëm të futbollit Zlatan Ibrahimoviç.

Country: 
Genre: Documentary
HD Tangent Room 2017 4.6
Tangent Room
Tangent Room

Tangent Room

Science FictionThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Tangent Room
HD
IMDb: 4.6
64 min

Të bllokuar në një dhomë misterioze, katër mendje të shkëlqyera konkurrojnë kundër kohës për të parandaluar një kolaps kozmik të universit. Ata duhet të mësojnë të punojnë së bashku dhe…

Country: 
HD What Will People Say 2017 7.4
What Will People Say
What Will People Say

What Will People Say

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
What Will People Say
HD
IMDb: 7.4
106 min

16-vjeçarja Nisha bën një jetë të dyfishtë. Me familjen e saj ajo është vajza e përsosur pakistaneze, por me shoqërinë është thjeshtë një adoleshente normale norvegjeze. Kur babai e kap…

Country: 
Genre: Drama
HD In a Better World 2010 7.6
In a Better World
In a Better World

In a Better World

Drama 2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
In a Better World
HD
IMDb: 7.6
118 min

Jeta e dy familjeve, daneze dhe suedeze ndërthuret me njëra-tjetrën me gjithë peripecitë e së përditshmes. Kristian, një djalosh që ka humbur të ëmën nga kanceri dhe Elias, një djalë…

Country: 
Genre: Drama
HD In Order of Disappearance 2014 7.2
In Order of Disappearance
In Order of Disappearance

In Order of Disappearance

ActionComedyCrimeThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
In Order of Disappearance
HD
IMDb: 7.2
116 min

Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një luftë ndërmjet gangsterit vegjetarian “Konti”…

Country: 
HD The Girl in the Spider’s Web 2018 6.1
The Girl in the Spider’s Web
The Girl in the Spider’s Web

The Girl in the Spider’s Web

ActionCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Girl in the Spider’s Web
HD
IMDb: 6.1
115 min

Hakerja e kompjuterëve, Lisbet Salander dhe gazetari Mikael Blomkvist, e gjejnë veten të kapur në një rrjet të spiunëve, kriminelëve kibernetikë dhe zyrtarëve të korruptuar të qeverisë.

Country: 
HD The Wild Pear Tree 2018 8.1
The Wild Pear Tree
The Wild Pear Tree

The Wild Pear Tree

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Wild Pear Tree
HD
IMDb: 8.1
188 min

Një shkrimtar ambicioz kthehet në fshatin e tij të lindjes, ku e përndjekin borxhet e babait të tij.

Genre: Drama
HD Tumbbad 2018 8.3
Tumbbad
Tumbbad

Tumbbad

FantasyHorror 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Tumbbad
HD
IMDb: 8.3
104 min

Një histori mitologjike për një perëndeshë e cila krijoi gjithë universin. Historia flet rreth pasojave që kalojnë njerëzit kur krijojnë një tempull për fëmijën e tyre të parë.

Country: 
Genre: Fantasy, Horror
HD The House That Jack Built 2018 6.8
The House That Jack Built
The House That Jack Built

The House That Jack Built

CrimeDramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The House That Jack Built
HD
IMDb: 6.8
152 min

Historia flet për Xhekun, një vrasës serial shumë inteligjent, gjatë një periudhe dymbëdhjetëvjeçare dhe përshkruan vrasjet që me të vërtetë zhvillojnë më shumë të çmendurin brenda tij.

HD The Unthinkable 2018 6.2
The Unthinkable
The Unthinkable

The Unthinkable

ActionDramaRomanceThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Unthinkable
HD
IMDb: 6.2
129 min

Suedia pëson një sulm misterioz teksa Aleksi mundohet të ribashkohet me dashurinë e tij të vjetër, Anën.

Country: 
HD Into the White 2012 7.2
Into the White
Into the White

Into the White

ActionDramaWar 2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Into the White
HD
IMDb: 7.2
104 min

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojnë njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejnë veten në të njëjtën kabinë, në përpjekje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.

Country: 
Genre: Action, Drama, War
HD The Hunt 2012 8.3
The Hunt
The Hunt

The Hunt

Drama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
The Hunt
HD
IMDb: 8.3
115 min

Jeta e një mësuesi kopshti shkatërrohet kur njëra nga vajzat e vogla të kopshtit, Klara 5-vjeçare, që e admiron atë, për hakmarrje ndaj “indiferencës” së tij, u thotë të tjerëve…

Country: 
Genre: Drama
HD White God 2014 6.9
White God
White God

White God

Drama 2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White God
HD
IMDb: 6.9
121 min

13 vjeçarja Lili lufton për të mbrojtur qenin e saj Hagenin. Ajo shkatërrohet kur babai e lë qenin në rrugë. Duke besuar se dashuria mund çdo vështirësi, Lili vihet në…

Country: 
Genre: Drama
HD Beauty and the Dogs 2017 7.0
Beauty and the Dogs
Beauty and the Dogs

Beauty and the Dogs

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Beauty and the Dogs
HD
IMDb: 7.0
100 min

Gjatë një feste studentore, Mariami, një vajzë e re tuniziane, takon Josefin misterioz dhe largohet me të. Do të nisë një natë e gjatë, gjatë së cilës ajo do të…

Genre: Crime, Drama, Thriller
HD The Ciambra 2017 6.9
The Ciambra
The Ciambra

The Ciambra

CrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Ciambra
HD
IMDb: 6.9
118 min

Një djalosh cigan në Itali, i rritur në një ambjent aspak fëmijëror vihet në udhëkryq në zgjedhjen mes jetës si i rritur kriminel apo fëmijë i pafajshëm.

Country: 
Genre: Crime, Drama
HD Arn: The Knight Templar 2007 6.6
Arn: The Knight Templar
Arn: The Knight Templar

Arn: The Knight Templar

ActionAdventureDramaRomance 2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Arn: The Knight Templar
HD
IMDb: 6.6
139 min

Arn, është një djale i një fisi të rangut të lartë Suedez ai dërgohet në një manastir për tu edukuar për token e tyre të shenjtë si një kalorës për…

Country: