Search results for "Switzerland"
HD The Truth 2019 6.4
The Truth
The Truth

The Truth

Drama Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Truth
HD
IMDb: 6.4
106 min

Një ribashkim i fortë ndodh mes një aktoreje dhe vajzës së saj shkrimtare,  pasi aktorja publikon librin e saj autobiografik.

Country: 
Genre: Drama, Familjar
HD North Face 2008 7.4
North Face
North Face

North Face

Aksion Aventurë Dramë Histori Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
North Face
HD
IMDb: 7.4
126 min

Bazuar në një histori të vërtetë, North Face është një dramë mbijetese në lidhje me një konkurs për të ngjitur fytyrën më të rrezikshme shkëmbore në Alpe. E vendosur në…

HD Conviction 2010 7.2
Conviction
Conviction

Conviction

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Conviction
HD
IMDb: 7.2
107 min

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe…

Country: 
Genre: Dramë
HD Heidi 2015 7.4
Heidi
Heidi

Heidi

Aventurë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Heidi
HD
IMDb: 7.4
111 min

Hajdi është një jetime tetë vjeçe nga Zvicra, të cilën tetoja ia jep gjyshit të saj të ashpër, që banonte në mal. Tetoja e merr sërish vajzën, fshehurazi, për të…

HD Ironclad 2011 6.1
Ironclad
Ironclad

Ironclad

Aksion Aventurë Histori  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Ironclad
HD
IMDb: 6.1
121 min

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Baronit, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Xhonit.

Country: 
HD Monos 2019 7.0
Monos
Monos

Monos

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD Official Secrets 2019 7.3
Official Secrets
Official Secrets

Official Secrets

Dramë Histori Krim Luftë Romancë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Official Secrets
HD
IMDb: 7.3
112 min

Historia e vërtetë e një zyrtare britanike që ekspozoi informacione qeveritare në shtyp për një mision të jashtligjshëm të Agjencisë Ndërkombëtare të Sigurisë për të shtyrë Këshillin e Sigurisë të…

Country: 
HD The Wind That Shakes the Barley 2006 7.5
The Wind That Shakes the Barley
The Wind That Shakes the Barley

The Wind That Shakes the Barley

Dramë Luftë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Wind That Shakes the Barley
HD
IMDb: 7.5
127 min

Gjatë Luftës Irlandeze për Pavarësi, dy vëllezër marrin pjesë në Luftën Guerrile kundër Forcave Britanike.

Genre: Dramë, Luftë
HD Happy as Lazzaro 2018 7.6
Happy as Lazzaro
Happy as Lazzaro

Happy as Lazzaro

Dramë Fantazi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Happy as Lazzaro
HD
IMDb: 7.6
128 min

Lazaro, një punëtor i ri zemërmirë dhe Tankredi, një fisnik i ri, i mallkuar nga imagjinata e tij, formojnë një lidhje të pazakontë kur Tankredi i kërkon Lazaros ta ndihmojë…

Genre: Dramë, Fantazi
HD Mia and the White Lion 2018 6.5
Mia and the White Lion
Mia and the White Lion

Mia and the White Lion

Aventurë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Mia and the White Lion
HD
IMDb: 6.5
98 min

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.

HD Memoir of War 2017 6.2
Memoir of War
Memoir of War

Memoir of War

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Memoir of War
HD
IMDb: 6.2
127 min

E dëshpëruar sepse nuk po merr lajme për burrin e saj, i cili është arrestuar nga nazistët, një shkrimtare, pjesë e Rezistencës bëhet pjesë e një loje të rrezikshme psikologjike…

Country: 
Genre: Dramë
HD Romeo & Juliet 2013 5.8
Romeo & Juliet
Romeo & Juliet

Romeo & Juliet

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Romeo & Juliet
HD
IMDb: 5.8
118 min

Romeo dhe Xhuljeta martohen fshehurazi, pavarësisht inatit që mbanin familjet e tyre. Sidoqoftë, nuk kaloi shumë kohë para se një zinxhir ngjarjesh të ndryshojë jetën familjeve të tyre përgjithmonë.

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Elektra 2005 4.7
Elektra
Elektra

Elektra

Aksion Fantazi Sci-fi  2005 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Elektra
HD
IMDb: 4.7
97 min

Elektra, një luftëtare pasi i mbijeton një përballje me vdekjen, bëhet vrasëse me pagesë dhe përpiqet të mbrojë dy objektivat e saj të fundit, një baba të vetëm dhe vajzën…

Country: 
HD The Beach Bum 2019 5.5
The Beach Bum
The Beach Bum

The Beach Bum

Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Beach Bum
HD
IMDb: 5.5
95 min

Një person rebel me emrin Mundog e jeton jetën sipas rregullave të tij. Një komedi me aktorët e njohur : Matthew McConaughey, Zac Efron, Snoop Dogg…

Country: 
Genre: Komedi
HD Birds of Passage 2018 7.5
Birds of Passage
Birds of Passage

Birds of Passage

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Birds of Passage
HD
IMDb: 7.5
125 min

Gjatë lulëzimit të marijuanës, një dekadë e dhunshme e cila nisi origjinën e trafikimit të drogës në Kolumbi, Rapajet dhe familja e tij indigjene përfshihet në një luftë për të…

Genre: Dramë
HD Three Colors: Red 1994 8.1
Three Colors: Red
Three Colors: Red

Three Colors: Red

Dramë Mister Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Three Colors: Red
HD
IMDb: 8.1
99 min

Një modele zbulon se fqinji i saj është i fiksuar pas përgjimit të njerëzve.

Country: 
HD Three Colors: White 1994 7.6
Three Colors: White
Three Colors: White

Three Colors: White

Dramë Komedi Mister  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Three Colors: White
HD
IMDb: 7.6
92 min

Pas divorcit të gruas së tij, një imigrant polak fillon komplotin për ta patur edhe ish gruan, ndërkohë që ka përkrahë dikë tjetër…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD Three Colors: Blue 1993 7.9
Three Colors: Blue
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

Dramë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Three Colors: Blue
HD
IMDb: 7.9
94 min

Një grua mundohet të gjejë një mënyrë për të jetuar jetën pas vdekjes së burrit dhe fëmijës së tyre…

Country: 
Genre: Dramë