"Syria"
HD Mulan II 2004 5.7
Mulan II
Mulan II

Mulan II

Animuar Dublime Familjar  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD For Sama 2019 8.5
For Sama
For Sama

For Sama

Documentary Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
For Sama
HD
IMDb: 8.5
100 min

Për Saman, është një udhëtim intim dhe epik mbi eksperiencën e grave gjatë luftës.

Country: , ,