Search results for "Thailand"
HD Realms 2017 3.6
Realms
Realms

Realms

HorrorMystery 2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Realms
HD
IMDb: 3.6
90 min

Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë…

Country: 
Genre: Horror, Mystery
HD Art of the Devil 2 2005 5.9
Art of the Devil 2
Art of the Devil 2

Art of the Devil 2

FantasyHorror 2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Art of the Devil 2
HD
IMDb: 5.9
100 min

Një grup shokësh ribashkohen pas disa viteve, kur njëri nga ta kishte bërë vetëvrasje ata do gjinden ne pozite të çuditshme kur errësira do bie mbi ta dhe gjërat misterioze…

Country: 
Genre: Fantasy, Horror
HD Jan Dara: The Finale 2013 5.5
Jan Dara: The Finale
Jan Dara: The Finale

Jan Dara: The Finale

DramaRomance 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Jan Dara: The Finale
HD
IMDb: 5.5
138 min

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Zhan Dara rikthehet në Bangkok për tu hakmarrë ndaj njerkut të tij dhe për të vënë në vend nderin…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Zero Tolerance 2015 4.0
Zero Tolerance
Zero Tolerance

Zero Tolerance

ActionCrimeThriller 2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Zero Tolerance
HD
IMDb: 4.0
89 min

Dy ish operativë paraushtarak, Xhoni dhe shoku i tij detektiv Piter, kontrollojnë Bangkokun për të gjetur vrasësin e vajzës së bukur të Xhonit, Angel – Duke bërë masakër dhe duke…

Country: 
HD Duck Duck Goose 2018 5.7
Duck Duck Goose
Duck Duck Goose

Duck Duck Goose

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Duck Duck Goose
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: 
HD Jan Dara: The Beginning 2012 5.7
Jan Dara: The Beginning
Jan Dara: The Beginning

Jan Dara: The Beginning

DramaRomance 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Jan Dara: The Beginning
HD
IMDb: 5.7
137 min

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Bazuar në një roman të famshëm erotik tailandez, filmi tregon historinë e Xhanit, një djalë i cili rritet…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Phobia 2 2009 6.7
Phobia 2
Phobia 2

Phobia 2

HorrorThriller 2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Phobia 2
HD
IMDb: 6.7
125 min

Fobia 2: Në këtë film me pesë tregime të ndryshme janë mbledhur disa nga regjisorët më të mirë të horrorit aziatik. Këshillohet të mos shikohet nga persona që vuajnë nga…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD 4bia 2008 6.7
4bia
4bia

4bia

DramaHorror 2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
4bia
HD
IMDb: 6.7
120 min

Fobia 1: është film me katër tregime të ndryshme horrori. Këshillohet të mos shikohet nga persona që vuajnë nga fobi të tilla!

Country: 
Genre: Drama, Horror
HD Dead Earth 2020 4.4
Dead Earth
Dead Earth

Dead Earth

ActionDramaHorror 2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Dead Earth
HD
IMDb: 4.4
N/A

Dy femra mundohen te jetojne nje jete normale ne izolim pasi ndodh nje apokalips ne toke dhe njerezit jane kthyer ne zombi.

Country: 
Genre: Action, Drama, Horror
HD 7 Guardians of the Tomb 2018 4.4
7 Guardians of the Tomb
7 Guardians of the Tomb

7 Guardians of the Tomb

AdventureHorror 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
7 Guardians of the Tomb
HD
IMDb: 4.4
90 min

Një zbulim i paqëllimtë i një perandori të balsamosur prej vitit 200 përpara erës sonë në Kinë, nxjerr mbi tokë një makth të vjetër 2000 vjeçar, një sekret që duhet…

Country: 
Genre: Adventure, Horror
HD Dynamite Warrior 2006 5.1
Dynamite Warrior
Dynamite Warrior

Dynamite Warrior

ActionThriller 2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Dynamite Warrior
HD
IMDb: 5.1
103 min

Në vitin 1890 në Siam Siang, një luftëtar i ri Muai Tai dhe ekspert raketash është në kërkim të një burri me një tatuazh, i cili i ka vrarë prindërit.

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Broken Sword Hero 2017 5.6
Broken Sword Hero
Broken Sword Hero

Broken Sword Hero

Action 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Broken Sword Hero
HD
IMDb: 5.6
122 min

Një djalosh, që arratiset nga familja qysh në fëmijëri, shndërrohet në luftëtar legjendar në dyluftimet e Muay Thai-t.

Country: 
Genre: Action
HD Bad Genius 2017 7.6
Bad Genius
Bad Genius

Bad Genius

ComedyCrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Bad Genius
HD
IMDb: 7.6
130 min

Lini, një nxënëse-gjeni e shkollës së mesme, që jeton me të atin, nis të bëjë para, duke ndihmuar shokët e saj për të kopjuar në provime. Por, nevoja dhe etja…

Country: 
HD The Impossible 2012 7.6
The Impossible
The Impossible

The Impossible

DramaThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Impossible
HD
IMDb: 7.6
114 min

Maria, Henri dhe tre djemtë e tyre udhëtojnë për në Tailandë që të kalojnë pushimet e Krishtlindjeve, në bukurinë e një parajse tropikale. Por në mëngjesin e datës 26 Dhjetor,…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Warrior King 2 2013 5.3
Warrior King 2
Warrior King 2

Warrior King 2

Action 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Warrior King 2
HD
IMDb: 5.3
104 min

Përseri elefanti i Kahm-it do jetë shënjester e rrembimit nga keqbërsit, ati i duhet perseri të luftoi për të gjetur atë…

Country: 
Genre: Action
HD The Protector 2005 7.1
The Protector
The Protector

The Protector

ActionCrimeDramaThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Protector
HD
IMDb: 7.1
111 min

Në Bangkok, Kham i ri u ngrit nga babai i tij në xhungël me elefantët si anëtarë të familjes së tyre. Kur elefanti i tij i vjetër dhe Kern fëmija…

Country: 
HD Rambo 2008 7.0
Rambo
Rambo

Rambo

ActionThriller 2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Rambo
HD
IMDb: 7.0
92 min

Në Tajland, Xhon Rambo u bashkohet një grupi të mercenarëve për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta, dhe për të shpëtuar një grup të punëtorëve që u rrëmbyen…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Till We Meet Again 2015 6.8
Till We Meet Again
Till We Meet Again

Till We Meet Again

AdventureDrama 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Till We Meet Again
HD
IMDb: 6.8
105 min

Aventurat e ndryshme të një çifti, të ndarë, në Tajlandë, duke rikujtuar të shkuarën e tyre në Nju Jork.

Country: 
Genre: Adventure, Drama