Search results for "UK"
HD Show Dogs 2018 3.7
Show Dogs
Show Dogs

Show Dogs

AdventureComedyCrimeFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Show Dogs
HD
IMDb: 3.7
92 min

Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.

Country: 
HD The Hatching 2016 3.9
The Hatching
The Hatching

The Hatching

ComedyHorrorScience Fiction 2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
The Hatching
HD
IMDb: 3.9
90 min

Pas vdekjes së babait të tij, Tim Ueber kthehet në fshatin e tij të fëmijërisë në Somerset për t’u përballur me diçka të ligë që shqetëson paqen e fshatarëve.

Country: 
HD Blue Iguana 2018 5.5
Blue Iguana
Blue Iguana

Blue Iguana

ActionComedyCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Blue Iguana
HD
IMDb: 5.5
100 min

Dy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD American Animals 2018 7.0
American Animals
American Animals

American Animals

CrimeDocumentaryDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
American Animals
HD
IMDb: 7.0
116 min

Katër çunakë ngatërrojnë jetën e tyre me një film dhe tentojnë të realizojnë një nga vjedhjet më të guximshme në historinë e Shteteve të Bashkuara.

Country: 
HD The Imitation Game 2014 8.0
The Imitation Game
The Imitation Game

The Imitation Game

BiographyDramaThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Imitation Game
HD
IMDb: 8.0
114 min

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim…

Country: 
HD Hummingbird 2013 6.2
Hummingbird
Hummingbird

Hummingbird

ActionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Hummingbird
HD
IMDb: 6.2
100 min

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD I Am Vengeance 2018 4.3
I Am Vengeance
I Am Vengeance

I Am Vengeance

Action 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
I Am Vengeance
HD
IMDb: 4.3
92 min

Kur ish-ushtari u bë mercenar, ai mëson për vrasjen e shokut të tij më të mirë dhe nis një mision për të zbuluar se çfarë ndodhi. Ajo që zbulon është…

Country: 
Genre: Action
HD Mamma Mia! 2008 6.4
Mamma Mia!
Mamma Mia!

Mamma Mia!

ComedyRomance 2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mamma Mia!
HD
IMDb: 6.4
108 min

Historia e një vajze që kërkon të gjej babanë e saj të vërtetë, e treguar me këngët e grupit të famshëm ABBA.

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Patient Zero 2018 4.5
Patient Zero
Patient Zero

Patient Zero

ActionDramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Patient Zero
HD
IMDb: 4.5
93 min

Pas një epidemie globale të pazakontë, shumica e njerëzimit kthehet në “Të Infektuar” të dhunshëm. Një njeri me aftësinë për të folur gjuhën e re të të Infektuarve, i udhëheq…

Country: 
HD Stuart: A Life Backwards 2007 7.9
Stuart: A Life Backwards
Stuart: A Life Backwards

Stuart: A Life Backwards

Drama 2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Stuart: A Life Backwards
HD
IMDb: 7.9
92 min

Një shkrimtar bën një vështrim pas në jetën e mikut të tij, Stjuart, një alkoolist i pastrehë që përjetoi një ngjarje traumatike në fëmijërinë e tij.

Country: 
Genre: Drama
HD Hide and Seek 2014 4.5
Hide and Seek
Hide and Seek

Hide and Seek

DramaRomance 2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Hide and Seek
HD
IMDb: 4.5
82 min

Katër të rinj bashkohen në një Vilë Angleze. Ata duan të sfidojnë rregullat e shoqërisë duke shkëmbyer partnerët e tyre. Gjërat komplikohen kur një i huaj i bashkohet kësaj fantazie…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD On Chesil Beach 2017 6.3
On Chesil Beach
On Chesil Beach

On Chesil Beach

DramaRomance 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
On Chesil Beach
HD
IMDb: 6.3
110 min

Bazuar në Romanin e Ian Mekevan. Në Anglinë e viteve 1962, një çift i ri shohin dashurinë e tyre të madhe të përballet me probleme të lirisë seksuale dhe presionit…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Senna 2010 8.5
Senna
Senna

Senna

Documentary 2010 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Senna
HD
IMDb: 8.5
106 min

Një film-dokumentar rreth garuesit brazilian të Formula Uno, Airton Sena, tre herë fitues i kampionatit botëror F1, përpara vdekjes së tij në moshën 34 vjeçare.

Country: 
Genre: Documentary
HD The Secret Life of Walter Mitty 2013 7.3
The Secret Life of Walter Mitty
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

AdventureComedyDramaFantasy 2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Secret Life of Walter Mitty
HD
IMDb: 7.3
114 min

Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe aksion. Kur vendi i…

Country: 
HD Kissing Candice 2017 5.4
Kissing Candice
Kissing Candice

Kissing Candice

DramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Kissing Candice
HD
IMDb: 5.4
108 min

Kandis një adoleshente 17 vjeçare është e mërzitur nga çdo gjë që e rrethon. Ajo gjen ngushëllim tek djali i ëndrrave të saj, i cili është pjesë e një bande…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD First Reformed 2017 7.1
First Reformed
First Reformed

First Reformed

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
First Reformed
HD
IMDb: 7.1
113 min

Një prift i një zone të vogël në Nju Jork përballet me dëshpërimin në rritje, të shkaktuar nga tragjeditë, shqetësimet e botës dhe një e kaluar torturuese.

Country: 
Genre: Drama
HD Damascus Cover 2017 5.2
Damascus Cover
Damascus Cover

Damascus Cover

MysteryThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Damascus Cover
HD
IMDb: 5.2
93 min

Një spiun izraelit me identitet të rremë gjerman, infiltrohet në inteligjencën siriane të viteve ’80 dhe vihet në një terren të vështirë mes dashurisë dhe mbijetesës.

Country: 
Genre: Mystery, Thriller
HD Notting Hill 1999 7.1
Notting Hill
Notting Hill

Notting Hill

ComedyDramaRomance 1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Notting Hill
HD
IMDb: 7.1
124 min

Jeta e Uilliam Thakerit ndryshon rrënjësisht kur një ditë, në librarinë e tij të vogël shfaqet aktorja amerikane më e famshme e momentit. Ky takim rastësor shndërrohet në një ndjenjë…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Duck Duck Goose 2018 5.7
Duck Duck Goose
Duck Duck Goose

Duck Duck Goose

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Duck Duck Goose
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: 
HD Man on Fire 2004 7.7
Man on Fire
Man on Fire

Man on Fire

ActionDramaThriller 2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Man on Fire
HD
IMDb: 7.7
146 min

Në Meksikë, një ish-vrasës betohet për hakmarrje ndaj atyre që i kryen një akt shumë të keq familjes për të cilën ishte punësuar për ta mbrojtur.

Country: 
HD A Prayer Before Dawn 2017 6.9
A Prayer Before Dawn
A Prayer Before Dawn

A Prayer Before Dawn

ActionCrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
A Prayer Before Dawn
HD
IMDb: 6.9
116 min

Historia e vërtetë e një boksieri anglez që burgoset në një nga burgjet më famëkeqe të Tajlandës, ndërsa lufton në turneun Muay Thai për të fituar lirinë e tij.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Seventh Son 2014 5.5
Seventh Son
Seventh Son

Seventh Son

AdventureFantasy 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Seventh Son
HD
IMDb: 5.5
102 min

Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e…

Country: 
HD Ghost Stories 2017 6.4
Ghost Stories
Ghost Stories

Ghost Stories

Horror 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ghost Stories
HD
IMDb: 6.4
98 min

Filip Gudman është një profesor që vihet në ndjekje të disa çështjeve të mistershme duke u munduar të shpjegojë pse nuk janë të frikshme. Por tre çështje pushtimi shpirtrash që…

Country: 
Genre: Horror
HD The Killing Gene 2007 5.7
The Killing Gene
The Killing Gene

The Killing Gene

CrimeDramaHorrorThriller 2007 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Killing Gene
HD
IMDb: 5.7
104 min

Një seri vrasjesh po ndodhin në qytet. Disa prej viktimave kanë të gdhëndur në trup e tyre një ekuacion të çuditshëm (WAZ). Ky ekuacion detyron çdo viktimë të sakrifikojë veten…

Country: