"Ukraine"
HD Legacy of Lies 2020 4.9
Legacy of Lies
Legacy of Lies

Legacy of Lies

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Legacy of Lies
HD
IMDb: 4.9
141 min

Një ish-agjent i M16-tës rikthehet në botën e spiunazhit dhe nis një mision të rrëzikshëm për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimi sekret.

Genre: Aksion, Thriller
HD The Painted Bird 2019 7.3
The Painted Bird
The Painted Bird

The Painted Bird

Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Painted Bird
HD
IMDb: 7.3
169 min

Një djalë i ri hebre diku në Europën Lindore has personazhe të ndryshëm gjatë kërkimit për strehim në kohën e Luftës së Dytë Botërore.

Genre: Dramë, Luftë
HD Sappho 2008 4.7
Sappho
Sappho

Sappho

Dramë Romancë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Sappho
HD
IMDb: 4.7
88 min

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur,…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Mr. Jones 2019 6.8
Mr. Jones
Mr. Jones

Mr. Jones

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mr. Jones
HD
IMDb: 6.8
141 min

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në…

Country: , ,
HD 9th Company 2005 7.1
9th Company
9th Company

9th Company

Aksion Dramë Histori Luftë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
9th Company
HD
IMDb: 7.1
139 min

Filmi më fitimprurës i Rusisë post-komuniste deri tani, KOMPANIA E 9-të është një film lufte i ditëve moderne që mund të krahasohet me filmat më të njohur hollivudianë. Më 1988,…

FullHD Cyborgs 2017 7.9
Cyborgs
Cyborgs

Cyborgs

Aksion Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Cyborgs
FullHD
IMDb: 7.9
112 min

Një grup ushtarësh vullnetarë dërgohen për të mbrojtur aeroportin e Donjetskut nga pushtimi rus.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD Cold Blood 2019 4.6
Cold Blood
Cold Blood

Cold Blood

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Cold Blood
HD
IMDb: 4.6
91 min

Një vrasës me pagesë jeton i izoluar në një kabinë në cep të liqenit. Një ditë, një vajzë e gjymtuar shkon para derës së shtëpisë së tij. Për ta shpëtuar,…

Genre: Aksion, Thriller
HD Blindspotting 2018 7.4
Blindspotting
Blindspotting

Blindspotting

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Blindspotting
HD
IMDb: 7.4
95 min

Ndërsa është në lirim me kusht, ai fillon të rivlerësojë marrëdhënien e tij me shokun e tij të ngushtë të paqëndrueshëm.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD The Stronghold 2017 6.5
The Stronghold
The Stronghold

The Stronghold

Aksion Aventurë Familjar Fantazi Histori Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Stronghold
HD
IMDb: 6.5
111 min

Bazuar në librin me të njëjtin titull, “The Stronghold” tregon historinë e një djali të ri që udhëton 1000 vjet mbrapa në të shkuarën.

Country:
HD Transporter 3 2008 6.1
Transporter 3
Transporter 3

Transporter 3

Aksion Aventurë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Transporter 3
HD
IMDb: 6.1
104 min

Transportuesi profesionist Frenk Martin, tani jeton në Francë dhe vazhdon të transportojë “mallra” pa bërë shumë pyetje. Këtë radhë do jetë në makinën e tij të preferuar me vajzën e…

Country: , ,
HD Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom 2015 8.4
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom

Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom

Dokumentar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom
HD
IMDb: 8.4
102 min

Një dokumentar i xhiruar mes trazirave të Ukrainës gjatë vitit 2013 dhe 2014, kur protestat e studentëve të cilët donin integrimin Evropian Eskaluan në një revolucion të dhunshëm duke kërkuar…

Country: , ,
Genre: Dokumentar
HD Forbidden Empire 2014 5.2
Forbidden Empire
Forbidden Empire

Forbidden Empire

Aventurë Fantazi Horror Mister Sci-fi Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Forbidden Empire
HD
IMDb: 5.2
130 min

Një hartograf i shekullit të 18, Xhonathan Grin, fillon një udhëtim për të shënuar në hartë pjesët e panjohura të Transilvanisë. Atje ai zbulon sekrete e errëta dhe krijesat e…

HD Battle for Sevastopol 2015 7.1
Battle for Sevastopol
Battle for Sevastopol

Battle for Sevastopol

Dramë Luftë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Battle for Sevastopol
HD
IMDb: 7.1
110 min

Një ushtare ruse e sapo rekrutuar zbulon aftësitë e saj si snajperiste, dhe Komanda e Lartë Gjermane jep urdhër për ta ekzekutuar me çdo kusht.

Country: ,
HD Absolution 2015 4.5
Absolution
Absolution

Absolution

Aksion Aventurë Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Absolution
HD
IMDb: 4.5
96 min

Kur një vrasës me pagesë (Steven Seagal) takon një vajzë në arrati nga shefi mafioz (Vinnie Jones) me lidhje të fuqishme politike, ai duhet të marri vendimin nëse duhet të…

Country: , ,
HD The Bomber 2011 6.9
The Bomber
The Bomber

The Bomber

Aksion Dramë Luftë Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Bomber
HD
IMDb: 6.9
181 min

Gjatë regjimin sovjetik një pilot i ri rus dhe shumë i zoti dërgohet me mision për të ndihmuar guerrilasit gjatë Luftës së Dytë Botërore. Por gjërat nuk do të shkojnë…

Country: ,