Search results for "United Arab Emirates"
HD The Kingdom 2007 7.0
The Kingdom
The Kingdom

The Kingdom

Aksion Dramë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Kingdom
HD
IMDb: 7.0
110 min

Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme…

HD Amulet 2020 4.6
Amulet
Amulet

Amulet

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Amulet
HD
IMDb: 4.6
99 min

Një ish ushtarak, i cili rri në Londër por është i pastrehë,i ofrohet të qëndrojë në një shtëpi që është duke u kalbur. Aty jeton një vajzë dhe mamaja e…

Genre: Horror
HD Syriana 2005 6.9
Syriana
Syriana

Syriana

Dramë Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Syriana
HD
IMDb: 6.9
128 min

Nga regjizori Stephen Gahan vjen Syriana, një thriler politik që shpalos intrigat e industrisë së naftës botërore. Nga marrëveshjet e njerëzve mbrapa zyrave të Uashingtonit, tek burrat që punojnë tek…

Genre: Dramë, Thriller
HD Contagion 2011 6.7
Contagion
Contagion

Contagion

Aksion Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Contagion
HD
IMDb: 6.7
106 min

Doktorët, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e qytetit gjejnë veten në mes të një epidemie vdekjeprurëse e cila po përhapet me shpejtësi në mbarëbotën, ndërsa CDC punon për të gjetur një…

HD Flight 2012 7.3
Flight
Flight

Flight

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Flight
HD
IMDb: 7.3
138 min

Denzel Washington luan rolin e një piloti që arrin të ulë një avion që pëson papritmas një defekt serioz, duke shpëtuar kështu jetën e pasagjerëve nga vdekja e sigurt. Bota…

Genre: Dramë
HD A Most Violent Year 2014 7.0
A Most Violent Year
A Most Violent Year

A Most Violent Year

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
A Most Violent Year
HD
IMDb: 7.0
125 min

Në vitin 1981 në Nju Jork, një emigrant ambicioz lufton për të mbrojtur biznesin dhe familjen e tij gjatë vitit më të rrezikshëm në historinë e qytetit.

Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Furies 2019 5.3
The Furies
The Furies

The Furies

Aksion Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Furies
HD
IMDb: 5.3
82 min

Një vajzë e gjen veten duke luftuar për të qëndruar gjallë në një lojë vdekjeprurëse, ku gratë janë nën gjuetinë e burrave të maskuar.

HD The Crazies 2010 6.5
The Crazies
The Crazies

The Crazies

Aksion Horror Mister  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Crazies
HD
IMDb: 6.5
101 min

Pasi banorët e një province të vogël papritur fillojnë të çmenden, 4 miq e gjejnë veten të bllokuar në vendlindjen e tyre.

Genre: Aksion, Horror, Mister
HD Chimera Strain 2018 4.7
Chimera Strain
Chimera Strain

Chimera Strain

Dramë Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Chimera Strain
HD
IMDb: 4.7
80 min

Një shkencëtar ngrin fëmijët e tij në përpjekje për të kuruar sëmundjen e tyre vdekjeprurëse gjenetike duke koduar ADN-në e kandilit të detit, Turritopsis.

HD Message Man 2018 6.0
Message Man
Message Man

Message Man

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Message Man
HD
IMDb: 6.0
91 min

Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një…

Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Snitch 2013 6.4
Snitch
Snitch

Snitch

Aksion Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Snitch
HD
IMDb: 6.4
112 min

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe…

HD The Hundred-Foot Journey 2014 7.3
The Hundred-Foot Journey
The Hundred-Foot Journey

The Hundred-Foot Journey

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Hundred-Foot Journey
HD
IMDb: 7.3
122 min

Familja Kadam lë Indinë për të shkuar në Francë, ku hap një restorant ngjitur me një restorani me një yll Mishelin, i drejtuar nga zonja Mallori.

Genre: Dramë
HD Men in Black 3 2012 6.8
Men in Black 3
Men in Black 3

Men in Black 3

Aksion Komedi Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Men in Black 3
HD
IMDb: 6.8
106 min

Agjentit J (Will Smith) i duhet të udhëtojë prapa në kohë për të shpëtuar shokun e tij Agjenti K dhe të ardhmen e njerëzimit.

Genre: Aksion, Komedi, Sci-fi
HD Bilal: A New Breed of Hero 2015 7.9
Bilal: A New Breed of Hero
Bilal: A New Breed of Hero

Bilal: A New Breed of Hero

Aksion Animuar Aventurë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Bilal: A New Breed of Hero
HD
IMDb: 7.9
105 min

Film i frymëzuar nga jeta e Bilalit, një skllavi që u bë muezini i parë në histori që thirri ezanin (thirrjen për lutje). Jeta e Bilalit i mëson njerëzimit rëndësinë…

HD Benji 2018 6.3
Benji
Benji

Benji

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Benji
HD
IMDb: 6.3
87 min

Dy fëmijë bëjnë shoqëri me një këlysh jetim, të quajtur Benxhi. Kur u kanoset rrezik dhe rrëmbehen nga dy hajdutë në telashe, Benxhi dhe ndihmësi i tij pisanjos u vijnë…

Genre: Dramë, Krim
HD Rip Tide 2017 5.5
Rip Tide
Rip Tide

Rip Tide

Dramë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Rip Tide
HD
IMDb: 5.5
85 min

Kora është një modele adoleshente e cila është vajza e kryetares së kompanisë për modele më të famshme në Nju Jork dhe gjithnjë i është dashur të plotësojë kërkesat e…

Genre: Dramë, Familjar
HD Roman J. Israel, Esq. 2017 6.5
Roman J. Israel, Esq.
Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Roman J. Israel, Esq.
HD
IMDb: 6.5
122 min

Roman J. Izrael është një avokat idealist që e gjen veten në disa seri eventesh të zhurmshme të cilat e çojnë në kriza dhe veprime ekstreme.

Genre: Dramë
HD The Worthy 2016 5.2
The Worthy
The Worthy

The Worthy

Aksion Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Worthy
HD
IMDb: 5.2
99 min

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse si macja me miun dhe…