Search results for "USA"
HD Show Dogs 2018 3.7
Show Dogs
Show Dogs

Show Dogs

AdventureComedyCrimeFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Show Dogs
HD
IMDb: 3.7
92 min

Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.

Country: 
HD SuperFly 2018 5.1
SuperFly
SuperFly

SuperFly

ActionCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
SuperFly
HD
IMDb: 5.1
116 min

Duke pasur ndërmend të tërhiqet, një shpërndarës droge i suksesshëm realizon një shpërndarje të fundit, ndërkohë që përballet me kundërshtarët e tij dhe policinë.

Country: 
Genre: Action, Crime
HD The Change-Up 2011 6.3
The Change-Up
The Change-Up

The Change-Up

Comedy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Change-Up
HD
IMDb: 6.3
112 min

Dave është një njeri i martuar me dy fëmijë dhe ka një grua të dashur, dhe Mitch është një njeri i vetëm, i cili është në fillimet e jetës së…

Country: 
Genre: Comedy
HD Mad Max: Fury Road 2015 8.1
Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

ActionAdventureScience Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Mad Max: Fury Road
HD
IMDb: 8.1
120 min

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua…

Country: 
HD Prime 2005 6.2
Prime
Prime

Prime

ComedyDramaRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Prime
HD
IMDb: 6.2
105 min

Një 37-vjeçare e sapodivorcuar, e fiksuar pas idesë për të patur një fëmijë, njihet me një djalosh 23-vjeçar dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të. Dilemave për shkak…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Summer of 84 2018 6.7
Summer of 84
Summer of 84

Summer of 84

DramaHorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Summer of 84
HD
IMDb: 6.7
105 min

Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të…

Country: 
HD Meeting Evil 2012 5.3
Meeting Evil
Meeting Evil

Meeting Evil

CrimeDramaMysteryThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Meeting Evil
HD
IMDb: 5.3
89 min

Jackson është Riçi, një i huaj misterioz që shfaqet në pragun e Xhonit duke i kërkuar ndihmë me makinën e tij. Shumë shpejt, Xhoni i qetë zbulon se ka ngecur…

Country: 
HD Running for Grace 2018 6.1
Running for Grace
Running for Grace

Running for Grace

FamilyRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Running for Grace
HD
IMDb: 6.1
110 min

Një histori që vendoset në Hauain e vitit 1920 në plantacionet e kafes. Xho është një djalosh jetim, pa mbiemër që dashurohet me vajzën e pronarit të plancionit, Grejs. A…

Country: 
Genre: Family, Romance
HD Z for Zachariah 2015 6.0
Z for Zachariah
Z for Zachariah

Z for Zachariah

Science Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Z for Zachariah
HD
IMDb: 6.0
98 min

Pas një shkatërrimi që shfarosi pjesën më të madhe të njerëzimit, dy burra, një minator dhe një shkenctar, e gjejnë veten në një trekëndësh dashurie bashkë me një femër të…

Country: 
HD Down a Dark Hall 2018 5.1
Down a Dark Hall
Down a Dark Hall

Down a Dark Hall

DramaFantasyHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Down a Dark Hall
HD
IMDb: 5.1
96 min

Kit Gordy, një studente e re në shkollën Blackwood Boarding, ballafaqohet me dukuritë e mbinatyrshme të kësaj shkolle dhe me fuqitë e errëta të drejtoreshës.

Country: 
HD Hereditary 2018 7.3
Hereditary
Hereditary

Hereditary

HorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Hereditary
HD
IMDb: 7.3
127 min

Pas vdekjes së gjyshes, një familje në zi përndiqet nga ndodhi tragjike dhe shqetësuese që hedhin dritë mbi sekretet e zeza të familjes.

Country: 
HD American Animals 2018 7.0
American Animals
American Animals

American Animals

CrimeDocumentaryDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
American Animals
HD
IMDb: 7.0
116 min

Katër çunakë ngatërrojnë jetën e tyre me një film dhe tentojnë të realizojnë një nga vjedhjet më të guximshme në historinë e Shteteve të Bashkuara.

Country: 
HD Something Borrowed 2011 5.9
Something Borrowed
Something Borrowed

Something Borrowed

ComedyDramaRomance 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Something Borrowed
HD
IMDb: 5.9
112 min

Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Arizona 2018 5.7
Arizona
Arizona

Arizona

ComedyThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Arizona
HD
IMDb: 5.7
85 min

Kejsi është një nënë beqare, që punon si agjente shitjesh e pasurive të paluajtshme. Jeta e saj kalon nga shiu në breshër, kur një klient i pakënaqur e rrëmben.

Country: 
Genre: Comedy, Thriller
HD Elizabeth Harvest 2018 5.7
Elizabeth Harvest
Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest

MysteryScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Elizabeth Harvest
HD
IMDb: 5.7
105 min

Elizabeta e sapomartuar mbërrin me burrin e saj shkencëtar Henri në vilën e tij të mrekullueshme, ku ai i ofron vakte të majme dhe tur në gjithë shtëpinë. Stafi i…

Country: 
HD Thick as Thieves 2009 6.0
Thick as Thieves
Thick as Thieves

Thick as Thieves

ActionCrimeThriller 2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Thick as Thieves
HD
IMDb: 6.0
104 min

Para se të tërhiqet nga bota e vjedhjes, hajduti veteran Kith Riplej dëshiron të mbarojë edhe një punë të fundit, në mënyrë që t’i paguajë borxhin mafias ruse. Këtu, rrugët…

Country: 
HD The Imitation Game 2014 8.0
The Imitation Game
The Imitation Game

The Imitation Game

BiographyDramaThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Imitation Game
HD
IMDb: 8.0
114 min

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim…

Country: 
HD To All the Boys I’ve Loved Before 2018 7.2
To All the Boys I’ve Loved Before
To All the Boys I’ve Loved Before

To All the Boys I’ve Loved Before

ComedyRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
To All the Boys I’ve Loved Before
HD
IMDb: 7.2
99 min

Letrat sekrete të një adoleshenteje dalin ne dritë duke e bërë lëmsh gjithë jetën e saj.

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Hummingbird 2013 6.2
Hummingbird
Hummingbird

Hummingbird

ActionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Hummingbird
HD
IMDb: 6.2
100 min

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD The Odds 2018 4.7
The Odds
The Odds

The Odds

Horror 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
The Odds
HD
IMDb: 4.7
107 min

Bazuar në ngjarje të vërteta. Tre studentë kolegji fillojnë të luajnë një lojë të quajtur “Mundësitë janë…”, por papritur e gjejnë veten të mbërthyer në një rrjet mbijetese dhe vrasjesh.

Country: 
Genre: Horror
HD Along Came the Devil 2018 3.9
Along Came the Devil
Along Came the Devil

Along Came the Devil

DramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Along Came the Devil
HD
IMDb: 3.9
89 min

Pas një fëmijërie të trazuar, Ashli kërkon të lidhet përsëri me nënën e saj dhe pa dashur fton një forcë demonike. Të dashurit e saj duhet të luftojnë me kohën…

Country: 
HD The Incredibles 2004 8.0
The Incredibles
The Incredibles

The Incredibles

ActionAdventureAnimationFamily 2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Incredibles
HD
IMDb: 8.0
115 min

Bob Parri (zoti Fantastik) dhe bashkëshortja e tij, Helena (Elastika), detyrohen të tërhiqen dhe të bëjnë një jetë të thjeshtë bashkë me tre fëmijët e tyre. I etur për t’iu…

Country: 
HD Ocean’s Eight 2018 6.2
Ocean’s Eight
Ocean’s Eight

Ocean’s Eight

ActionComedyCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ocean’s Eight
HD
IMDb: 6.2
110 min

Debbie Ocean mbledh një skuadër me femra për të bërë një grabitje të pamundur te mbrëmja Met Gala në New York.

Country: 
HD Collider 2018 3.6
Collider
Collider

Collider

Science Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Collider
HD
IMDb: 3.6
84 min

Në vitin 2033, një vajzë e re e bllokuar në një jetimore misterioze, udhëton pas në kohë për të gjetur prindërit e saj dhe për të ndryshuar të kaluarën e…

Country: