Search results for "Dolph Lundgren"
HD The Mechanik 2005 5.6
The Mechanik
The Mechanik

The Mechanik

Aksion Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Mechanik
HD
IMDb: 5.6
94 min

Një agjent i forcave speciale kërkon të hakmerret kundër një rrëmbyesi, përgjegjës për vdekjen e familjes së tij.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Icarus 2010 5.1
Icarus
Icarus

Icarus

Aksion Dramë Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Icarus
HD
IMDb: 5.1
88 min

Një vrasës sovjetik është i vendosur të largohet nga jeta e tij të dyfishtë si vrasës dhe baba-bashkëshort.

Country: