PRISNI 5 SEKONDA


Enola Holmes

Pasi motra e vogel e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset në kërkim të saj, duke u bërë një super mendjelehtë në rrugën e saj, pasi ajo vë në majë të gishtit vëllain të saj të famshëm dhe zbulon një komplot të rrezikshëm rreth një Lordi të vogël misterioz…

Zhanri: AventurëDramëKrim

Drejtori:

Shteti:

Koha: 123 min

Realizimi:

IMDb: 6.7