Filma
HD Dragonheart: Vengeance 2020 5.1
Dragonheart: Vengeance
Dragonheart: Vengeance

Dragonheart: Vengeance

ActionAdventureDrama 2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Dragonheart: Vengeance
HD
IMDb: 5.1
97 min

Lukas, nje fermer i ri, familja e të cilit u vra nga disa plaçkitës në fshat, kerkon te hakmerret për ta dhe nis një udhetim duke krijuar një skuader me…

Country: 
HD Asterix: The Secret of the Magic Potion 2018 6.7
Asterix: The Secret of the Magic Potion
Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Asterix: The Secret of the Magic Potion
HD
IMDb: 6.7
87 min

Pas një aksidenti, Panoramiks vendos të heq dorë nga pozicioni i druidit të fshatit dhe të kërkoj një zëvendësues. Asteriks dhe Obeliks bashkë me banorët e tjerë udhëtojnë në tërë…

Country: 
HD Three Colors: White 1994 7.6
Three Colors: White
Three Colors: White

Three Colors: White

ComedyDramaMystery 1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Three Colors: White
HD
IMDb: 7.6
92 min

Pas divorcit të gruas së tij, një imigrant polak fillon komplotin për ta patur edhe ish gruan, ndërkohë që ka përkrahë dikë tjetër…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Mystery
HD Cold Pursuit 2019 6.2
Cold Pursuit
Cold Pursuit

Cold Pursuit

ActionCrimeThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Cold Pursuit
HD
IMDb: 6.2
119 min

Një shofer pastrueseje dëbore i pikëlluar, kërkon të hakmerret ndaj trafikantëve të drogës, të cilët i vranë djalin. Bazuar në filmin norvegjez të 2014-ës “Sipas radhës së zhdukjes”.

Country: 
HD Dear Albania 2015 5.9
Dear Albania
Dear Albania

Dear Albania

Documentary 2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Dear Albania
HD
IMDb: 5.9
57 min

Një vizitë në vendet më të bukura të atdheut tonë, Shqipëria. Dhe tregohet në gjuhën angleze, nga Eliza Dushku!

Country: 
Genre: Documentary
HD Gully Boy 2019 8.2
Gully Boy
Gully Boy

Gully Boy

DramaMusic 2019 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Gully Boy
HD
IMDb: 8.2
153 min

Muradi, 22-vjeçari që jeton në një geto të Mumbait, është bir i një shoferi, që ka punuar shumë për ta shkolluar atë. Por, për Muradin, ka lindur tashmë një ëndërr…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD The Professor and the Madman 2019 7.3
The Professor and the Madman
The Professor and the Madman

The Professor and the Madman

DramaHistoryMysteryThriller 2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Professor and the Madman
HD
IMDb: 7.3
124 min

Profesori Xhejms Murei fillon të mbledhë fjalët e para për botimin e parë të Fjalorit Anglisht të Oksfordit në mesin e shekullit të 19-të dhe merr mbi 10.000 fjalë nga…

HD 2.0 2018 6.3
2.0
2.0

2.0

ActionScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
2.0
HD
IMDb: 6.3
148 min

Doktor Vasegaran dhe asistentja e tij Nila kërkohen për të ndihmuar pasi telefonat celularë nisën të fluturojnë në mënyrë misterioze në Çenai. Vasegaran risjell në jetë robotin e tij të…

Country: 
HD The Founder 2016 7.2
The Founder
The Founder

The Founder

DramaHistory 2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Founder
HD
IMDb: 7.2
115 min

Historia e Rei Krok, një shitësi që shdërroi idenë inovative të fast food-it të dy vëllezërve McDonald, në biznesin më të madh të restorantëve në botë, me një kombinim të…

Country: 
Genre: Drama, History
HD A Violent Man 2017 5.7
A Violent Man
A Violent Man

A Violent Man

CrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
A Violent Man
HD
IMDb: 5.7
107 min

Një praktikues i arteve marciale e gjen veten duke luftuar për jetën e tij pasi vajza me të cilën ai kalon vetëm një natë gjendet e vdekur.

Country: 
Genre: Crime, Drama
HD Three Colors: Blue 1993 7.9
Three Colors: Blue
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

Drama 1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Three Colors: Blue
HD
IMDb: 7.9
94 min

Një grua mundohet të gjejë një mënyrë për të jetuar jetën pas vdekjes së burrit dhe fëmijës së tyre…

Country: 
Genre: Drama
HD Nigerian Prince 2018 5.1
Nigerian Prince
Nigerian Prince

Nigerian Prince

DramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Nigerian Prince
HD
IMDb: 5.1
104 min

Pasi u dërgua në Nigeri kundër vullnetit të tij, një adoleshent kokëfortë nigerian-amerikan detyrohet të bashkohet me një zhvatës në këmbim për t’u kthyer në Shtetet e Bashkuara.

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Meet Joe Black 1998 7.2
Meet Joe Black
Meet Joe Black

Meet Joe Black

DramaFantasyRomance 1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Meet Joe Black
HD
IMDb: 7.2
178 min

Vdekja, i cili merr formën e një djali të ri, i kërkon një drejtori të medies që të jetë udhërrëfyes për ta mësuar atë rreth jetës në Tokë. Dhe gjatë…

Country: 
HD Happy Death Day 2U 2019 6.2
Happy Death Day 2U
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

ComedyHorrorScience Fiction 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Happy Death Day 2U
HD
IMDb: 6.2
100 min

Studentja Tri përballet sërish me vdekjen e saj ditë pas dite derisa të gjejë vrasësin me maskë. Por këtë radhë gjërat ndërlikohen pasi ajo zhvendoset në një tjetër dimension, ku…

Country: 
HD Hamari Adhuri Kahani 2015 6.7
Hamari Adhuri Kahani
Hamari Adhuri Kahani

Hamari Adhuri Kahani

Drama 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Hamari Adhuri Kahani
HD
IMDb: 6.7
129 min

Pesë vjet pas zhdukjes misterioze të burrit të saj, një grua bien në dashuri me një hotelier të pasur ku së bashku duhet të ballafaqohen me të kaluarën e saj.

Country: 
Genre: Drama
HD An Elephant Sitting Still 2018 7.8
An Elephant Sitting Still
An Elephant Sitting Still

An Elephant Sitting Still

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
An Elephant Sitting Still
HD
IMDb: 7.8
230 min

Katër persona në një qytet të Kinës jetojnë ditët e vështira të jetës ndërkohë që jeta i përplas me njëri tjetrin.

Country: 
Genre: Drama
HD Gone Are the Days 2018 5.1
Gone Are the Days
Gone Are the Days

Gone Are the Days

Western 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Gone Are the Days
HD
IMDb: 5.1
99 min

I moshuar, i sëmurë dhe në pamundësi për t’u pajtuar me atë që ka qenë dhe me atë që është bërë, Flini është i vendosur të ndërrojë jetë i mbushur…

Country: 
Genre: Western
HD Frances Ha 2012 7.5
Frances Ha
Frances Ha

Frances Ha

ComedyDrama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Frances Ha
HD
IMDb: 7.5
86 min

Një grua e Nju Jorkut (që nuk ka një apartament), figurante në një kompani vallëzimi (edhe pse ajo nuk është vërtet balerinë), e hedh veten në ëndrrat e saj, edhe…

Country: 
Genre: Comedy, Drama