Action
HD Jurassic World: Fallen Kingdom 2018 6.2
Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

ActionAdventureScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Jurassic World: Fallen Kingdom
HD
IMDb: 6.2
128 min

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen…

Country: 
HD Reprisal 2018 4.2
Reprisal
Reprisal

Reprisal

ActionCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Reprisal
HD
IMDb: 4.2
89 min

Një menaxher banke i përndjekur nga grabitja e dhunshme e cila mori jetën e një kolegut të tij, bashkohet me fqinjin e tij ish-polic për të kapur sulmuesin, duke nisur…

Country: 
HD A Company Man 2012 6.7
A Company Man
A Company Man

A Company Man

ActionDrama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Company Man
HD
IMDb: 6.7
96 min

Kur një vrasësi profesionist i bëhet një padrejtësi që ai të tërhiqet nga kjo punë, gjithçka do të shkojë keq për ta…

Country: 
Genre: Action, Drama
HD SuperFly 2018 5.1
SuperFly
SuperFly

SuperFly

ActionCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
SuperFly
HD
IMDb: 5.1
116 min

Duke pasur ndërmend të tërhiqet, një shpërndarës droge i suksesshëm realizon një shpërndarje të fundit, ndërkohë që përballet me kundërshtarët e tij dhe policinë.

Country: 
Genre: Action, Crime
HD Forced To Fight 2011 4.3
Forced To Fight
Forced To Fight

Forced To Fight

ActionThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Forced To Fight
HD
IMDb: 4.3
101 min

I shantazhuar përsëri në arenë nga një bos i pamëshirshëm i krimit, një ish-legjendë e luftimeve nëntokësore duhet të mbijetojë disa ndeshjeve të egra, ku nëse humbë vetëm një luftë…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Mad Max: Fury Road 2015 8.1
Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

ActionAdventureScience Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Mad Max: Fury Road
HD
IMDb: 8.1
120 min

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua…

Country: 
HD Pitbull. Last Dog 2018 6.3
Pitbull. Last Dog
Pitbull. Last Dog

Pitbull. Last Dog

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Pitbull. Last Dog
HD
IMDb: 6.3
124 min

Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Blue Iguana 2018 5.5
Blue Iguana
Blue Iguana

Blue Iguana

ActionComedyCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Blue Iguana
HD
IMDb: 5.5
100 min

Dy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD The Leakers 2018 5.3
The Leakers
The Leakers

The Leakers

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Leakers
HD
IMDb: 5.3
103 min

Pas epidemisë Zika që ndodh në Malajzi, grupi i paligjshëm ‘Informuesit’ së bashku me një polic nga Hong Kongu, përpiqen të zbulojnë konspiracionin dhe krimet e kompanisë farmaceutike Amanah.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Thick as Thieves 2009 6.0
Thick as Thieves
Thick as Thieves

Thick as Thieves

ActionCrimeThriller 2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Thick as Thieves
HD
IMDb: 6.0
104 min

Para se të tërhiqet nga bota e vjedhjes, hajduti veteran Kith Riplej dëshiron të mbarojë edhe një punë të fundit, në mënyrë që t’i paguajë borxhin mafias ruse. Këtu, rrugët…

Country: 
HD The Sorcerer and the White Snake 2011 5.8
The Sorcerer and the White Snake
The Sorcerer and the White Snake

The Sorcerer and the White Snake

ActionFantasy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Sorcerer and the White Snake
HD
IMDb: 5.8
100 min

Një film fantazie që bazohet në një legjendë të vjetër kineze për një Herbalist i cili bie në dashuri me një gjarpër të bardhë të maskuar si një grua…

Country: 
Genre: Action, Fantasy
HD Hummingbird 2013 6.2
Hummingbird
Hummingbird

Hummingbird

ActionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Hummingbird
HD
IMDb: 6.2
100 min

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD I Am Vengeance 2018 4.3
I Am Vengeance
I Am Vengeance

I Am Vengeance

Action 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
I Am Vengeance
HD
IMDb: 4.3
92 min

Kur ish-ushtari u bë mercenar, ai mëson për vrasjen e shokut të tij më të mirë dhe nis një mision për të zbuluar se çfarë ndodhi. Ajo që zbulon është…

Country: 
Genre: Action
HD The Incredibles 2004 8.0
The Incredibles
The Incredibles

The Incredibles

ActionAdventureAnimationFamily 2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Incredibles
HD
IMDb: 8.0
115 min

Bob Parri (zoti Fantastik) dhe bashkëshortja e tij, Helena (Elastika), detyrohen të tërhiqen dhe të bëjnë një jetë të thjeshtë bashkë me tre fëmijët e tyre. I etur për t’iu…

Country: 
HD Ocean’s Eight 2018 6.2
Ocean’s Eight
Ocean’s Eight

Ocean’s Eight

ActionComedyCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ocean’s Eight
HD
IMDb: 6.2
110 min

Debbie Ocean mbledh një skuadër me femra për të bërë një grabitje të pamundur te mbrëmja Met Gala në New York.

Country: 
HD Higher Power 2018 5.0
Higher Power
Higher Power

Higher Power

ActionScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Higher Power
HD
IMDb: 5.0
93 min

Kur Universi vendos se çfarë dëshiron, është e kotë të rezistosh. Kur jeta e familjes së tij vihet në rrezik, Xhosef Stedman bëhet subjekt i testit të gatshëm të një…

Country: 
HD Patient Zero 2018 4.5
Patient Zero
Patient Zero

Patient Zero

ActionDramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Patient Zero
HD
IMDb: 4.5
93 min

Pas një epidemie globale të pazakontë, shumica e njerëzimit kthehet në “Të Infektuar” të dhunshëm. Një njeri me aftësinë për të folur gjuhën e re të të Infektuarve, i udhëheq…

Country: 
HD The Most Dangerous Game 2017 3.3
The Most Dangerous Game
The Most Dangerous Game

The Most Dangerous Game

ActionAdventure 2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
The Most Dangerous Game
HD
IMDb: 3.3
89 min

Rik Reinford ka ngecur në një ishull të braktisur bashkë me shoqëruesen e tij, Anën. Teksa përpiqen të shpëtojnë një të mbijetuar tjetër të plagosur, ata e gjejnë veten të…

Country: 
Genre: Action, Adventure