Adventure
HD Jurassic World: Fallen Kingdom 2018 6.2
Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

ActionAdventureScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Jurassic World: Fallen Kingdom
HD
IMDb: 6.2
128 min

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen…

Country: 
HD Dark Tide 2012 4.3
Dark Tide
Dark Tide

Dark Tide

AdventureDramaThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Dark Tide
HD
IMDb: 4.3
94 min

Një zhytëse profesioniste rikthehet në ujë pas një viti nga ngjarja pothuajse fatale me një peshkaqen të madh të bardhë. Makthi nga deti i thellë fillon të shfaqet, më mishngrënës…

Country: 
HD Show Dogs 2018 3.7
Show Dogs
Show Dogs

Show Dogs

AdventureComedyCrimeFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Show Dogs
HD
IMDb: 3.7
92 min

Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.

Country: 
HD Mad Max: Fury Road 2015 8.1
Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

ActionAdventureScience Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Mad Max: Fury Road
HD
IMDb: 8.1
120 min

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua…

Country: 
HD The Incredibles 2004 8.0
The Incredibles
The Incredibles

The Incredibles

ActionAdventureAnimationFamily 2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Incredibles
HD
IMDb: 8.0
115 min

Bob Parri (zoti Fantastik) dhe bashkëshortja e tij, Helena (Elastika), detyrohen të tërhiqen dhe të bëjnë një jetë të thjeshtë bashkë me tre fëmijët e tyre. I etur për t’iu…

Country: 
HD The Most Dangerous Game 2017 3.3
The Most Dangerous Game
The Most Dangerous Game

The Most Dangerous Game

ActionAdventure 2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
The Most Dangerous Game
HD
IMDb: 3.3
89 min

Rik Reinford ka ngecur në një ishull të braktisur bashkë me shoqëruesen e tij, Anën. Teksa përpiqen të shpëtojnë një të mbijetuar tjetër të plagosur, ata e gjejnë veten të…

Country: 
Genre: Action, Adventure
HD Adrift 2018 6.6
Adrift
Adrift

Adrift

AdventureRomanceThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Adrift
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e…

Country: 
HD Open Season 3 2010 5.1
Open Season 3
Open Season 3

Open Season 3

AdventureAnimationComedyFamily 2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Open Season 3
HD
IMDb: 5.1
75 min

Bug planifikon një udhëtim me miqtë e tij. Megjithatë, Elioti ka distancuar veten prej tij pasi ai kishte filluar një jetë të re me Giselle. Ata tani janë prindër të…

Country: 
HD The Last Warrior 2018 6.1
The Last Warrior
The Last Warrior

The Last Warrior

ActionAdventureDramaFantasyHistory 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Last Warrior
HD
IMDb: 6.1
105 min

Pak nga pasardhësit e tyre janë bërë vrasës të pamëshirshëm mercenar, “Ujqërit e Aresit”. Ljutobor, është një ushtar me një detyrë të vështirë në dorë. Ai përfshihet në konflikte të…

Country: 
HD The Secret Life of Walter Mitty 2013 7.3
The Secret Life of Walter Mitty
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

AdventureComedyDramaFantasy 2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Secret Life of Walter Mitty
HD
IMDb: 7.3
114 min

Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe aksion. Kur vendi i…

Country: 
HD Deadpool 2 2018 7.7
Deadpool 2
Deadpool 2

Deadpool 2

ActionAdventureComedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Deadpool 2
HD
IMDb: 7.7
119 min

Mercenari mutant gojë-ndyrë, Wade Wilsoni (Deadpool), krijon një ekip mutantësh për të mbrojtur një djalë të ri me aftësi të mbinatyrshme nga Cable, një udhëtar kohe i dhunshëm që kërkon…

Country: 
HD Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest 2006 7.3
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

ActionAdventureFantasy 2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
HD
IMDb: 7.3
151 min

Këtë radhë, kapiteni Xhak Sparou është i ngatërruar në një rrjet tjetër intrigash të mbinatyrshme. Del në pah, që Kapiteni Xhak i ka një borxh të përgjakshëm legjendarit Dejvi Xhouns,…

Country: 
HD Duck Duck Goose 2018 5.7
Duck Duck Goose
Duck Duck Goose

Duck Duck Goose

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Duck Duck Goose
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: 
HD Avengers: Infinity War 2018 8.5
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

ActionAdventureScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Avengers: Infinity War
HD
IMDb: 8.5
149 min

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t’i…

Country: 
HD Blue World Order 2017 5.7
Blue World Order
Blue World Order

Blue World Order

ActionAdventureFantasyScience Fiction 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Blue World Order
HD
IMDb: 5.7
115 min

Pas apokalipsit i gjithë qytetërimi është shkatërruar dhe të gjithë fëmijët janë mbytur, përveç vogëlushes Bag. Babai i saj Xhaku po bën të pamundurën që ta mbajë atë gjallë…

Country: 
HD Gintama 2017 6.2
Gintama
Gintama

Gintama

ActionAdventureComedy 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Gintama
HD
IMDb: 6.2
131 min

Në një epokë kur të huajt kane pushtuar Tokion, një samuraj i ri kërkon ti vë gjërat në vend.

Country: 
HD Seventh Son 2014 5.5
Seventh Son
Seventh Son

Seventh Son

AdventureFantasy 2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Seventh Son
HD
IMDb: 5.5
102 min

Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e…

Country: 
HD Poseidon 2006 5.7
Poseidon
Poseidon

Poseidon

ActionAdventureDrama 2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Poseidon
HD
IMDb: 5.7
98 min

Në mbrëmjen e ndërrimit të viteve, anija Poseidon përmbytet nga një dallgë gjigante. Të mbijetuarit duhet të gjejnë një rrugëdalje që të shpëtojnë. A do t’ia dalin të fitojnë në…

Country: