Animation
TV Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

AdventureAnimationComedy 2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TV
TMDb: 8.7
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series
HD Asterix: The Secret of the Magic Potion 2018 6.7
Asterix: The Secret of the Magic Potion
Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Asterix: The Secret of the Magic Potion
HD
IMDb: 6.7
87 min

Pas një aksidenti, Panoramiks vendos të heq dorë nga pozicioni i druidit të fshatit dhe të kërkoj një zëvendësues. Asteriks dhe Obeliks bashkë me banorët e tjerë udhëtojnë në tërë…

Country: 
HD The Lego Movie 2: The Second Part 2019 6.6
The Lego Movie 2: The Second Part
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

ActionAdventureAnimation 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Lego Movie 2: The Second Part
HD
IMDb: 6.6
107 min

Kanë kaluar pesë vjet qëkur ç’do gjë ishte për mrekulli dhe qytetarët po përballen me një kërcënim të ri, pushtuesit Duplo nga hapësira, që shkatërrojnë ç’do gjë më shpejt seç…

Country: 
HD Turbo 2013 6.4
Turbo
Turbo

Turbo

AnimationFamily 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Turbo
HD
IMDb: 6.4
96 min

Së bashku me skuadrën e tij të zgjuar të kërmijëve dhe shokët e tij të rinj njerëzorë, Turbo, një kërmill që nuk ta mbush syrin, merr përsipër një sfidë gjigante…

Country: 
Genre: Animation, Family
HD How to Train Your Dragon: The Hidden World 2019 7.5
How to Train Your Dragon: The Hidden World
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

AdventureAnimationFamily 2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
How to Train Your Dragon: The Hidden World
HD
IMDb: 7.5
104 min

Kur Hikapi zbulon se dragoi i tij nuk është e vetmja Egërsirë Nate, ai duhet të gjejë Botën e Fshehur, strehën sekrete të dragonjve. Por për këtë duhet të luftojë…

Country: 
HD Justice League vs. the Fatal Five 2019 6.5
Justice League vs. the Fatal Five
Justice League vs. the Fatal Five

Justice League vs. the Fatal Five

ActionAnimationScience Fiction 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Justice League vs. the Fatal Five
HD
IMDb: 6.5
77 min

Një udhëtim në kohë bën që anëtarë të Legjionit të Superheronjve të kthehen mbrapa në kohë dhe të bashkëpunojnë me Ligën e Drejtësisë për të mposhtur një skuadër që dëshiron…

Country: 
HD MFKZ 2017 6.7
MFKZ
MFKZ

MFKZ

ActionAnimationCrimeScience Fiction 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
MFKZ
HD
IMDb: 6.7
94 min

Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën…

Country: 
HD Gnome Alone 2017 5.6
Gnome Alone
Gnome Alone

Gnome Alone

AdventureAnimationComedyFamilyFantasy 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Gnome Alone
HD
IMDb: 5.6
85 min

Një adoleshente shpërngulet me të ëmën në një qytet të ri dhe zbulon se shtëpia e saj po sulmohet nga kafshët nëntokësore. Për çudinë e saj, xhuxhët e oborrit janë…

Country: 
HD White Fang 2018 6.9
White Fang
White Fang

White Fang

AnimationFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White Fang
HD
IMDb: 6.9
85 min

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë…

Country: 
Genre: Animation, Family
HD Spider-Man: Into the Spider-Verse 2018 8.4
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

ActionAdventureAnimation 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Spider-Man: Into the Spider-Verse
HD
IMDb: 8.4
117 min

Adoleshenti Majlls Morales bëhet Spidermen i realitetit të tij, ku rruga e tij kryqëzohet me pesë homologët e tij nga dimensione të tjera kohore. Atyre u duhet të ndalin një…

Country: 
HD Dragon Ball Super: Broly 2018 7.9
Dragon Ball Super: Broly
Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball Super: Broly

ActionAnimationScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Dragon Ball Super: Broly
HD
IMDb: 7.9
100 min

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.

Country: 
HD Ralph Breaks the Internet 2018 7.1
Ralph Breaks the Internet
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ralph Breaks the Internet
HD
IMDb: 7.1
112 min

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit….

Country: 
HD The Grinch 2018 6.3
The Grinch
The Grinch

The Grinch

AnimationComedyFamilyFantasy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Grinch
HD
IMDb: 6.3
85 min

Grinçi dhe qeni i tij besnik, Maksi, jetojnë të vetmuar brenda një shpelle në malin Krampit. Kur kushët, që jetojnë pranë tij, vendosin të bëjnë Krishtlindjet më të mëdha dhe…

Country: 
HD Reign of the Supermen 2019 6.8
Reign of the Supermen
Reign of the Supermen

Reign of the Supermen

ActionAnimationScience Fiction 2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Reign of the Supermen
HD
IMDb: 6.8
87 min

Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen…

Country: 
HD Henchmen 2018 5.1
Henchmen
Henchmen

Henchmen

Animation 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Henchmen
HD
IMDb: 5.1
89 min

Kur bota kërcënohet nga një super njeri djallëzor, një adoleshent dhe mësuesi i tij bashkohen për ta ndaluar.

Country: 
Genre: Animation
HD A Wizard’s Tale 2018 4.7
A Wizard’s Tale
A Wizard’s Tale

A Wizard’s Tale

AdventureAnimationComedyFamilyFantasy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
A Wizard’s Tale
HD
IMDb: 4.7
97 min

Mbretëri tullumbacesh, dragonj policie të përgjumur dhe magjistarë të lumtur… kështu i mban mend Terri përrallat e gjyshes së tij. Vetëm se ato dalin të jenë të vërteta dhe jo…

Country: 
HD Sgt. Stubby: An American Hero 2018 6.8
Sgt. Stubby: An American Hero
Sgt. Stubby: An American Hero

Sgt. Stubby: An American Hero

AdventureAnimationFamilyHistoryWar 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Sgt. Stubby: An American Hero
HD
IMDb: 6.8
84 min

Historia e vërtetë e një qeni të humbur që bashkohet me të zotin e tij të ri në fushat e betejës së Luftës së Parë Botërore. Për veprimet e tij…

Country: 
HD The Polar Express 2004 6.6
The Polar Express
The Polar Express

The Polar Express

AdventureAnimationFamilyFantasy 2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Polar Express
HD
IMDb: 6.6
100 min

Një djalosh merr një udhëtim magjik për në Polin e Veriut me trenin “Polar Ekspres”. Gjatë udhëtimit të tij, ai mëson për miqësinë, kurajon dhe shpirtin e Krishtlindjeve.

Country: