Animuar

e re1

Naruto Shippuden 2007
Naruto Shippuden
Eps1
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden

Aksion Animuar Aventurë  2007 Shiko tani
Vlersimi:
Naruto Shippuden
TMDb: 8.7
25 min

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e…

Status: Ended
HD

SOT

Peter Pan 1953 7.3
Peter Pan
Peter Pan

Peter Pan

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1953 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Peter Pan
HD
IMDb: 7.3
77 min

Uendi dhe vëllezërit e saj janë larguar drejt botës magjike të Neverland me heroin e tregimeve të tyre, Peter Pan.

Country:
HD Batman: Soul of the Dragon 2021 5.9
Batman: Soul of the Dragon
Batman: Soul of the Dragon

Batman: Soul of the Dragon

Aksion Animuar Aventurë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Batman: Soul of the Dragon
HD
IMDb: 5.9
83 min

Bruce Wayne përballet me një kërcënim vdekjeprurës nga e kaluara e tij, me ndihmën e tre ish-shokëve të klasës: artistëve ushtarakë me famë botërore Richard Dragon, Ben Turner dhe Lady…

Country:
Attack on Titan 2013
Attack on Titan
Attack on Titan

Attack on Titan

Aksion Animuar Aventurë  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Attack on Titan
TMDb: 8.9
25 min

Pasi qyteti ku ai kishte lindur është shkatërruar dhe nëna e tij u vra, i riu Eren Yeager betohet se do marrë hak ndaj Titanëve gjigandë të cilët e kanë…

Status: Returning Series
HD Anastasia 1997 7.2
Anastasia
Anastasia

Anastasia

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Anastasia
HD
IMDb: 7.2
94 min

Magjistari i lig Rasputin bën një magji mbi mbretërinë Romanovs dhe Anastasia e vogël zhduket kur pallati i tyre po pushtohet. Vite më vonë, Dukesha e Madhe ofron një shpërblim…

Country:
HD One Hundred and One Dalmatians 1961 7.3
One Hundred and One Dalmatians
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1961 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
One Hundred and One Dalmatians
HD
IMDb: 7.3
79 min

Kur këlyshët e racës dalmat rrëmbehen nga miqtë e Cruella De Vil, prindërit e tyre duhet ti gjejnë ata para se të përdoren për një deklaratë të modës djallëzore.

Country:
HD Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! 2014 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!

Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!

Aksion Animuar Aventurë Short  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
HD
IMDb: 6.6
11 min

Itachi përgatit mëngjesin për Sasuken, në shtëpinë e tyre të vjetër.

Country:
HD Aladdin 1992 8.0
Aladdin
Aladdin

Aladdin

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1992 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Aladdin
HD
IMDb: 8.0
90 min

Aladdin është një film fantastik muzikor i animuar Amerikan i vitit 1992 i prodhuar nga Walt Disney Feature Animation dhe lëshuar nga Walt Disney Pictures.

Country:
HD The Sword in the Stone 1963 7.2
The Sword in the Stone
The Sword in the Stone

The Sword in the Stone

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1963 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Sword in the Stone
HD
IMDb: 7.2
79 min

Arturi është një djalosh i vogël i cili dëshiron të bëhet një kalorës i madh, gjatë një aventure gjuetie ai e gjen veten përballë Merlinit, një magjistar i fuqishëm por amnezik…

Country:
HD Soul 2020 8.2
Soul
Soul

Soul

Animuar Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Soul
HD
IMDb: 8.2
100 min

Pasi ka humbur dëshirën për profesjonin e tij, një ndodhet para një aventurë të çuditshme në një moment shumë të rëndësishëm në jetën e tij. E vetmja mënyrë për t’iu…

Country:
HD The Croods: A New Age 2020 7.1
The Croods: A New Age
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

Animuar Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Croods: A New Age
HD
IMDb: 7.1
135 min

Familja para-historike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë se janë më të zgjuar dhe më të evoluar.

Country:
HD The Snowman 1982 8.2
The Snowman
The Snowman

The Snowman

Animuar Familjar Short  1982 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
The Snowman
HD
IMDb: 8.2
26 min

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje,  ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e…

Country:
HD Wolfwalkers 2020 8.2
Wolfwalkers
Wolfwalkers

Wolfwalkers

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Wolfwalkers
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

Animuar Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TMDb: 9.2
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series
HD Balto II: Wolf Quest 2002 6.1
Balto II: Wolf Quest
Balto II: Wolf Quest

Balto II: Wolf Quest

Animuar Aventurë Dublime Familjar  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Balto II: Wolf Quest
HD
IMDb: 6.1
76 min

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Country:
HD Balto 1995 7.1
Balto
Balto

Balto

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Balto
HD
IMDb: 7.1
78 min

Një qen Husky i vetmuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse e cila rrezikon të shkatërrojë Alaskën.

Country:
HD Ride Your Wave 2019 6.8
Ride Your Wave
Ride Your Wave

Ride Your Wave

Animuar Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ride Your Wave
HD
IMDb: 6.8
95 min

Hinako është një studente e pasionuar pas surfit, e cila sapo është zhvendosur në një qytet të vogël bregdetar. Kur një zjarr i papritur shpërthen në ndërtesën e saj të…

Country:
HD Bigfoot Family 2020 6.1
Bigfoot Family
Bigfoot Family

Bigfoot Family

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Bigfoot Family
HD
IMDb: 6.1
89 min

Bigfoot, babai i Adamit, dëshiron ta përdorë famën e tij për qëllime të mira. Mbrojtja e një rezerve të madhe të natyrës në Alaskë tingëllon si mundësia perfekte! Kur Bigfoot…

Country: ,