Comedy
HD Show Dogs 2018 3.7
Show Dogs
Show Dogs

Show Dogs

AdventureComedyCrimeFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Show Dogs
HD
IMDb: 3.7
92 min

Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.

Country: 
HD The Hatching 2016 3.9
The Hatching
The Hatching

The Hatching

ComedyHorrorScience Fiction 2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
The Hatching
HD
IMDb: 3.9
90 min

Pas vdekjes së babait të tij, Tim Ueber kthehet në fshatin e tij të fëmijërisë në Somerset për t’u përballur me diçka të ligë që shqetëson paqen e fshatarëve.

Country: 
HD The Change-Up 2011 6.3
The Change-Up
The Change-Up

The Change-Up

Comedy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Change-Up
HD
IMDb: 6.3
112 min

Dave është një njeri i martuar me dy fëmijë dhe ka një grua të dashur, dhe Mitch është një njeri i vetëm, i cili është në fillimet e jetës së…

Country: 
Genre: Comedy
HD Prime 2005 6.2
Prime
Prime

Prime

ComedyDramaRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Prime
HD
IMDb: 6.2
105 min

Një 37-vjeçare e sapodivorcuar, e fiksuar pas idesë për të patur një fëmijë, njihet me një djalosh 23-vjeçar dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të. Dilemave për shkak…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Blue Iguana 2018 5.5
Blue Iguana
Blue Iguana

Blue Iguana

ActionComedyCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Blue Iguana
HD
IMDb: 5.5
100 min

Dy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD Something Borrowed 2011 5.9
Something Borrowed
Something Borrowed

Something Borrowed

ComedyDramaRomance 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Something Borrowed
HD
IMDb: 5.9
112 min

Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Arizona 2018 5.7
Arizona
Arizona

Arizona

ComedyThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Arizona
HD
IMDb: 5.7
85 min

Kejsi është një nënë beqare, që punon si agjente shitjesh e pasurive të paluajtshme. Jeta e saj kalon nga shiu në breshër, kur një klient i pakënaqur e rrëmben.

Country: 
Genre: Comedy, Thriller
HD To All the Boys I’ve Loved Before 2018 7.2
To All the Boys I’ve Loved Before
To All the Boys I’ve Loved Before

To All the Boys I’ve Loved Before

ComedyRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
To All the Boys I’ve Loved Before
HD
IMDb: 7.2
99 min

Letrat sekrete të një adoleshenteje dalin ne dritë duke e bërë lëmsh gjithë jetën e saj.

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Brij Mohan Amar Rahe! 2017 6.9
Brij Mohan Amar Rahe!
Brij Mohan Amar Rahe!

Brij Mohan Amar Rahe!

ComedyDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Brij Mohan Amar Rahe!
HD
IMDb: 6.9
105 min

U hoq si i vdekur dhe mori një identitet tjetër për t’i shpëtuar realitetit të jetës së tij të pakëndshme. Deri në njëfarë pike, Brixh Mohan ia doli mjaft mirë,…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Ocean’s Eight 2018 6.2
Ocean’s Eight
Ocean’s Eight

Ocean’s Eight

ActionComedyCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ocean’s Eight
HD
IMDb: 6.2
110 min

Debbie Ocean mbledh një skuadër me femra për të bërë një grabitje të pamundur te mbrëmja Met Gala në New York.

Country: 
HD Mamma Mia! 2008 6.4
Mamma Mia!
Mamma Mia!

Mamma Mia!

ComedyRomance 2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mamma Mia!
HD
IMDb: 6.4
108 min

Historia e një vajze që kërkon të gjej babanë e saj të vërtetë, e treguar me këngët e grupit të famshëm ABBA.

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Animals United 2010 4.9
Animals United
Animals United

Animals United

AnimationComedyFamily 2010 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Animals United
HD
IMDb: 4.9
93 min

Një grup kafshësh, mbështetet te përmbytja vjetore e lumit për të patur ushqim dhe ujë, por shumë shpejt ata do të zbulojnë se njerëzit, të cilët kanë qenë duke shkatërruar…

Country: 
HD Taxi 5 2018 4.7
Taxi 5
Taxi 5

Taxi 5

ActionComedy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Taxi 5
HD
IMDb: 4.7
102 min

Një oficer policie, i cili është transferuar në policinë e Marsejës ngarkohet me detyrën e kapjes së grupit të hajdutëve italianë, të cilët ngasin Ferrarin e fuqishëm me mbesën e…

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Like Father 2018 6.1
Like Father
Like Father

Like Father

ComedyDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Like Father
HD
IMDb: 6.1
98 min

Një vajzë e re e fiksuar pas punës pasi e lënë në altar vendos ta bëjë muajin e mjatit në korçerë me babain e saj që e ka braktisur prej…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Tag 2018 6.5
Tag
Tag

Tag

ComedyDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Tag
HD
IMDb: 6.5
100 min

Një grup i vogël djemsh që kanë qenë shokë klase, organizojnë një lojë vjetore të ndërlikuar, që kërkon që disa të udhëtojnë në të gjithë vendin.

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD 50/50 2011 7.6
50/50
50/50

50/50

ComedyDrama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
50/50
HD
IMDb: 7.6
100 min

I diagnostikuar me kancer në shpinën kurrizore, 27-vjeçari Adam udhëton rrugën drejt shërimit me mbështetjen ndonjëherë të padurueshme të shokut të tij të ngushtë Rogen, mamasë së tij mbytëse dhe…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD A Perfect Day 2015 6.8
A Perfect Day
A Perfect Day

A Perfect Day

ComedyDramaWar 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
A Perfect Day
HD
IMDb: 6.8
106 min

Ndërkohë që Sofia dhe kolegët e saj më të vjetër Mambru dhe Bi garojnë kundër kohës për të shpëtuar një pus uji për një komunitet të braktisur, ata duhet të…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, War
HD Love, Simon 2018 7.6
Love, Simon
Love, Simon

Love, Simon

ComedyDramaRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Love, Simon
HD
IMDb: 7.6
110 min

Simon Spajër fsheh një sekret të madh nga familja, miqtë dhe shokët e klasës. Kur sekreti i tij del në shesh, Simoni duhet të përballet me të gjithë dhe të…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance