Crime
HD Show Dogs 2018 3.7
Show Dogs
Show Dogs

Show Dogs

AdventureComedyCrimeFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Show Dogs
HD
IMDb: 3.7
92 min

Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.

Country: 
HD SuperFly 2018 5.1
SuperFly
SuperFly

SuperFly

ActionCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
SuperFly
HD
IMDb: 5.1
116 min

Duke pasur ndërmend të tërhiqet, një shpërndarës droge i suksesshëm realizon një shpërndarje të fundit, ndërkohë që përballet me kundërshtarët e tij dhe policinë.

Country: 
Genre: Action, Crime
HD Pitbull. Last Dog 2018 6.3
Pitbull. Last Dog
Pitbull. Last Dog

Pitbull. Last Dog

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Pitbull. Last Dog
HD
IMDb: 6.3
124 min

Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Blue Iguana 2018 5.5
Blue Iguana
Blue Iguana

Blue Iguana

ActionComedyCrime 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Blue Iguana
HD
IMDb: 5.5
100 min

Dy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD Meeting Evil 2012 5.3
Meeting Evil
Meeting Evil

Meeting Evil

CrimeDramaMysteryThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Meeting Evil
HD
IMDb: 5.3
89 min

Jackson është Riçi, një i huaj misterioz që shfaqet në pragun e Xhonit duke i kërkuar ndihmë me makinën e tij. Shumë shpejt, Xhoni i qetë zbulon se ka ngecur…

Country: 
HD The Leakers 2018 5.3
The Leakers
The Leakers

The Leakers

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Leakers
HD
IMDb: 5.3
103 min

Pas epidemisë Zika që ndodh në Malajzi, grupi i paligjshëm ‘Informuesit’ së bashku me një polic nga Hong Kongu, përpiqen të zbulojnë konspiracionin dhe krimet e kompanisë farmaceutike Amanah.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Beauty and the Dogs 2017 7.0
Beauty and the Dogs
Beauty and the Dogs

Beauty and the Dogs

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Beauty and the Dogs
HD
IMDb: 7.0
100 min

Gjatë një feste studentore, Mariami, një vajzë e re tuniziane, takon Josefin misterioz dhe largohet me të. Do të nisë një natë e gjatë, gjatë së cilës ajo do të…

Genre: Crime, Drama, Thriller
HD American Animals 2018 7.0
American Animals
American Animals

American Animals

CrimeDocumentaryDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
American Animals
HD
IMDb: 7.0
116 min

Katër çunakë ngatërrojnë jetën e tyre me një film dhe tentojnë të realizojnë një nga vjedhjet më të guximshme në historinë e Shteteve të Bashkuara.

Country: 
HD Thick as Thieves 2009 6.0
Thick as Thieves
Thick as Thieves

Thick as Thieves

ActionCrimeThriller 2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Thick as Thieves
HD
IMDb: 6.0
104 min

Para se të tërhiqet nga bota e vjedhjes, hajduti veteran Kith Riplej dëshiron të mbarojë edhe një punë të fundit, në mënyrë që t’i paguajë borxhin mafias ruse. Këtu, rrugët…

Country: 
HD Ocean’s Eight 2018 6.2
Ocean’s Eight
Ocean’s Eight

Ocean’s Eight

ActionComedyCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ocean’s Eight
HD
IMDb: 6.2
110 min

Debbie Ocean mbledh një skuadër me femra për të bërë një grabitje të pamundur te mbrëmja Met Gala në New York.

Country: 
HD Zero Tolerance 2015 4.0
Zero Tolerance
Zero Tolerance

Zero Tolerance

ActionCrimeThriller 2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Zero Tolerance
HD
IMDb: 4.0
89 min

Dy ish operativë paraushtarak, Xhoni dhe shoku i tij detektiv Piter, kontrollojnë Bangkokun për të gjetur vrasësin e vajzës së bukur të Xhonit, Angel – Duke bërë masakër dhe duke…

Country: 
HD Bad Samaritan 2018 6.4
Bad Samaritan
Bad Samaritan

Bad Samaritan

CrimeHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Bad Samaritan
HD
IMDb: 6.4
110 min

Një dyshe grabitësish ndeshen me një grua që po mbahet peng në shtëpinë që ata kanë ndërmend të grabisin.

Country: 
HD The Lincoln Lawyer 2011 7.3
The Lincoln Lawyer
The Lincoln Lawyer

The Lincoln Lawyer

CrimeDramaThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Lincoln Lawyer
HD
IMDb: 7.3
118 min

Miki Haller është një nga avokatët më të mirë mbrojtës në Los Anxheles – një profesionist që punon në sediljen e pasme të makinës së tij klasike Linkoln. Ai di…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD A Better Tomorrow 2018 5.0
A Better Tomorrow
A Better Tomorrow

A Better Tomorrow

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
A Better Tomorrow
HD
IMDb: 5.0
114 min

Ky film tregon udhëtimin e një ish-kontrabandisti, i cili po përpiqet të nisë jetën nga e para dhe të ndreqë marrëdhëniet e tij me vëllanë pas lirimit nga burgu.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Breaking In 2018 5.4
Breaking In
Breaking In

Breaking In

ActionCrimeHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Breaking In
HD
IMDb: 5.4
88 min

Një grua lufton për të mbrojtur familjen e saj pasi në shtëpi i hyjnë njerëz me dhunë…

Country: 
HD A Prayer Before Dawn 2017 6.9
A Prayer Before Dawn
A Prayer Before Dawn

A Prayer Before Dawn

ActionCrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
A Prayer Before Dawn
HD
IMDb: 6.9
116 min

Historia e vërtetë e një boksieri anglez që burgoset në një nga burgjet më famëkeqe të Tajlandës, ndërsa lufton në turneun Muay Thai për të fituar lirinë e tij.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Siberia 2018 4.3
Siberia
Siberia

Siberia

CrimeRomanceThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Siberia
HD
IMDb: 4.3
104 min

Kur ortaku i një tregtari amerikan diamantësh zhduket, ai niset për në Siberi që ta gjejë, por ndryshe nga plani i tij, fillon një lidhje dashurie.

Country: 
HD The Sicilian Clan 1969 7.4
The Sicilian Clan
The Sicilian Clan

The Sicilian Clan

Crime 1969 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Sicilian Clan
HD
IMDb: 7.4
122 min

Një film i vitit 1969 me aktorët e njohur Alain Delon, Jean Gabin dhe Lino Ventura. Një hajdut, i cili arratiset nga burgu, punon me një Sicilian për të bërë…

Country: 
Genre: Crime