Drama
HD Dark Tide 2012 4.3
Dark Tide
Dark Tide

Dark Tide

AdventureDramaThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Dark Tide
HD
IMDb: 4.3
94 min

Një zhytëse profesioniste rikthehet në ujë pas një viti nga ngjarja pothuajse fatale me një peshkaqen të madh të bardhë. Makthi nga deti i thellë fillon të shfaqet, më mishngrënës…

Country: 
HD Wet Woman in the Wind 2016 6.0
Wet Woman in the Wind
Wet Woman in the Wind

Wet Woman in the Wind

DramaRomance 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Wet Woman in the Wind
HD
IMDb: 6.0
78 min

One afternoon, Shiori, a very sexually active young woman working in a café, is riding her bicycle and cuts off Kosuke, who is pulling a two-wheeled cart. Once a recognized…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD The Padre 2018 5.8
The Padre
The Padre

The Padre

Drama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Padre
HD
IMDb: 5.8
98 min

Një ushtarak në pension dhe një polic i punësuar ndjekin një mashtrues të maskuar si prift në Kolumbi. Vështirësitë shtohen kur një adoleshente 16-vjeçare bashkohet me “priftin” dhe bëmat e…

Country: 
Genre: Drama
HD A Company Man 2012 6.7
A Company Man
A Company Man

A Company Man

ActionDrama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Company Man
HD
IMDb: 6.7
96 min

Kur një vrasësi profesionist i bëhet një padrejtësi që ai të tërhiqet nga kjo punë, gjithçka do të shkojë keq për ta…

Country: 
Genre: Action, Drama
HD White God 2014 6.9
White God
White God

White God

Drama 2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White God
HD
IMDb: 6.9
121 min

13 vjeçarja Lili lufton për të mbrojtur qenin e saj Hagenin. Ajo shkatërrohet kur babai e lë qenin në rrugë. Duke besuar se dashuria mund çdo vështirësi, Lili vihet në…

Country: 
Genre: Drama
HD Pitbull. Last Dog 2018 6.3
Pitbull. Last Dog
Pitbull. Last Dog

Pitbull. Last Dog

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Pitbull. Last Dog
HD
IMDb: 6.3
124 min

Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Prime 2005 6.2
Prime
Prime

Prime

ComedyDramaRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Prime
HD
IMDb: 6.2
105 min

Një 37-vjeçare e sapodivorcuar, e fiksuar pas idesë për të patur një fëmijë, njihet me një djalosh 23-vjeçar dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të. Dilemave për shkak…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Summer of 84 2018 6.7
Summer of 84
Summer of 84

Summer of 84

DramaHorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Summer of 84
HD
IMDb: 6.7
105 min

Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të…

Country: 
HD Meeting Evil 2012 5.3
Meeting Evil
Meeting Evil

Meeting Evil

CrimeDramaMysteryThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Meeting Evil
HD
IMDb: 5.3
89 min

Jackson është Riçi, një i huaj misterioz që shfaqet në pragun e Xhonit duke i kërkuar ndihmë me makinën e tij. Shumë shpejt, Xhoni i qetë zbulon se ka ngecur…

Country: 
HD Bedways 2010 4.0
Bedways
Bedways

Bedways

DramaMusicRomance 2010 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Bedways
HD
IMDb: 4.0
76 min

KUJDES : FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Në një apartament të pistë në Berlin, një regjizor i pazakontë përpiqet të kapë ndjenjat e pastra…

Country: 
Genre: Drama, Music, Romance
HD The Leakers 2018 5.3
The Leakers
The Leakers

The Leakers

ActionCrimeDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Leakers
HD
IMDb: 5.3
103 min

Pas epidemisë Zika që ndodh në Malajzi, grupi i paligjshëm ‘Informuesit’ së bashku me një polic nga Hong Kongu, përpiqen të zbulojnë konspiracionin dhe krimet e kompanisë farmaceutike Amanah.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Down a Dark Hall 2018 5.1
Down a Dark Hall
Down a Dark Hall

Down a Dark Hall

DramaFantasyHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Down a Dark Hall
HD
IMDb: 5.1
96 min

Kit Gordy, një studente e re në shkollën Blackwood Boarding, ballafaqohet me dukuritë e mbinatyrshme të kësaj shkolle dhe me fuqitë e errëta të drejtoreshës.

Country: 
HD Beauty and the Dogs 2017 7.0
Beauty and the Dogs
Beauty and the Dogs

Beauty and the Dogs

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Beauty and the Dogs
HD
IMDb: 7.0
100 min

Gjatë një feste studentore, Mariami, një vajzë e re tuniziane, takon Josefin misterioz dhe largohet me të. Do të nisë një natë e gjatë, gjatë së cilës ajo do të…

Genre: Crime, Drama, Thriller
HD American Animals 2018 7.0
American Animals
American Animals

American Animals

CrimeDocumentaryDrama 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
American Animals
HD
IMDb: 7.0
116 min

Katër çunakë ngatërrojnë jetën e tyre me një film dhe tentojnë të realizojnë një nga vjedhjet më të guximshme në historinë e Shteteve të Bashkuara.

Country: 
HD The Concubine 2012 6.1
The Concubine
The Concubine

The Concubine

Drama 2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Concubine
HD
IMDb: 6.1
122 min

Një histori tragjike e tre personave, midis Hwa-Yeon, një bijë e një fisniku, dashuria e saj e vërtetë Kwon-Yoo, një shërbëtor dhe njeriu që do të jetë mbreti, princi Sungwon.

Country: 
Genre: Drama
HD Something Borrowed 2011 5.9
Something Borrowed
Something Borrowed

Something Borrowed

ComedyDramaRomance 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Something Borrowed
HD
IMDb: 5.9
112 min

Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Beyond the Clouds 2017 6.9
Beyond the Clouds
Beyond the Clouds

Beyond the Clouds

DramaFamily 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Beyond the Clouds
HD
IMDb: 6.9
120 min

Duke u arratisur nga policia, Amir gjen ndihmë tek motra e tij Tara, e cila në përpjeke për ta ndihmuar përfundon në burg. Jeta e tyre ka qenë e mbushur…

Country: 
Genre: Drama, Family
HD Invisible 2017 6.1
Invisible
Invisible

Invisible

Drama 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Invisible
HD
IMDb: 6.1
87 min

Ely ëstë 17 vjeçe. Pas shkollës, ajo punon disa orë në një dyqan kafshësh. Kur mëson se është shtatzënë, bota i kthehet përmbys, por ajo mundohet të vazhdojë jetën sikur…

Country: 
Genre: Drama