Dublime
HD Cars 2 2011 6.1
Cars 2
Cars 2

Cars 2

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Cars 2
HD
IMDb: 6.1
106 min

Ylli i famshëm i garave Vetëtima dhe shoku i tij Materi shkojnë përtej oqeanit për të marrë pjesë në garat e Kampionatit Botëror. Por fitorja do jetë tepër e vështirë…

Country:
HD Cars 2006 7.1
Cars
Cars

Cars

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Cars
HD
IMDb: 7.1
117 min

Rrufeja MeKuin, një makinë garash fillestare i prirur për të pasur sukses, mëson se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo vijën e mbarimit.

Country:
HD Ice Age: The Meltdown 2006 6.8
Ice Age: The Meltdown
Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ice Age: The Meltdown
HD
IMDb: 6.8
91 min

Mani, Sidi dhe Diego mësojnë se epoka e akullit po përfundon pasi ato po shkrijnë, ata do mblidhen të gjithë sëbashku për t’u nisur në një udhëtim të gjatë me…

Country:
HD Ice Age 2002 7.5
Ice Age
Ice Age

Ice Age

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Ice Age
HD
IMDb: 7.5
81 min

Gjatë Epokës së Akullnajave, një tigër dhëmbëmadh, një përtac dhe një mamuth leshi gjejnë një foshnjë t vogël e cila ka humbur, ata do bëjnë të pamundurën për ta kthyer…

Country:
HD The Lion King 1994 8.5
The Lion King
The Lion King

The Lion King

Animuar Dublime Familjar  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
The Lion King
HD
IMDb: 8.5
88 min

Princi Simba dhe babai i tij mbreti, janë nën shënjestrën e xhaxhit të keq i cili ka për qëllim të marrë fronin në dorën e tij…

Country:
HD Balto II: Wolf Quest 2002 6.1
Balto II: Wolf Quest
Balto II: Wolf Quest

Balto II: Wolf Quest

Animuar Aventurë Dublime Familjar  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Balto II: Wolf Quest
HD
IMDb: 6.1
76 min

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Country:
HD Balto 1995 7.1
Balto
Balto

Balto

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Balto
HD
IMDb: 7.1
78 min

Një qen Husky i vetmuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse e cila rrezikon të shkatërrojë Alaskën.

Country:
HD Mulan II 2004 5.7
Mulan II
Mulan II

Mulan II

Animuar Dublime Familjar  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Mulan 1998 7.6
Mulan
Mulan

Mulan

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Mulan
HD
IMDb: 7.6
88 min

Për të shpëtuar babanë e saj nga vdekja në ushtri, një vajzë e re shkon fshehurazi në vendin e tij dhe bëhet një nga heroinat më të mëdha të Kinës.

Country:
HD The Adventures of Tintin 2011 7.3
The Adventures of Tintin
The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

Aksion Animuar Aventurë Dublime  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Adventures of Tintin
HD
IMDb: 7.3
107 min

Tintini dhe Kapiteni Hadok nisën për të gjetur një thesar të lashtë, por nuk do jetë aq e lehtë për ta pasi  dhe Rakami i kuq bashkë me ekuipazhin e…

Country: , ,
HD Frozen Fever 2015 6.9
Frozen Fever
Frozen Fever

Frozen Fever

Animuar Dublime Familjar Short  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Frozen Fever
HD
IMDb: 6.9
8 min

Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin ti bëjnë surprizë festën më të mirë që është parë ndonjëherë, por fuqitë e akullta të Elsës rrezikojnë ta prishin festën magjike.

Country:
HD Spirit: Stallion of the Cimarron 2002 7.1
Spirit: Stallion of the Cimarron
Spirit: Stallion of the Cimarron

Spirit: Stallion of the Cimarron

Animuar Aventurë Dublime Familjar  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Spirit: Stallion of the Cimarron
HD
IMDb: 7.1
83 min

Një kalë i egër kapet nga disa njerëz të këqinj dhe duket që është shumë i vështirë për ta zbutur, megjithatë, pas shumë përpjekjeve te kota për tu liruar, hamshori…

Country:
HD Shrek Forever After 2010 6.3
Shrek Forever After
Shrek Forever After

Shrek Forever After

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Shrek Forever After
HD
IMDb: 6.3
93 min

Shreku i mërzitur bën një pakt me Rumpelstiltskin e keq, por ai kupton që është mashtruar dhe debuar nga mbretëria e shumë largët ku tani Rumpel është mbret dhe përbindeshat…

Country:
HD Shrek the Third 2007 6.1
Shrek the Third
Shrek the Third

Shrek the Third

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Shrek the Third
HD
IMDb: 6.1
93 min

Princi Charming kryen një prapa skenë në një lokal, duke u zotuar se ai do të bëhet Mbret i shumë largut dhe do marrë hak për vdekjen e nënës së…

Country:
HD Shrek 2 2004 7.2
Shrek 2
Shrek 2

Shrek 2

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Shrek 2
HD
IMDb: 7.2
93 min

Shreku dhe Fiona udhtojnë drejt një mbretërie të largët, atje ku prindërit e Fionës udhëheqin, kur ata arrijnë atje mësojnë se nuk janë aq të mirëpritur sa menduan.

Country:
HD Shrek 2001 7.8
Shrek
Shrek

Shrek

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Shrek
HD
IMDb: 7.8
90 min

Me urdhër të Lordit të vendit, Shreku bashkë me një gomar të bezdisshëm nisen për  të shpëtuar një princeshë, ai do humbasë moçalin e tij nëse misioni nuk përmbushet siç…

Country:
HD Sahara 2017 5.5
Sahara
Sahara

Sahara

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Sahara
HD
IMDb: 5.5
86 min

Dy klane gjarpërinjsh bashkëjetojnë në shkretëtirë. Gjarpërinjtë e bukur jeshil që jetojnë nën strehën e një oazi, të mbrojtur dhe respektuar nga njeriu dhe gjarpërinjtë helmues që mbijetojnë në rërë,…

Country: ,