Familjar
HD Jingle Jangle: A Christmas Journey 2020 6.6
Jingle Jangle: A Christmas Journey
Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle: A Christmas Journey

Familjar Fantazi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Jingle Jangle: A Christmas Journey
HD
IMDb: 6.6
122 min

Shumë kohë pasi nxënësi i tij e la vetëm, një prodhues lodrash dikur i lumtur, krijon një shpresë të re pasi mbesa e tij e talentuar shfaqet në derën e…

Country:
HD Dad Wanted 2020 5.7
Dad Wanted
Dad Wanted

Dad Wanted

Dramë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Dad Wanted
HD
IMDb: 5.7
102 min

Nëna e Blankës e ndaloi atë të ngiste biçikletën e saj BMX, pasi babai i saj vdiq në një aksident. Kur ajo lexon për një konkurs BMX që do mbahet…

Country:
His Dark Materials 2019
His Dark Materials
His Dark Materials

His Dark Materials

Aventurë Dramë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi:
His Dark Materials
TMDb: 8.1
60 min

Një vajzë e re është e destinuar të çlirojë botën e saj nga kontrolli i Magisteriumit i cili prish lidhjet e njerëzve me magjinë dhe shpirtrat e tyre kafshëror, njohur…

Status: Returning Series
HD Bigfoot Family 2020 6.1
Bigfoot Family
Bigfoot Family

Bigfoot Family

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Bigfoot Family
HD
IMDb: 6.1
89 min

Bigfoot, babai i Adamit, dëshiron ta përdorë famën e tij për qëllime të mira. Mbrojtja e një rezerve të madhe të natyrës në Alaskë tingëllon si mundësia perfekte! Kur Bigfoot…

Country: ,
HD Who Framed Roger Rabbit 1988 7.7
Who Framed Roger Rabbit
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

Animuar Familjar Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Who Framed Roger Rabbit
HD
IMDb: 7.7
104 min

Një detektiv që i urren kukullat është shpresa e vetme e një lepuri karikaturë për të provuar pafajësinë e tij pasi akuzohet për vrasje.

Country:
HD The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 2020 6.3
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
HD
IMDb: 6.3
91 min

Pasi shoku, kërmilli i SpongeBobit Gary, është rrëmbyer, ai dhe Patriku nisen drejt një aventurë epike në qytetin e humbur të atlantikut për t’a sjellë Gary’n përsëri në shtëpi.

Country: ,
HD Hocus Pocus 1993 6.9
Hocus Pocus
Hocus Pocus

Hocus Pocus

Familjar Fantazi Komedi  1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Hocus Pocus
HD
IMDb: 6.9
96 min

Pas 300 vitesh dremitjeje, tre motra shtriga ringjallen në qytetin Salem natën e Hallouinit, tani e gjithë situata mbetet në dorën e tre fëmijëve që t’i japin fund mbretërimit të…

Country:
HD Over the Moon 2020 6.6
Over the Moon
Over the Moon

Over the Moon

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Over the Moon
HD
IMDb: 6.6
95 min

Në këtë film të animuar, një vajzë ndërton një anije kozmike dhe niset në të, duke shpresuar të takojë një perëndeshë mitike të hënës.

Country: ,
HD Mr. Bean’s Holiday 2007 6.4
Mr. Bean’s Holiday
Mr. Bean’s Holiday

Mr. Bean’s Holiday

Familjar Komedi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mr. Bean’s Holiday
HD
IMDb: 6.4
90 min

Mr. Bean fiton një udhëtim në Kanë ku padashur ai ndan një djalë të vogël nga babai tij dhe duhet t’i ndihmoj të bashkohen përsëri. Gjatë rrugës ai zbulon Francën…

Country: , ,
Genre: Familjar, Komedi
HD The Witches 2020 5.3
The Witches
The Witches

The Witches

Aventurë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Witches
HD
IMDb: 5.3
146 min

Nga fundi i vitit 1967, një djalosh i ri jetim shkon të jetojë me gjyshen e tij në qytetin rural të Alabamas, Demopolis. Atje ai takon disa shtriga joshëse, por…

Country: ,
HD Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution 2019 5.7
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution

Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution

Aksion Animuar Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution
HD
IMDb: 5.7
98 min

Pas një eksperiment shkencor krijon klonin e Mjutu, i cili ka qëllim të shkatërrojë botën. Ashi me shokët e tij vendosin ndalojnë planin djallëzor të Mjutusë…

Country:
HD Bilby 2018 7.4
Bilby
Bilby

Bilby

Animuar Familjar Short  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Bilby
HD
IMDb: 7.4
8 min

Në pjesën e pasme Australiane, një Koalë ‘Bilby’ jeton në shkretëtirën e nxehtë ku përmes sprovave dhe mundimeve ai shpëton një zog të pambrojtur nga grabitqarët dhe padashur bëhet mbrojtësi…

Country:
HD Bears 2014 7.4
Bears
Bears

Bears

Dokumentar Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Bears
HD
IMDb: 7.4
78 min

Një dokumentar i cili ndjek një familje arinjsh në Alaskë, dhe shfaq vlerat e një nëne që kujdesët për të vegjlit e saj dhe ju mëson atyre gjërat themëlore për jetën…

Country:
HD Max 2: White House Hero 2017 5.1
Max 2: White House Hero
Max 2: White House Hero

Max 2: White House Hero

Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Max 2: White House Hero
HD
IMDb: 5.1
85 min

Maksit i jepet një detyrë e veçantë teksa presidenti Rus po bën një tur në Shtëpinë e Bardhë, ai kthehet në superhero duke u bërë kështu shpëtimtari i të gjithëve…

Country:
Genre: Familjar
HD Max 2015 6.7
Max
Max

Max

Aventurë Dramë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Max
HD
IMDb: 6.7
111 min

Një qen që ndihmoi marinsat amerikanë në Afganistan, kthehet në Amerikë dhe adoptohet nga familja e mbajtësit të tij, pas pësimit të një përvoje traumatike.

Country:
HD The Monkey King 2014 4.9
The Monkey King
The Monkey King

The Monkey King

Aksion Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Monkey King
HD
IMDb: 4.9
90 min

Historia e Sun Wukong një majmun mistrec i cili u krijua për t’i dhënë fund luftës midis demonëve dhe parajsës. Ai do të kalojë shumë pengesa nga më të ndryshmet…

Country: ,
HD I Want to Eat Your Pancreas 2018 7.9
I Want to Eat Your Pancreas
I Want to Eat Your Pancreas

I Want to Eat Your Pancreas

Animuar Dramë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
I Want to Eat Your Pancreas
HD
IMDb: 7.9
109 min

Një djalosh i ri bie në dashuri me shoqen e tij të klasës, e cila vuan nga një sëmundje e rëndë dhe nuk ka shumë kohë për të jetuar, ai…

Country:
HDRIP Tolo Tolo 2020 5.9
Tolo Tolo
Tolo Tolo

Tolo Tolo

Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Tolo Tolo
HDRIP
IMDb: 5.9
90 min

Një biznesmen Italian Keko Zalone, e gjen veten në Afrikë pasi biznesi i tij falemintoi.  Ai bën një udhëtimin të gjatë dhe përballet me kushtet e vështira të emigrantëve…

Country:
Genre: Familjar, Komedi