Family
HD Show Dogs 2018 3.7
Show Dogs
Show Dogs

Show Dogs

AdventureComedyCrimeFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Show Dogs
HD
IMDb: 3.7
92 min

Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.

Country: 
HD Running for Grace 2018 6.1
Running for Grace
Running for Grace

Running for Grace

FamilyRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Running for Grace
HD
IMDb: 6.1
110 min

Një histori që vendoset në Hauain e vitit 1920 në plantacionet e kafes. Xho është një djalosh jetim, pa mbiemër që dashurohet me vajzën e pronarit të plancionit, Grejs. A…

Country: 
Genre: Family, Romance
HD Beyond the Clouds 2017 6.9
Beyond the Clouds
Beyond the Clouds

Beyond the Clouds

DramaFamily 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Beyond the Clouds
HD
IMDb: 6.9
120 min

Duke u arratisur nga policia, Amir gjen ndihmë tek motra e tij Tara, e cila në përpjeke për ta ndihmuar përfundon në burg. Jeta e tyre ka qenë e mbushur…

Country: 
Genre: Drama, Family
HD The Incredibles 2004 8.0
The Incredibles
The Incredibles

The Incredibles

ActionAdventureAnimationFamily 2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Incredibles
HD
IMDb: 8.0
115 min

Bob Parri (zoti Fantastik) dhe bashkëshortja e tij, Helena (Elastika), detyrohen të tërhiqen dhe të bëjnë një jetë të thjeshtë bashkë me tre fëmijët e tyre. I etur për t’iu…

Country: 
HD Animals United 2010 4.9
Animals United
Animals United

Animals United

AnimationComedyFamily 2010 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Animals United
HD
IMDb: 4.9
93 min

Një grup kafshësh, mbështetet te përmbytja vjetore e lumit për të patur ushqim dhe ujë, por shumë shpejt ata do të zbulojnë se njerëzit, të cilët kanë qenë duke shkatërruar…

Country: 
HD Open Season 3 2010 5.1
Open Season 3
Open Season 3

Open Season 3

AdventureAnimationComedyFamily 2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Open Season 3
HD
IMDb: 5.1
75 min

Bug planifikon një udhëtim me miqtë e tij. Megjithatë, Elioti ka distancuar veten prej tij pasi ai kishte filluar një jetë të re me Giselle. Ata tani janë prindër të…

Country: 
HD Love’s Enduring Promise 2004 7.1
Love’s Enduring Promise
Love’s Enduring Promise

Love’s Enduring Promise

DramaFamilyWestern 2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Love’s Enduring Promise
HD
IMDb: 7.1
120 min

Kreu i një klani, i cili nuk është në gjendje të punojë në fermën e tij pas një aksidenti, pranon ndihmën e një të huaji, i cili jo vetëm që…

Country: 
Genre: Drama, Family, Western
HD Duck Duck Goose 2018 5.7
Duck Duck Goose
Duck Duck Goose

Duck Duck Goose

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Duck Duck Goose
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: 
HD Mr. Popper’s Penguins 2011 6.0
Mr. Popper’s Penguins
Mr. Popper’s Penguins

Mr. Popper’s Penguins

ComedyFamily 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Mr. Popper’s Penguins
HD
IMDb: 6.0
94 min

Jeta e një biznesmeni ndryshon pasi atij i lihen trashëgim gjashtë pinguinë dhe ai e shndërron apartmanetin e tij në një abitat për ta, duke lënë pas dore punën e…

Country: 
Genre: Comedy, Family
HD Cars 2 2011 6.1
Cars 2
Cars 2

Cars 2

AdventureAnimationComedyFamily 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Cars 2
HD
IMDb: 6.1
106 min

Ylli i garave Vetëtima Mekuin dhe shoku i tij Mater shkojnë matanë oqeanit për garat e Kampionatit Botëror. Por fitorja e tij bëhet e vështirë kur Materi bëhet pjesë e…

Country: 
HD The Stronghold 2017 6.5
The Stronghold
The Stronghold

The Stronghold

ActionAdventureComedyFamilyFantasyHistory 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Stronghold
HD
IMDb: 6.5
111 min

Bazuar në librin me të njëjtin titull, “The Stronghold” tregon historinë e një djali të ri që udhëton 1000 vjet mbrapa në të shkuarën.

Country: 
HD The Karate Kid 2010 6.2
The Karate Kid
The Karate Kid

The Karate Kid

ActionAdventureDramaFamily 2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Karate Kid
HD
IMDb: 6.2
140 min

Kur Drej Parkeri dhe nëna e tij shpërngulen nga Ditroiti në Kinë, Dreja ndihet i humbur në një botë shumë ndryshe nga ajo që njeh. I frikësuar dhe i rrahur…

Country: 
HD Sherlock Gnomes 2018 5.2
Sherlock Gnomes
Sherlock Gnomes

Sherlock Gnomes

AnimationFamilyFantasy 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Sherlock Gnomes
HD
IMDb: 5.2
86 min

Xhuxhët e kopshteve në Londër po zhduken njëri pas tjetrit. Së fundi, këtë fat e kanë të afërmit e Njomeo dhe Xhuljetës. Ata nuk kanë zgjidhje tjetër, veçse t’i kërkojnë…

Country: 
HD CarGo 2017 3.2
CarGo
CarGo

CarGo

AdventureAnimationFamily 2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
CarGo
HD
IMDb: 3.2
96 min

Një makinë e re mëson rëndësinë e familjes, kur i hyn një misioni për të shpëtuar babanë e tij të dërguar në varreza për pjesë këmbimi…

Country: 
HD Like a Cat on a Highway 2017 6.2
Like a Cat on a Highway
Like a Cat on a Highway

Like a Cat on a Highway

ComedyFamily 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Like a Cat on a Highway
HD
IMDb: 6.2
98 min

Një intelektual italian, pasi kthehet nga konferenca në Bruksel, zbulon që e bija 13 vjeçare është e lidhur me një bashkëmoshatarin e saj, nga një lagje e varfër në periferi…

Country: 
Genre: Comedy, Family
HD A Wrinkle in Time 2018 4.2
A Wrinkle in Time
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

AdventureFamilyFantasyScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
A Wrinkle in Time
HD
IMDb: 4.2
109 min

Pas zhdukjes së babait të saj shkencëtar, tre qenie të veçanta dërgojnë Megin, vëllanë dhe mikun e saj në hapësirë për ta gjetur. A do të arrijnë tre shokët të…

Country: 
HD Early Man 2018 6.1
Early Man
Early Man

Early Man

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Early Man
HD
IMDb: 6.1
89 min

Shpellari Dag, ndihmësi i tij derrkuc Hognob dhe pjesa tjetër e fisit të tyre përballen me një kërcënim. Lordi Nuth ka në plan t’u marrë luginën dhe ta shndërrojë atë…

Country: 
HD Maya the Bee: The Honey Games 2018 5.6
Maya the Bee: The Honey Games
Maya the Bee: The Honey Games

Maya the Bee: The Honey Games

AdventureAnimationComedyFamily 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Maya the Bee: The Honey Games
HD
IMDb: 5.6
85 min

Maja, bleta e vogël shumë entuziaste, ka vetëm një ëndërr: Të marrë pjesë në Lojërat e Mjaltit. Por, pasi vë në siklet perandoreshën, ajo do të jetë e detyruar të…

Country: