Horror
HD Alone 2020 6.2
Alone
Alone

Alone

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Alone
HD
IMDb: 6.2
98 min

Teksa po udhëtonte, një femër rrëmbehet nga një vrasës gjak të ftohtë, për të shpëtuar nga mizëria ku mbahet e mbyllur ajo është e detyruar të luftojë krejt e vetme.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD No Escape 2020 5.3
No Escape
No Escape

No Escape

Aventurë Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
No Escape
HD
IMDb: 5.3
88 min

Një influencer i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij për në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. Duke kaluar…

Country: 
HD The Babysitter: Killer Queen 2020 5.9
The Babysitter: Killer Queen
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

Horror Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Babysitter: Killer Queen
HD
IMDb: 5.9
101 min

Dy vite mbasi i mbijetoi një sulmi Satanik, Kole ka një tjetër makth “shkollën  e mesme”. Po demonët e së kaluarës ? Akoma ja bëjnë jetën ferr…

Country: 
Genre: Horror, Komedi
HD Antebellum 2020 5.5
Antebellum
Antebellum

Antebellum

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Antebellum
HD
IMDb: 5.5
105 min

Autorja e famshme Veronika Henli, e gjen veten të ngecur në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj se çfarë po ndodh, përpara se…

Country: 
HD #Alive 2020 6.3
#Alive
#Alive

#Alive

Aksion Dramë Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
#Alive
HD
IMDb: 6.3
98 min

Pasi në qytet përhapet një virus i rrezikshëm i cili i kthen njerzit në zombi, vendi bëhet pothuajse i pabanueshëm dhe i frikshëm, por aty ndodhet një i mbijetuar i…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Horror
HD Excision 2012 6.1
Excision
Excision

Excision

Dramë Horror Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Excision
HD
IMDb: 6.1
81 min

Një vajzë me probleme mendore dhe me një dëshirë të madhe për mjekësinë, shkon në ekstremitete për të marrë aprovimin e nënës së saj.

Country: 
Genre: Dramë, Horror, Komedi
HD The Closet 2020 5.7
The Closet
The Closet

The Closet

Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Closet
HD
IMDb: 5.7
97 min

Pasi i vdes gruaja, Jeon duhet të kujdeset për vajzën e vogël. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë kështu pas dore vajzën e tij, e cila me…

Country: 
Genre: Horror, Mister
HD Housebound 2014 6.8
Housebound
Housebound

Housebound

Horror Komedi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Housebound
HD
IMDb: 6.8
107 min

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo…

Country: 
Genre: Horror, Komedi, Mister
HD Halloween II 2009 4.9
Halloween II
Halloween II

Halloween II

Horror  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Halloween II
HD
IMDb: 4.9
105 min

I sëmuri Michael Myers është lënë i lirë dhe është në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphane. Këtë herë psikopati është në kërkim të motrës që ai…

Country: 
Genre: Horror
HD The Owners 2020 4.6
The Owners
The Owners

The Owners

Aksion Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
The Owners
HD
IMDb: 4.6
132 min

Një grup shokësh shkojnë për të vjedhur një shtëpi pa e ditur rrezikun që u kanoset nga pronarët e saj…

Country: 
HD V/H/S: Viral 2014 4.2
V/H/S: Viral
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

Horror Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
V/H/S: Viral
HD
IMDb: 4.2
81 min

Ky film tregon për jetën e disa adoleshentëve të cilët duan të bëhen të famshëm nëpërmjet videove që filmojnë.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD After She Wakes 2019 5.0
After She Wakes
After She Wakes

After She Wakes

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
After She Wakes
HD
IMDb: 5.0
78 min

Pas një tragjedie të keqe, një grua e izoluar bashkë me vajzën e saj fillon të hasë probleme me gjumin të cilat duket që kanë lidhje me një botë djallëzore.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood 2019 6.3
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood

Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood

Aksion Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood
HD
IMDb: 6.3
87 min

4 shokë nisen për kamping në malësinë e bukur të Skocisë, papritur situata kthehet në një luftë për mbijetesë pasi ata bëhen shënjestra e disa gjahtarëve të egër…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Ravage 2019 4.8
Ravage
Ravage

Ravage

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Ravage
HD
IMDb: 4.8
N/A

Pasi një fotografe tregon në polici se si arriti të largohej nga Lugina Uaçatomi, ata e deklarojnë historinë e saj si një çmenduri, Por kur mësojnë se ajo po tregonte…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Peninsula 2020 5.7
Peninsula
Peninsula

Peninsula

Aksion Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Peninsula
HD
IMDb: 5.7
116 min

Pasi një virus i cili kthen njerëzit në Zombi përhapet në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë për mbijetesë në trenin që niset nga Seuli për në Busan.

Country: 
HD Silhouette 2019 5.5
Silhouette
Silhouette

Silhouette

Dramë Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Silhouette
HD
IMDb: 5.5
N/A

Silhouette është historia e Xhekut dhe Amandës, pasi vajza e tyre vdes, ata vendosin të nisin një jetë të re nga fillimi. Por gjërat nuk shkojnë siç duhet pasi djajt…

Country: 
HD Deep Blue Sea 3 2020 4.6
Deep Blue Sea 3
Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3

Aksion Horror Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Deep Blue Sea 3
HD
IMDb: 4.6
99 min

Dr. Emma Kollins bashkë me ekipin e saj po kalojnë verën e tretë në ishullin “Pak I lumtur” duke studiuar efektin e ndryshimit të klimës tek peshkaqenët e bardhë që…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Sci-fi
HD Shark Season 2020 5.6
Shark Season
Shark Season

Shark Season

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Shark Season
HD
IMDb: 5.6
N/A

Një peshkaqen i bardhë, në mënyrë të pamëshirshme, ndjek tre kanoe në një ishull të sapo zbuluar. Ndërsa ata presin që të vijnë t’i ndihmojnë, baticat fillojnë të ngrihen, duke…

Genre: Horror, Thriller